Chcete sa dokonale pripraviť na Váš svadobný deň ? Verili by ste, že plánovanie svadby môže byť aj radostná záležitosť? Srdečne Vás pozývame na náš Svadobný deň v nedeľu 15. Marca 2020 v Hoteli Gino Park Palace ****. 

 

svadobny den v kastieli

 

Príjemne Vás naladí welcome drink a plánovanie sa môže začať. Zoznámte sa s rôznymi dodávateľmi, porozprávajte sa so svadobnými odborníkmi a zistite viac o tom ako u nás prebieha svadobný obrad alebo hostina.

Svadobný deň nie je klasická svadobná výstava. Je zaujímavý v tom, že budúci novomanželia sa môžu inšpirovať a zorganizovať si svadbu za jeden deň pod jednou strechou. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na naplánovanie dokonalej svadby. Pre záujemcov sú pripravené rôzne zľavy a benefity, ktoré inokedy ako v tento deň nemáte možnosť využiť.

Svadobným dňom Vás bude sprevádzať moderátorka Mária Zelinová. Našim cieľom je priblížiť hosťom ako svadba v kaštieli môže prebiehať spolu s ukážkou svadobného servisu a možnosťou degustácie svadobné menu, ktoré odprezentuje šéfkuchár Ján Adámik.
Čo viac môžeme ponúknuť?
Môžete sa tešiť na rôzne workshopy - od kvetín, cez trendy v účesoch, líčení, módnej prehliadky, debaty o svadobných trendoch, svadobnej fotografii a mnoho iného.

Samozrejme návštevníci Svadobného dňa budú mať možnosť vidieť mnoho renomovaných svadobných dodávateľov, a tak si naplánovať svoju vysnívanú svadbu a to všetko pod jednou strechou.

Rezervácie online na https://parkpalace.sk/svadobny-den/ alebo na tel. č. 042 44 59 600, e-maily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hotel Gino Park Palace je hotel s výnimočnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z dialnice D1. V historických priestoroch kaštieľa zo 17 st. ponúka ubytovanie, reštauráciu s autorskou kuchyňou, salóniky, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, wellness, vnútorné i vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.

 

 

   Program svadobného dňa v kaštieli 15.3.2020

- 10,00 h otvorenie svadobného dňa v kaštieli
- 10,30 h prezentácia priestorov vo forme „prehliadky kaštieľa“
- 11,00 h predstavenie dodávateľov
- 11,30 h work shop v podaní Kvety Silvia, INNESSA, ASSF
- 12,00 h svadobné líčenie v podaní - Zuzana Shini Mua
- 12,30 h svadobný účes v podaní - Salón Petra
- 13,00 h Odprezentovanie svadobného menu šéfkuchárom Jánom Adámikom
- 13,30 h Degustácia svadobného menu
- 14,00 h Prehliadka svadobný šiat – Svadobný Salón Carmen
- 14,30 h Módna prehliadka pánskych oblekov – Pánska Móda Trenčín
- 15,00 h Prehliadka svadobný šiat – Svadobný Salón Infiniti
- 15,30 h Začepčenie v podaní folklórneho súboru
- 16,00 h Prekvapenie pre hostí „tombola“
- 17,00 h Záver svadobného dňa ukončenie moderátorkou

 

 plagat small

 

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 29.mar 2020

Ako efektívne pracovať z domu?

Práca z domu pre niekoho znie ako splnený sen, pre iného zase ako trest. Všetci sme nastavení inak a práca z pohodlia domova...


IRL | 29.mar 2020

Michal Sabo: Chcem veriť, že sa v ľuďoch...

Je zvláštne zoznamovať sa s niekým a nemôcť si podať ruku. Michal to pohotovo vyriešil s „high five“ podrážkami našich...


Voľný čas | 27.mar 2020

TOP FASHION SPRING

Hlavné heslo nového vydania je REGENERÁCIA. Výraz, ktorý vystihuje dobu, našu planétu, ľudí ale aj súčasné umenie a módu. Všetko...


Voľný čas | 26.mar 2020

Móda na bojovom fronte proti koronavírus...

Každý deň sa dozvedáme o inšpiratívnych počinoch módnych, kozmetických značiek, ale aj známych osobností, ktoré sa snažia pomôcť v situácii, ktorá bojuje...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...