Príbeh interiérových parfumov GOA sa začal písať na idylickom mieste s bujnou tropickou vegetáciou, jemným pieskom a priezračným morom. Portugalská kolónia Goa, ktorá patrí medzi najmenšie federálne štáty Indie, vôňou svojej flóry natoľko očarila budúceho zakladateľa značky GOAParfums, že túžil jej arómu cítiť stále.

 

goa parfums interiérové vône

 

Tak vznikla francúzska značka GOAParfums, ktorá sa špecializuje na výrobu interiérových vôní. A práve Francúzi sú odpradávna najlepšími parfumérmi na svete. Dnes má značka vo svojom portfóliu viac ako 40 druhov vôní. Ich základom je prírodná vonná esencia v 20% - nej koncentrácii.

Interiérové parfumy GOA pozostávajú z tvarovo jedinečného tyčinkového aróma difuzéru. Jednotlivé difuzéry sa odlišujú dizajnom, objemom náplne a nakoniec i veľkosťou a tvarom vonných tyčiniek. Intenzita vône sa dá jednoducho nastaviť podľa počtu použitých tyčiniek. Po 24 - hodinách po prvom použití tyčinky nasajú intenzitu vône a váš interiér je prevoňaný vami zvolenou arómou. Obsah parfumov i tyčinky sa dajú podľa potreby dopĺňať.

 

škorica  set cocoon 

 

Dizajn sklenených a keramických flakónov s parfumom v kombinácii s rovnými aj vlnitými bambusovými tyčinkami alebo kvetmi okrem jedinečnej vône vytvárajú aj elegantný imidžový prvok vášho interiéru.

Uprednostňujete skôr plápolajúcu sviečku, ktorej vôňa sa jemne šíri ovzduším? Aj na to v GOAParfums mysleli. Obľúbené vône citrusov, drvenej mäty alebo čerstvo opratej bielizne nájdete práve v prevedení kvalitných krémových vonných sviečok.

 

difuzer origin

 

Na krátkodobé a rýchle prevoňanie interiéru slúžia bytové spreje s interiérovým parfumom, ktoré sa aplikujú vstreknutím do ovzdušia. Voňavá hmla okamžite zahalí váš interiér pred očakávanou návštevou alebo romantickým večerom vo dvojici. Vône ovocia, byliniek i rafinovaných kombinácii korenín, drevín a kvetov sú prirodzené, čisté a intenzívne zároveň. A ako hovorí výrobca, sú príjemne návykové.

 

difuzer kvety  náplne 

 

Pri výbere difuzérov je dôležité dbať na to, aký veľký priestor chcete prevoňať. Orientačne vám difuzér s obsahom 250 ml bude stačiť na priestor s veľkosťou 8 - 12 m² so stredne vysokým stropom a podľa počtu tyčiniek a iných okolností vám vydrží približne 1 - 3 mesiace. 500 ml obsah difuzéru prevonia interiér s veľkosťou 20 - 25 m² so stredne vysokým stropom a difuzér s obsahom 100 ml je určený do malých miestností, šatníkov a skríň. Všetky vonné esencie, z ktorých sú parfumy  GOA vyrábané, pochádzajú z najkvalitnejších surovín, sú 100 % prírodné a zdravotne nezávadné.

 

set esprit

 

Viac informácií: www.goaparfums.sk

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 31.máj 2020

Ako bude vyzerať cestovanie po pandémii?

Neviete sa dočkať, kedy konečne vzlietnete a vydáte sa na svoju prvú cestu do zahraničia po pandémii? Alebo ste v tomto smere...


Voľný čas | 30.máj 2020

Kvety pomáhajú psychike

Patríte k milovníkom izbových rastlín a kvetín? Alebo ste naopak zástancovia minimalizmu, v ktorom sa nenájde priestor pre rastliny? V oboch prípadoch by ste...


Voľný čas | 27.máj 2020

Prenájom luxusných vozidiel na biznis i ...

Chystáte sa na dôležité obchodné rokovanie do zahraničia alebo v rámci Slovenska? Potrebujete sa vkusne a originálne prezentovať? Naplánujte si...


IRL | 26.máj 2020

Barbara Randušková: Väčšinu „problémov“ ...

„Keď sa do seba hlboko ponoríš, objavíš veci, ktoré si nikdy nevidela. Niektoré ťa desia, niektoré ťa prekvapia a ty...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...