Svet módy a modelingu je fascinujúci a jedinečný. Pokiaľ hľadáte iný pohľad na tento priemysel, prečítajte si aspoň jednu z nasledujúcich kníh napísaných supermodelkami. Každá z nich sa pritom zameriava na modeling z iného uhla.

Cindy Crawford- Cindy Crawford’s Basic Face

Táto kniha bol publikovaná v roku 1996, no stále stojí za prečítanie. Je sústredená okolo faktu, že sa supermodelky v 90.rokoch takmer vôbec nelíčili. V knihe preto nájdete tipy od Cindy na to, ako sa rýchlo nalíčiť a pritom vyzerať prirodzene. Okrem toho sa podelí aj s rôznymi tipmi na starostlivosť o pleť.

title

 

 

Coco Rocha- Study Of Pose

Knižka nielen pre začínajúce modelky, ale aj pre všetkých, ktorí chcú pohľad do zákulisia modelingu z prvej ruky. Coco v tejto knihe demonštruje umenie pózovania. V interaktívnej verzii knihy si navyše vychutnáte 360-stupňvý pohľad na každú z 1000 póz.

2

 

 

Miranda Kerr: Treasure Yourself

Motivácia za touto knihou je tragická. Mirande zomrel prvý priateľ vo veku 16 rokov, ekdy si uvedomila, aké je dôležité byť pánom svojich myšlienok. Presne o tomto je táto kniha, ktorá sa snaží viesť životom a zdokonaľovať sa v myslení a jeho prežívaní.

3

 

 

Alek Wek- Alek: My Life From Sudanese Refugee to International Model

Krásna Alek je sudánska utečenkyňa, ktorá sa dokázala vypracovať na medzinárodne uznávanú modelku a významnú postavu na módnej scéne. O svoj životný príbeh sa podelila v tejto knihe, ktorá vás zaručene namotivuje a inšpiruje.

4 

 

 

Kate Moss- Kate: The Kate Moss Book

Kniha napísaná samotnou žijúcou legendou Kate. Spomína v nej na svoje začiatky, aké to bolo vstúpiť do nového sveta a byť novou tvárou na scéne. Kniha vyšla v 8 rôznych obálkach, ktoré reprezentujú rôzne štádia v modelkinej kariére.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 14.feb 2019

Ekologické fľaše z dielne Evian x Virgil...

Značka Evian uvádza svoju úplne prvú fľašu na viacero použití. Bola navrhnutá v spolupráci s populárnym dizajnérom Virgilom Abloh a...


Voľný čas | 14.feb 2019

Výstava Týždeň s Marilyn

Všetci sa zhodneme na tom, že Marilyn Monroe je jednou z najikonickejších herečiek všetkých čias. Jej fotografie sú stále veľmi...


Dizajn | 13.feb 2019

Phillip Lim uvádza kuchársku knihu

Kuchárska kniha a dizajnové dielo v jednom. To je kniha More than our Bellies, ktorú napísal Phillip Lim a o fotografie sa postarala holandská...


Voľný čas | 12.feb 2019

Barbie posúva hranice inkluzivity

Bábiku Barbie milujú deti po celom svete. S modernou dobou však stúpajú aj nároky verejnosti, čo značku Mattel prinútilo vzdať sa...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...