Každý to pozná, neustále nás dokáže prekvapiť iná novinka v kozmetike, alebo najnovší objav vo vintage shope. Niekedy to je zase aplikácia na úpravu fotiek, ale stránka s tými najlacnejšími letenkami. Presne takýmto objavom dávame priestor v našej sekcii Must-have mesiaca a tento mesiac sme sa obrátili na úspešnú insta-girl Natáliu Körnerovú. Bez čoho si aktuálne nevie predstaviť svoj deň?

 

musthave1@natykerny

 

 

Žiadna influencerka, ktorá prerazila na sociálnych sieťach sa nevyhne cestovaniu, či už za prácou alebo relaxom. Za posledný mesiac stihla Naty precestovať poriadny kus sveta. Len v marci navštívila Arizonu, potom pridala Miláno či Varšavu, a keď sme ju nachvíľu zastihli na Slovensku, tak sme sa jej spýtali, ako to zvláda. Pretože cestovať po svete je síce úžasné dobrodružstvo, no má aj svoje temné stránky v podobe jet-lagu alebo rôznych ochorení, ktoré nás postihnú pri teplotných výkyvoch.

„Keďže som stále na cestách, musím si chrániť najmä imunitu. Preto každé ráno používam MALINNA Elixir. Pre mňa to je zázrak vo fľaške. Predchádza chorobám či oslabeniu,“ hovorí Naty.

 

9V2A3742

 

Ide o koncentrát na prípravu nápoja a je postavený na bylinných výluhoch organických olejov, esenciálnych olejoch a morskej soli. Účinné zložky tvorí napríklad škoricový extrakt, ktorý pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, olivovej olej sa postará o prirodzenú funkciu kardiovaskulárneho systému aj v boji proti bakteriálnym infekciám. Mentolový olej zase pomáha k správnej funkcii tráviaceho systému.

Presne tento elixír navyše môžete získať k objednávke ročného predplatného. Viac info tu.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...