pilulka top fashion 2

Svet módy a modelingu je fascinujúci a jedinečný. Pokiaľ hľadáte iný pohľad na tento priemysel, prečítajte si aspoň jednu z nasledujúcich kníh napísaných supermodelkami. Každá z nich sa pritom zameriava na modeling z iného uhla.

Cindy Crawford- Cindy Crawford’s Basic Face

Táto kniha bol publikovaná v roku 1996, no stále stojí za prečítanie. Je sústredená okolo faktu, že sa supermodelky v 90.rokoch takmer vôbec nelíčili. V knihe preto nájdete tipy od Cindy na to, ako sa rýchlo nalíčiť a pritom vyzerať prirodzene. Okrem toho sa podelí aj s rôznymi tipmi na starostlivosť o pleť.

title

 

 

Coco Rocha- Study Of Pose

Knižka nielen pre začínajúce modelky, ale aj pre všetkých, ktorí chcú pohľad do zákulisia modelingu z prvej ruky. Coco v tejto knihe demonštruje umenie pózovania. V interaktívnej verzii knihy si navyše vychutnáte 360-stupňvý pohľad na každú z 1000 póz.

2

 

 

Miranda Kerr: Treasure Yourself

Motivácia za touto knihou je tragická. Mirande zomrel prvý priateľ vo veku 16 rokov, ekdy si uvedomila, aké je dôležité byť pánom svojich myšlienok. Presne o tomto je táto kniha, ktorá sa snaží viesť životom a zdokonaľovať sa v myslení a jeho prežívaní.

3

 

 

Alek Wek- Alek: My Life From Sudanese Refugee to International Model

Krásna Alek je sudánska utečenkyňa, ktorá sa dokázala vypracovať na medzinárodne uznávanú modelku a významnú postavu na módnej scéne. O svoj životný príbeh sa podelila v tejto knihe, ktorá vás zaručene namotivuje a inšpiruje.

4 

 

 

Kate Moss- Kate: The Kate Moss Book

Kniha napísaná samotnou žijúcou legendou Kate. Spomína v nej na svoje začiatky, aké to bolo vstúpiť do nového sveta a byť novou tvárou na scéne. Kniha vyšla v 8 rôznych obálkach, ktoré reprezentujú rôzne štádia v modelkinej kariére.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 14.dec 2018

Najkrajšie butiky na svete

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe online shoppingu, módnym domom a dizajnérom po celom svete stále záleží na dizajne butikov a na...


Apetít | 13.dec 2018

Gastronómia budúcnosti podľa Pinterestu

Pinterest nepatrí iba milovníkom dizajnu, interiérov a módy, ale aj tým, čo milujú jedlo. V tomto roku navyše narástol počet...


Dizajn | 13.dec 2018

Interiérové trendy na rok 2019

Zariaďovanie domácností sa vyvíja spoločne s trendami, technológiami a inováciami. Čoraz viac ľudí však venuje pozornosť aj tejto sfére a...


Dizajn | 13.dec 2018

Rimowa vydáva prvú knihu k 120.výročiu

Značka Rimowa je jednou z najikonickejších značiek v odvetví výroby dizajnu batožiny. Ich modely si zamilovali influenceri aj celebrity po celom svete...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...