Čokoláda nie je pre vás, no a tak by ste si chceli vychutnať obdobie adventu? Vyberte si niektorý z adventných kalendárov, v ktorých okienkach budete môcť nájsť dobrý drink, zaujímavú omáčku, kávu či dokonca proteínovú tyčinku.

 

Pre foodies: Fortnum & Mason Christmas Hamper

Anglická značka Fortnum & Mason je dokonalou destináciou na nákup moderných darčekových košov na najrôznejšie spôsoby. Luxusná značka sa špecializuje na exkluzívne produkty v oblasti jedla, nápojov a doplnkov do domácnosti. Každý rok pripravuje aj adventné kalendáre, ktoré sa beznádejne vypredajú v priebehu prvých pár hodín. Avšak ich Hamper sety, čiže košíky takisto poslúžia ako dokonalý adventný kalendár. Tento obsahuje všetko od exkluzívnych vín, drinkov až po sladké dobroty, džemy či čaje.

alternatívne adventné kalendáre jedlo drinky káva čaj

 

 

Pre kávičkárov: Nespresso

Každý kávičkár vo vašom živote ocení adventný kalendár, v ktorom sa ukrývajú nové chuťové profily. 24 okienok vezme na cestu okolo sveta prostredníctvom rôznych káv a nakoniec si všetci rozbalíme darček. Dokonalé spestrenia čakania na Vianoce, čo poviete?

Advent Calendar 2020 OL Reflection

 

 

Pre milovníkov čaju: Kusmi Tea

Ani milovníkov čaju nenecháme na pospas. Objavili sme totiž voňavý, dizajnovo krásny adventný kalendár plný rôznych chutí. Okrem najobľúbenejších zmesí čajov tejto značky môžete za okienkami objaviť aj doplnky na doplnenie každého čajového rituálu ako sitko, čajové dózy či lyžičku.

Kusmi tea

 

Na zahriatie: Twelve Days of Hot Sauce Gift Set 12

Máte vo svojom okolí milovníka pikantných jedál? Obdarujte ho adventným kalendárom plným rôznych pikantných omáčok v rôznych stupňoch pálivosti. Nájdu sa medzi nimi habanero, chilli, chiptle, jalapeno a mnoho ďalších štipľavých špecialít.

Twelve Days of Hot Sauce Gift Set

 

 

Pre športovcov: foodspring Advent Calendar

Pre všetkých, ktorí si plánujú držať líniu aj počas sviatkov je tento adventný kalendár ako stvorený. Nájdete tam proteínové tyčinky, proteínové prášky, či rôzne zaujímavé drinky. Takto môžete nové chute objaviť každý deň a vôbec nemusíte porušiť vašu diétu či spôsob stravovania.

foodspring Advent Calendar Shape 2020

 

 

Pre milovníkov ohňa: Flaviar Advent Calendar

Toto je ten pravý adventný kalendár pre dospelých. Flaviar pripravil zbierku zaujímavých tých najzaujímavejších whiskey, prostredníctvom ktorých budete môcť objavovať nové chute. V každom okienku si tak nájdete novú whiskey v sklenenej fľaštičke, ktorú dopĺňa zaujímavá ilustrácia a príbeh drinku. Dokonalý nápad na spríjemnenie večerov do Vianoc, čo poviete?

alkohol adventný kalendár

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 22.jan 2021

Travel Guide: Island

Drsná krása nedotknutej prírody, čierne pláže, opar nad útesmi, rieky pretekajúce púšťami či vybuchujúce gejzíry. To je melancholický ostrov plný...


Dizajn | 21.jan 2021

Crème de la crème: Alebo ako si vysklada...

Ak máte módu v malíčku, určite viete, ako si vytvoriť kvalitný a nadčasový šatník. Podobne však možno pristupovať k tvorbe...


Dizajn | 14.jan 2021

Umelecká kolaborácia Louis Vuitton x Urs...

Spojenie umenia a módy je vždy fascinujúce. Je prísľubom zaujímavého prieniku sveta abstrakcie, fikcie, reality a dizajnu zhmotnených do nositeľných...


Voľný čas | 13.jan 2021

Smart chladnička, ktorá pomôže s príprav...

Mnohé moderné technológie v dnešnom svete získavajú označenie smart. To sa však netýka len hodiniek či telefónov, ale aj takých prístrojov...


Naše tipy

Aké náušnice sa nosia v roku 2021?

Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsk...

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov?...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...