Všetci máme vo svojom okolí niekoho, kto oceňuje modernú technológiu a vývoj nových produktov. My sme vybrali top 10 produktov, ktoré sú skvelým darčekom pre každého milovníka inovácií a technologických hračiek.

Polaroid Lab Starter Kit

Vďaka tejto tlačiarni premeníte akúkoľvek fotku vo svojom telefóne na retro výtlačok s efektom polaroidu. Stačí telefón položiť na snímač a o zvyšok sa postará táto malá skrinka.

title

 

Muse 2

Táto čelenka s príslušnou aplikáciou meria aktivitu mozgu, pulz, ale analyzuje aj dýchanie a pohyby tela. Následne vás učí meditovať, zvládať stres alebo jednoducho zlepšiť sústredenie.

2

 

 

Google Nest x Yale Lock

Každý notorický zabúdač kľúčov si príde na svoje s týmto technologickým kúskom. Je to v podstate digitálny zámok spárovaný s aplikáciou Google Nest, vďaka ktorej nebudete potrebovať kľúče, iba prístupový kód.

3

 

 

Zadro Ultra Large Towel Warmer

Čo je lepšie ako sa v zime po hrejivej sprche zabaliť do teplej osušky? Vďaka tomuto výhrevnému košu si budete môcť nahrievať svoje uteráky a osušky, čím si doma vytvoríte vlastné mini spa.

4

 

 

Fit Smart Yoga Mat

Na tejto karimatke sa naučíte správne cvičiť jógu. Vďaka senzorom tlaku vás podložka dokáže navigovať, ako robiť konkrétne cviky správne.

5

 

 

Domáci výčap

Pivo z fľaše nikdy nechutí rovnako ako pivo z výčapu, avšak vďaka tomuto systému si budete môcť svoj obľúbený nápoj vychutnať v tom najlepšom aj doma. Je to jednoducho veľmi praktický domáci výčap.

6

 

 

Smart Home Fragrance Diffuser

Tento inteligentný difuzér s príslušnou aplikáciou vás nechá miešať si vlastné bytové vône a naprogramovať si ideálnu vôňu a jej intenzitu počas celého dňa-

7

 

 

Canvas Light Panels Kit

Svetelné panely, ktorými si môžete personalizovať osvetlenie v interiéri podľa seba. V aplikácii si nastavíte farbu, teplotu či intenzitu a panely umiestnite tam, kam chcete.

8

 

 

My Skin Track UV

Ideálny darček pre každého milovníka opaľovania. Táto vychytávka meria nielen intenzitu žiarenia, ale aj vaše vystavenie škodlivým lúčom. S týmto trackerom môžete lepšie kontrolovať svoje opálenie a predchádzať dôsledkom UV žiarenia.

9

 

 

Bose Frames

Okuliare a slúchadlá v jednom? Ani to už nie je nemožné, čoho dôkazom sú tieto slnečné okuliare so zabudovanými slúchadlami. Zvuk prúdi priamo do uší a to bez toho, aby obťažoval okoloidúcich.

10

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 07.aug 2020

New wave

Módne trendy sa menia každú sezónu, aj keď nápady sa vracajú zväčša v recyklovanej podobe. Môžeme však to isté povedať...


Dizajn | 06.aug 2020

NOMINÁCIE CE ZA AR 2020

Ocenenie CE ZA AR už 19. rok upozorňuje na spoločenskú hodnotu architektonických diel a profesionálnych výkonov slovenských architektov. Jeho význam...


Voľný čas | 30.júl 2020

Jednotka v online vzdelávaní na Slovensk...

Spoločnosť Learn2Code je vzdelávacou inštitúciou, ktorá formou online štúdia ponúka až 140 odborných kurzov na rôzne témy. Na trhu pôsobí...


Cestovanie | 30.júl 2020

24 hodin v Českém Krumlově

Český Krumlov bývá označován jako Praha v kapesním provedení, nebo také město snů a kamenných růží. Toto starobylé město má...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...