Módny svet je fascinujúci, pre mnohých nedosiahnuteľný, pre mnohých povrchný a pre mnohých predstavuje vysnívanú destináciu. Práve preto je mu venovaná veľká pozornosť, ktorá sa pretavuje aj do tvorby seriálov a filmov. Tieto podľa nás stoja za zhliadnutie a na vytvorenie si vlastného názoru na tento ligotavý, no pritom tvrdý biznis.

 

fashionmovies

 

 

Abstract: The Art of Design

Seriál z dielne Netflix, ktorý poskytuje pohľad do rôznych sfér dizajnu. Prvá séria predstavuje napríklad dizajnéra topánok Tinker Hatfield či ilustrátora Christophera Niemanna.

 

 

Dior and I

Film, ktorý sleduje zrodenie úplne prvej couture kolekcie značky Dior pod taktovkou Rafa Simonsa. Pozoruje jeho prácu a kreatívne procesy.

 

 

Dries

Dries van Noten je bezpochyby jeden z najvýnimočnejších talentov svojej doby. Vo filme budete môcť sledovať necenzurované procesy a filozofiu dizajnéra.

 

 

Iris

Iris je najstaršou módnou ikonou, aká kedy žila. Jej entuziazmus, nadšenie z módy a života sú take nákazlivé, že si vyslúžili film.

 

 

The First Monday in May

Prvý pondelok v máji každý rok patrí populárnemu a honosnému galavečeru MET Gala. V tomto filme uvidíte, čo všetko stojí za prípravou takého večera.

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 23.feb 2019

Výstava fotografie Karla Lagerfelda

Galéria Gmurzynska v Zurichu otvára novú výstavu venovanú fotografickému umeniu Karla Lagerfelda. Vystaví dokopy 50 fotografií portrétov, módnych fotografií, momentiek...


Dizajn | 23.feb 2019

Interiéry podľa Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld nebol len módny dizajnér. Bol multitalentovaný umelec, ktorého kreativita siahala za hranice módy. Vstúpil do interiérového dizajnu, fotografie...


Cestovanie | 22.feb 2019

24 hodín: Na ostrove Mykonos

Nablýskaný a zároveň udivujúco jednoduchý. Svet celebrít i miesto plné pokojných skrytých zákutí. Kozmopolitný i dokonale tradičný. Hovorí sa mu aj grécka Ibiza...


Dizajn | 21.feb 2019

Udržateľnosť podľa Salvatore Ferragamo

Dizajnér Salvatore Ferragamo bol revolucionár v prípade udržateľnosti. Častokrát sám vyhľadával a skúšal nové materiály, medzi nimi množstvo recyklovaných, ale...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...