pilulka top fashion 2

Adventné kalendáre väčšina z nás pozná plné čokolády. Čo ak však váš partner, deti, kamaráti či rodina nie sú veľmi na čokoládu, prípadne im chcete venovať niečo tajomnejšie a osobnejšie? Vyrobte im adventný kalendár na mieru.

Plechovkový

Nájdite prázdnym plechovkám nové využitie a vyskladajte z nich adventný kalendár. Stačí ich olepiť farebným papier s číslicami a naplniť podľa predstáv.

title

 

 

Krabičkový

Krabičky rôznych veľkostí a tvarov ozdobte podľa vlastných predstáv, previažte, očíslujte a naplňte.

2 

 

 

Obálkový

Aj jednoduché obálky dokážu vytvoriť efektný kalendár. Upevnite ich na nástenku, očíslujte a naplňte. Môžete skombinovať rôzne farby, alebo vytvoriť monochromatický či rustikálny look.

3 

 

 

Umelecký

Komplikovanejší, no o to zábavnejší kalendár. Potrebovať na tu budete zaujímavý stojan, ktorý ozdobíte darčekovými kartičkami, prípadne pohľadnicami. Na tie následne napíšte inštrukcie, kde má obdarovaný darček hľadať (napríklad- pozri sa pod vankúš).

4 

 

 

Pohárový

Zaváraninové poháre môžete využiť takisto na vytvorenie netradičného kalendára. Môžete pracovať s rovnakými, alebo rôznorodými tvarmi a veľkosťami. Nezabudnite ich očíslovať, prípadne ozdobiť.

5 

 

 

Zorganizovaný

Na adventný kalendár môžete využiť aj organizér na topánky. Nemusíte ho pritom naplniť topánkami, stačí, keď to budú drobnosti.

6 

 

 

Zápalkový

Obaľte zápalkové krabičky do zaujímavého baliaceho papiera a vyskladajte z nich napríklad tvar vianočného stromčeka. Očíslujte, naplňte a krásny kalendár je na svete.

 7

 

 

5-minútový

Kalendár, ktorý stihnete vyrobiť aj počas obednej pauzy v práci. Vyberte 24 kancelárskych obálok, nalepte ich na kartónový podklad, ozdobte papierovými snežnými vločkami, prípadne kresbami a naplňte.

8

Foto: Pinterest

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...


Voľný čas | 16.jan 2019

Nakupovanie budúcnosti

Nákupné správanie sa vďaka technológiám mení a vyvíja. Čoraz viac ľudí nakupuje online, v pohodlí domova a nákupné centrá či...


Dizajn | 15.jan 2019

Kúpeľňové trendy na rok 2019

Miesto, oddychu, osobnej aj psycho hygieny. To je kúpeľňa, pre mnohých najobľúbenejšie miesto doma. Akým trendom podľahne táto miestnosť v roku...


Voľný čas | 15.jan 2019

Aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť va...

Začiatky nového roka (ale aj mesiaca, týždňa či dňa) častokrát spájame s rôznymi výzvami, či už z pracovného alebo osobného...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...