Módny svet je fascinujúci, pre mnohých nedosiahnuteľný, pre mnohých povrchný a pre mnohých predstavuje vysnívanú destináciu. Práve preto je mu venovaná veľká pozornosť, ktorá sa pretavuje aj do tvorby seriálov a filmov. Tieto podľa nás stoja za zhliadnutie a na vytvorenie si vlastného názoru na tento ligotavý, no pritom tvrdý biznis.

 

fashionmovies

 

 

Abstract: The Art of Design

Seriál z dielne Netflix, ktorý poskytuje pohľad do rôznych sfér dizajnu. Prvá séria predstavuje napríklad dizajnéra topánok Tinker Hatfield či ilustrátora Christophera Niemanna.

 

 

Dior and I

Film, ktorý sleduje zrodenie úplne prvej couture kolekcie značky Dior pod taktovkou Rafa Simonsa. Pozoruje jeho prácu a kreatívne procesy.

 

 

Dries

Dries van Noten je bezpochyby jeden z najvýnimočnejších talentov svojej doby. Vo filme budete môcť sledovať necenzurované procesy a filozofiu dizajnéra.

 

 

Iris

Iris je najstaršou módnou ikonou, aká kedy žila. Jej entuziazmus, nadšenie z módy a života sú take nákazlivé, že si vyslúžili film.

 

 

The First Monday in May

Prvý pondelok v máji každý rok patrí populárnemu a honosnému galavečeru MET Gala. V tomto filme uvidíte, čo všetko stojí za prípravou takého večera.

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 19.okt 2018

Romantická jeseň na anglickom vidieku

Jeseň je ako stvorená na predĺžený víkend, ale pokojne aj týždeň na vidieku, kde to hrá tými najkrajšími farbami. Ťažko...


Dizajn | 19.okt 2018

Aesop x Rimowa: Dokonalá cestovateľská k...

Luxusná značka Aesop sa spojila s prestížnym výrobcov batožiny, značkou Rimowa. Z tejto kolaborácie vzišla exkluzívna kolekcia kozmetických produktov v cestovateľskom balení.  


Apetít | 18.okt 2018

George Clooney a Natalie Dormer hviezdam...

George Clooney sa vracia na obrazovky ako ambasádor Nespresso. V krátkom filme Výprava si na seba oblečie rytiersku zbroj a svoje služby...


Dizajn | 18.okt 2018

Rodarte oblieka Barbie!

Značka Rodarte má množstvo fanúšikov po celom svete, nájdu sa medzi nimi známe osobnosti ako Natalie Portman či Kirsten Dunst...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...