Chcete sa dokonale pripraviť na Váš svadobný deň ? Verili by ste, že plánovanie svadby môže byť aj radostná záležitosť? Srdečne Vás pozývame na náš Svadobný deň v nedeľu 15. Marca 2020 v Hoteli Gino Park Palace ****. 

 

svadobny den v kastieli

 

Príjemne Vás naladí welcome drink a plánovanie sa môže začať. Zoznámte sa s rôznymi dodávateľmi, porozprávajte sa so svadobnými odborníkmi a zistite viac o tom ako u nás prebieha svadobný obrad alebo hostina.

Svadobný deň nie je klasická svadobná výstava. Je zaujímavý v tom, že budúci novomanželia sa môžu inšpirovať a zorganizovať si svadbu za jeden deň pod jednou strechou. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na naplánovanie dokonalej svadby. Pre záujemcov sú pripravené rôzne zľavy a benefity, ktoré inokedy ako v tento deň nemáte možnosť využiť.

Svadobným dňom Vás bude sprevádzať moderátorka Mária Zelinová. Našim cieľom je priblížiť hosťom ako svadba v kaštieli môže prebiehať spolu s ukážkou svadobného servisu a možnosťou degustácie svadobné menu, ktoré odprezentuje šéfkuchár Ján Adámik.
Čo viac môžeme ponúknuť?
Môžete sa tešiť na rôzne workshopy - od kvetín, cez trendy v účesoch, líčení, módnej prehliadky, debaty o svadobných trendoch, svadobnej fotografii a mnoho iného.

Samozrejme návštevníci Svadobného dňa budú mať možnosť vidieť mnoho renomovaných svadobných dodávateľov, a tak si naplánovať svoju vysnívanú svadbu a to všetko pod jednou strechou.

Rezervácie online na https://parkpalace.sk/svadobny-den/ alebo na tel. č. 042 44 59 600, e-maily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hotel Gino Park Palace je hotel s výnimočnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z dialnice D1. V historických priestoroch kaštieľa zo 17 st. ponúka ubytovanie, reštauráciu s autorskou kuchyňou, salóniky, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, wellness, vnútorné i vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.

 

 

   Program svadobného dňa v kaštieli 15.3.2020

- 10,00 h otvorenie svadobného dňa v kaštieli
- 10,30 h prezentácia priestorov vo forme „prehliadky kaštieľa“
- 11,00 h predstavenie dodávateľov
- 11,30 h work shop v podaní Kvety Silvia, INNESSA, ASSF
- 12,00 h svadobné líčenie v podaní - Zuzana Shini Mua
- 12,30 h svadobný účes v podaní - Salón Petra
- 13,00 h Odprezentovanie svadobného menu šéfkuchárom Jánom Adámikom
- 13,30 h Degustácia svadobného menu
- 14,00 h Prehliadka svadobný šiat – Svadobný Salón Carmen
- 14,30 h Módna prehliadka pánskych oblekov – Pánska Móda Trenčín
- 15,00 h Prehliadka svadobný šiat – Svadobný Salón Infiniti
- 15,30 h Začepčenie v podaní folklórneho súboru
- 16,00 h Prekvapenie pre hostí „tombola“
- 17,00 h Záver svadobného dňa ukončenie moderátorkou

 

 plagat small

 

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 17.sep 2020

Rodinný dom, ktorý kráča s dobou

Aj rodinné domy podliehajú trendom. Medzi ten najvýraznejší jednoznačne patrí minimalizmus, ktorý sa prejavuje vo forme prízemných domov typu bungalow...


Dizajn | 15.sep 2020

Kolaborácia Supreme x Yohji Yamamoto

Značka Supreme zbožňuje kolaborácie. Pravidelne sa spája s rôznymi značkami či dizajnérmi, častokrát s menej známymi menami, ktorým dáva priestor na zviditeľnenie...


Voľný čas | 11.sep 2020

B.zero1 Rock party - večer plný oslnivýc...

V rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week sme sa už prehupli do druhej polovice, no dodnes spomíname na párty, ktorá sa...


Dizajn | 08.sep 2020

High fashion od kočíka

Množstvo módnych značiek má na mysli štýlové mamičky, ktoré si potrpia na módu od úplne prvých dní svojich ratolestí. Medzi...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Rozmarín v kozmetike

Rozmarín bežne pridávame do jedál či drinkov, ako o ingrediencii do kozmetiky sa o ňom vša...

Letné farby, ktorých sa nevzdáme ani na ...

Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ...

Šperkové trendy z Instagramu

Niektoré šperky nikdy nevyjdú z módy, iné sa na scéne objavia len na chvíľu. Aké sa nosia aktuá...