Určite máte vo svojom okolí ľudí, ktorí buď nevedia, čo by pod stromček želali, alebo tých, ktorí majú jednoducho všetko. V takomto prípade by ste namiesto materiálnych vecí mali staviť na zážitky. Oproti vecným darčekom, ktoré časom omrzia, dokonalý zážitok spojený s cestovaním, wellnessom a celkovým relaxom, ostane s človekom navždy.

 

permon

 

 

Ak ste sa z rôznych dôvodov rozhodli aj vy presne o takýto tip darčeka, máme pre vás jeden dokonalý tip. Grand hotel Permon**** zaručene očarí každého návštevníka už len svojou polohou. Nachádza sa totiž priamo pod Kriváňom, vďaka čomu má postarané o magickú atmosféru. Je zasadený priamo v Národnom parku, kde dominuje čarovná príroda s nedotknutou faunou aj flórou.

 

4

 

V momente, keď absorbujete prvé kúsky nadšenia vás však poteší ďalšie prekvapenie. 4-hviezdičkový hotel totiž ponúka omnoho viac, ako by ste od horského hotela čakali. Interiér je inšpirovaný horským dekorom, ktorý dopĺňajú moderné prvky a dizajnové kúsky. Nájdete tu rôznorodé kombinácie štruktúr a prírodných materiálov, ktoré vytvárajú veľmi prívetivú, no pritom štýlovú atmosféru.

 

1

 

Grand hotel Permon**** však ukrýva ešte ďalší poklad, Permon’s Paradise, ktorý patrí k najväčším a najobľúbenejším wellnesom na Slovensku. Perfektný oddych je tak vďaka množstvu sáun a procedúr zaručený. V Beauty Paradise vašu pleť a telo navyše rozmaznajú exkluzívnou kozmetikou Sothys.

Na svoje si prídu aj milovníci jedla, ktorí si môžu vychutnať live cooking, či vyznávači zdravého životného štýlu, ktorí si pochutia na wellness gastronómii. Vyzerá to teda na dokonalý darček skutočne pre každého, čo poviete? Čo je teda potrebné urobiť, aby ste takýto pobyt mohli darovať svojim najbližším?

 

3

 

Najlepšie na tomto darčeku je, že wellness pobyt môžete prispôsobiť na mieru obdarovaného.. Stačí Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zadať svoju predstavu o pobyte. Ak však chcete pobyt darovať pod stromček, je potrebné pobyt objednať do 5.12., kedy vám zaručene stihne prísť do Vianoc.

Foto: archív hotela

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 16.júl 2019

Fast Life Neons: For your viewing pleasu...

Bratislava má nový priestor venovaný urban umeniu. Love Them Space nájdete na Miletičovej ulici a prvá výstava tu odprezentovala v...


Voľný čas | 16.júl 2019

Premeňte svoje izbové rastliny na Tamago...

Kto si pamätá obľúbenú hračku Tamagotchi z 90.rokov? Všetci sme sa starali o svojich virtuálnych domácich miláčikov, kŕmili sme ich, kúpali a hrali...


Voľný čas | 16.júl 2019

Niksen: Umenie ničnerobenia po holandsky

Čo keby bolo ničnerobenie produktívne? Môže to síce znieť zvláštne, no digitálne doba, v ktorej žijeme naše návyky zdeformovala a častokrát sa...


Dizajn | 16.júl 2019

Pohľad na módu zozadu vo výstave

Módne výstavy vždy poskytujú unikátny pohľad na tento priemysel. Najnovšia výstava Dos à la Mode—Back Side/Fashion from Behind sa pozerá...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...