Príbeh interiérových parfumov GOA sa začal písať na idylickom mieste s bujnou tropickou vegetáciou, jemným pieskom a priezračným morom. Portugalská kolónia Goa, ktorá patrí medzi najmenšie federálne štáty Indie, vôňou svojej flóry natoľko očarila budúceho zakladateľa značky GOAParfums, že túžil jej arómu cítiť stále.

 

goa parfums interiérové vône

 

Tak vznikla francúzska značka GOAParfums, ktorá sa špecializuje na výrobu interiérových vôní. A práve Francúzi sú odpradávna najlepšími parfumérmi na svete. Dnes má značka vo svojom portfóliu viac ako 40 druhov vôní. Ich základom je prírodná vonná esencia v 20% - nej koncentrácii.

Interiérové parfumy GOA pozostávajú z tvarovo jedinečného tyčinkového aróma difuzéru. Jednotlivé difuzéry sa odlišujú dizajnom, objemom náplne a nakoniec i veľkosťou a tvarom vonných tyčiniek. Intenzita vône sa dá jednoducho nastaviť podľa počtu použitých tyčiniek. Po 24 - hodinách po prvom použití tyčinky nasajú intenzitu vône a váš interiér je prevoňaný vami zvolenou arómou. Obsah parfumov i tyčinky sa dajú podľa potreby dopĺňať.

 

škorica  set cocoon 

 

Dizajn sklenených a keramických flakónov s parfumom v kombinácii s rovnými aj vlnitými bambusovými tyčinkami alebo kvetmi okrem jedinečnej vône vytvárajú aj elegantný imidžový prvok vášho interiéru.

Uprednostňujete skôr plápolajúcu sviečku, ktorej vôňa sa jemne šíri ovzduším? Aj na to v GOAParfums mysleli. Obľúbené vône citrusov, drvenej mäty alebo čerstvo opratej bielizne nájdete práve v prevedení kvalitných krémových vonných sviečok.

 

difuzer origin

 

Na krátkodobé a rýchle prevoňanie interiéru slúžia bytové spreje s interiérovým parfumom, ktoré sa aplikujú vstreknutím do ovzdušia. Voňavá hmla okamžite zahalí váš interiér pred očakávanou návštevou alebo romantickým večerom vo dvojici. Vône ovocia, byliniek i rafinovaných kombinácii korenín, drevín a kvetov sú prirodzené, čisté a intenzívne zároveň. A ako hovorí výrobca, sú príjemne návykové.

 

difuzer kvety  náplne 

 

Pri výbere difuzérov je dôležité dbať na to, aký veľký priestor chcete prevoňať. Orientačne vám difuzér s obsahom 250 ml bude stačiť na priestor s veľkosťou 8 - 12 m² so stredne vysokým stropom a podľa počtu tyčiniek a iných okolností vám vydrží približne 1 - 3 mesiace. 500 ml obsah difuzéru prevonia interiér s veľkosťou 20 - 25 m² so stredne vysokým stropom a difuzér s obsahom 100 ml je určený do malých miestností, šatníkov a skríň. Všetky vonné esencie, z ktorých sú parfumy  GOA vyrábané, pochádzajú z najkvalitnejších surovín, sú 100 % prírodné a zdravotne nezávadné.

 

set esprit

 

Viac informácií: www.goaparfums.sk

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 04.dec 2020

Virgil Abloh predstavuje kolaboráciu s z...

Ak patríte k fanúšikom dizajnu, určite poznáte mená Virgil Abloh a Vitra. Teraz sa tieto ikony dizajnu spojili, aby predstavili unikátnu kolekciu...


Voľný čas | 02.dec 2020

Vôňa čistoty a sviežosti pre všetky text...

Koncentrované parfumy na bielizeň Kifra vynikajú svojou intenzitou, prirodzenou a príjemnou vôňou. Stačí pár kvapiek z koncentrátu pridať do bielizne...


Voľný čas | 02.dec 2020

Vzdelávacie kurzy momentálne so zľavou 5...

Akciový Black Friday si získava čoraz väčšiu obľubu aj na Slovensku. Zľavy na tovary a služby môžete využiť pri nákupe...


Voľný čas | 02.dec 2020

Vianočný zoznam: Tipy na darčeky pre vaš...

Ani sme sa nenazdali a Vianoce sú za rohom. Ak už pomaly začínate podliehať nákupným zhonom, poradíme vám s výberom. V našich tipoch...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...