Všetci máme vo svojom okolí niekoho, kto oceňuje modernú technológiu a vývoj nových produktov. My sme vybrali top 10 produktov, ktoré sú skvelým darčekom pre každého milovníka inovácií a technologických hračiek.

Polaroid Lab Starter Kit

Vďaka tejto tlačiarni premeníte akúkoľvek fotku vo svojom telefóne na retro výtlačok s efektom polaroidu. Stačí telefón položiť na snímač a o zvyšok sa postará táto malá skrinka.

title

 

Muse 2

Táto čelenka s príslušnou aplikáciou meria aktivitu mozgu, pulz, ale analyzuje aj dýchanie a pohyby tela. Následne vás učí meditovať, zvládať stres alebo jednoducho zlepšiť sústredenie.

2

 

 

Google Nest x Yale Lock

Každý notorický zabúdač kľúčov si príde na svoje s týmto technologickým kúskom. Je to v podstate digitálny zámok spárovaný s aplikáciou Google Nest, vďaka ktorej nebudete potrebovať kľúče, iba prístupový kód.

3

 

 

Zadro Ultra Large Towel Warmer

Čo je lepšie ako sa v zime po hrejivej sprche zabaliť do teplej osušky? Vďaka tomuto výhrevnému košu si budete môcť nahrievať svoje uteráky a osušky, čím si doma vytvoríte vlastné mini spa.

4

 

 

Fit Smart Yoga Mat

Na tejto karimatke sa naučíte správne cvičiť jógu. Vďaka senzorom tlaku vás podložka dokáže navigovať, ako robiť konkrétne cviky správne.

5

 

 

Domáci výčap

Pivo z fľaše nikdy nechutí rovnako ako pivo z výčapu, avšak vďaka tomuto systému si budete môcť svoj obľúbený nápoj vychutnať v tom najlepšom aj doma. Je to jednoducho veľmi praktický domáci výčap.

6

 

 

Smart Home Fragrance Diffuser

Tento inteligentný difuzér s príslušnou aplikáciou vás nechá miešať si vlastné bytové vône a naprogramovať si ideálnu vôňu a jej intenzitu počas celého dňa-

7

 

 

Canvas Light Panels Kit

Svetelné panely, ktorými si môžete personalizovať osvetlenie v interiéri podľa seba. V aplikácii si nastavíte farbu, teplotu či intenzitu a panely umiestnite tam, kam chcete.

8

 

 

My Skin Track UV

Ideálny darček pre každého milovníka opaľovania. Táto vychytávka meria nielen intenzitu žiarenia, ale aj vaše vystavenie škodlivým lúčom. S týmto trackerom môžete lepšie kontrolovať svoje opálenie a predchádzať dôsledkom UV žiarenia.

9

 

 

Bose Frames

Okuliare a slúchadlá v jednom? Ani to už nie je nemožné, čoho dôkazom sú tieto slnečné okuliare so zabudovanými slúchadlami. Zvuk prúdi priamo do uší a to bez toho, aby obťažoval okoloidúcich.

10

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.jan 2020

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by ste nemali prehliadnuť. Mnoho z nich je nadčasových...


Cestovanie | 17.jan 2020

Najkrajšie horské hotely

Nedostatok snehu nás mnohých núti vycestovať do hôr, častokrát za hranice, kde hľadáme aspoň kúsok tej čarovnej rozprávkovej krajiny, o ktorej...


Dizajn | 15.jan 2020

Kúpeľňové trendy na rok 2020

Kúpeľňa je ako také privátne spa. Teda, aspoň by sme sa mali snažiť, aby sme sa v nej tak cítili. Preto...


Voľný čas | 15.jan 2020

Najkrajšie diáre na rok 2020

Aj keď z nového roku ubehli už viac ako dva týždne, neznamená to, že je neskoro na správnu organizáciu. K novému roku...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...