V portfóliu Ekonomických stavieb je množstvo zaujímavých modelov rodinných domov, od klasických dvojpodlažných cez dvojgeneračné až po moderné bungalovy. Nás najnovšie očaril modelový dom Lukáš 24, ktorý vyniká svojou jednoduchosťou a prekvapuje ukrytým tajomstvom.

 

lukas

 

2

 

Jednoduchý pôdorys a čisté línie domu potešia každého milovníka minimalizmu, zatiaľ čo štedrá porcia veľkých okien zase očarí všetkých, ktorí chcú do svojho domova priniesť dostatočnú dávku prírody. Umiestnenie okien je strategické, dokonale presvetľuje každú z miestnosti, ponúka výhľad do okolitej záhrady no zároveň poskytuje dostatočnú dávku súkromia. Vďaka tomu je celý dom krásne presvetlený prirodzeným svetlom a jeho prakticky riešený interiér zase poskytuje možnosti na kreatívne zariadenie interiéru.

 

3

4 5

 

Na prvý pohľad klasická dispozícia však ukrýva jedno tajomstvo. Tým je presklené átrium v strede domu, ktoré nielenže vytvára dojem prepojenia jednotlivých častí domu, ale opäť svojim uvoľneným a dizajnovým prístupom prináša exteriér do interiéru.

 

6 7

 

V dome sú tri spálne, pričom hlavná z nich má vlastnú en suite kúpeľňu. Ďalšie dve spálne môžu byť využité ako detské izby, pracovne alebo hosťovské izby. Kuchyňa s jedálňou je prepojená s obývačkou, no využitie hneď niekoľkých okien vytvára dojem vzdušnosti a priestoru.

 

8 9

 

Viac informácií o tomto dome nájdete na ekonomicke-stavby.sk, kde si okrem tohto domu môžete vyberať z ďalších typov. Objednajte si katalóg modelových domov zdarma a vyberte si svoj vysnívaný domov ešte dnes.

 

10

 

OBJEDNAŤ KATALÓG ZDARMA

Foto: Ekonomické stavy

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 12.aug 2020

Když se sen stane realitou

Pětihvězdičkový boutique hotel Chateau Herálec nabízí unikátní designové ubytování a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách...


Dizajn | 11.aug 2020

Bytové doplnky podľa Diptyque

Určite sa zhodneme na tom, že značka Diptyque nie je len o úžasných vôňach, ale aj o celkovom dizajne. Či už parfumy...


Dizajn | 07.aug 2020

New wave

Módne trendy sa menia každú sezónu, aj keď nápady sa vracajú zväčša v recyklovanej podobe. Môžeme však to isté povedať...


Dizajn | 06.aug 2020

NOMINÁCIE CE ZA AR 2020

Ocenenie CE ZA AR už 19. rok upozorňuje na spoločenskú hodnotu architektonických diel a profesionálnych výkonov slovenských architektov. Jeho význam...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...