Všetci máme vo svojom okolí niekoho, kto oceňuje modernú technológiu a vývoj nových produktov. My sme vybrali top 10 produktov, ktoré sú skvelým darčekom pre každého milovníka inovácií a technologických hračiek.

Polaroid Lab Starter Kit

Vďaka tejto tlačiarni premeníte akúkoľvek fotku vo svojom telefóne na retro výtlačok s efektom polaroidu. Stačí telefón položiť na snímač a o zvyšok sa postará táto malá skrinka.

title

 

Muse 2

Táto čelenka s príslušnou aplikáciou meria aktivitu mozgu, pulz, ale analyzuje aj dýchanie a pohyby tela. Následne vás učí meditovať, zvládať stres alebo jednoducho zlepšiť sústredenie.

2

 

 

Google Nest x Yale Lock

Každý notorický zabúdač kľúčov si príde na svoje s týmto technologickým kúskom. Je to v podstate digitálny zámok spárovaný s aplikáciou Google Nest, vďaka ktorej nebudete potrebovať kľúče, iba prístupový kód.

3

 

 

Zadro Ultra Large Towel Warmer

Čo je lepšie ako sa v zime po hrejivej sprche zabaliť do teplej osušky? Vďaka tomuto výhrevnému košu si budete môcť nahrievať svoje uteráky a osušky, čím si doma vytvoríte vlastné mini spa.

4

 

 

Fit Smart Yoga Mat

Na tejto karimatke sa naučíte správne cvičiť jógu. Vďaka senzorom tlaku vás podložka dokáže navigovať, ako robiť konkrétne cviky správne.

5

 

 

Domáci výčap

Pivo z fľaše nikdy nechutí rovnako ako pivo z výčapu, avšak vďaka tomuto systému si budete môcť svoj obľúbený nápoj vychutnať v tom najlepšom aj doma. Je to jednoducho veľmi praktický domáci výčap.

6

 

 

Smart Home Fragrance Diffuser

Tento inteligentný difuzér s príslušnou aplikáciou vás nechá miešať si vlastné bytové vône a naprogramovať si ideálnu vôňu a jej intenzitu počas celého dňa-

7

 

 

Canvas Light Panels Kit

Svetelné panely, ktorými si môžete personalizovať osvetlenie v interiéri podľa seba. V aplikácii si nastavíte farbu, teplotu či intenzitu a panely umiestnite tam, kam chcete.

8

 

 

My Skin Track UV

Ideálny darček pre každého milovníka opaľovania. Táto vychytávka meria nielen intenzitu žiarenia, ale aj vaše vystavenie škodlivým lúčom. S týmto trackerom môžete lepšie kontrolovať svoje opálenie a predchádzať dôsledkom UV žiarenia.

9

 

 

Bose Frames

Okuliare a slúchadlá v jednom? Ani to už nie je nemožné, čoho dôkazom sú tieto slnečné okuliare so zabudovanými slúchadlami. Zvuk prúdi priamo do uší a to bez toho, aby obťažoval okoloidúcich.

10

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 08.apr 2021

Insta-famous nábytok

Instagram je skvelou platformou na hľadanie inšpirácie aj nových trendov. Platí to nielen v prípade módy, ale aj pri interiérovom...


Voľný čas | 07.apr 2021

Vôňa jari v kolekcii Basil Verde od LUMI...

Ak by ste mali opísať jar pomocou vône, aké tóny by ju tvorili? Boli by svieže a sladké alebo skôr...


Dizajn | 07.apr 2021

H&M Home uvádza kolaboráciu s Diane von ...

Každý rok čakáme, s kým predstaví H&M najnovšiu módnu kolaboráciu. Počas rokov sa na jej konte nazbieralo množstvo zvučných mien...


Voľný čas | 06.apr 2021

Jarný detox domácnosti

Už ho máte za sebou alebo vás ešte len čaká? Hovoríme o jarnom upratovaní, ktoré sa už v mnohých domácnostiach...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...