Keď sa v potravinách začnú vo veľkom objavovať tekvice všetkého druhu, všetci vieme, že jeseň je tu. Práve táto sezónna zelenina v nás evokuje jesennú atmosféru, ktorú prenášame nielen na taniere, ale aj do výzdoby interiérov. Nemusíte byť ani fanúšikmi Halloweenu, no tekvica ako dekorácia sa jednoducho v tomto období hodí. Poradíme vám, ako si rýchlo a jednoducho vytvoriť zaujímavé dekorácie v pohodlí domova.

haloween

 

 

Vyrezávané

Dokonalý víkendový projekt sú vyrezávané tekvice. Vyžadujú si viac práce a času, ale sú efektné. Ak sa vám nechce vyrezávať komplikované, bežné motívy, vyberte si zaujímavý, jednoduchý nápis.

4Brit+Co

 

 

Pastelové

Jednoduchá, rýchla voľba, ktorá vytvorí skutočne nevšedný efekt. Jediné čo potrebujete je pastelová farba alebo hneď viacero. Celé tekvičky v rôznych tvaroch jednoducho ponorte do farby, nechajte zaschnúť a máte vybavené.

3Studio DIY 

 

 

Základné

Zaujímavý efekt dosiahnete aj v prípade, že tekvičky zahalíte do základných farieb ako biela, čierna a sivá. Následne ich môžete ozdobiť ďalšími motívmi či nápismi.

1Homey Oh My 

 

 

Medené

V tomto prípade je postup rovnaký, ako v predchádzajúcich prípadoch. Tekvicu však môžete ozdobiť farebnou či metalickou lepiacou páskou, ktorá bude na tekviciach žiariť. Vytvárať môžete rôzne vzory, no čisté linky sú za nás úplne ideálnou voľbou.

6Homey Oh My 

 

 

Prírodné

V tomto prípade nemusíte tekvice nijako zdobiť. Stačí, keď ich umiestnite do svojich pletených sieťkach na kvetiny namiesto črepníkov. Dokonalá moderná a pritom boho dekorácia.

2Fall For Diy

Foto: Pinterest

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.jan 2020

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by ste nemali prehliadnuť. Mnoho z nich je nadčasových...


Cestovanie | 17.jan 2020

Najkrajšie horské hotely

Nedostatok snehu nás mnohých núti vycestovať do hôr, častokrát za hranice, kde hľadáme aspoň kúsok tej čarovnej rozprávkovej krajiny, o ktorej...


Dizajn | 15.jan 2020

Kúpeľňové trendy na rok 2020

Kúpeľňa je ako také privátne spa. Teda, aspoň by sme sa mali snažiť, aby sme sa v nej tak cítili. Preto...


Voľný čas | 15.jan 2020

Najkrajšie diáre na rok 2020

Aj keď z nového roku ubehli už viac ako dva týždne, neznamená to, že je neskoro na správnu organizáciu. K novému roku...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...