pilulka top fashion 2

Módny svet je fascinujúci, pre mnohých nedosiahnuteľný, pre mnohých povrchný a pre mnohých predstavuje vysnívanú destináciu. Práve preto je mu venovaná veľká pozornosť, ktorá sa pretavuje aj do tvorby seriálov a filmov. Tieto podľa nás stoja za zhliadnutie a na vytvorenie si vlastného názoru na tento ligotavý, no pritom tvrdý biznis.

 

fashionmovies

 

 

Abstract: The Art of Design

Seriál z dielne Netflix, ktorý poskytuje pohľad do rôznych sfér dizajnu. Prvá séria predstavuje napríklad dizajnéra topánok Tinker Hatfield či ilustrátora Christophera Niemanna.

 

 

Dior and I

Film, ktorý sleduje zrodenie úplne prvej couture kolekcie značky Dior pod taktovkou Rafa Simonsa. Pozoruje jeho prácu a kreatívne procesy.

 

 

Dries

Dries van Noten je bezpochyby jeden z najvýnimočnejších talentov svojej doby. Vo filme budete môcť sledovať necenzurované procesy a filozofiu dizajnéra.

 

 

Iris

Iris je najstaršou módnou ikonou, aká kedy žila. Jej entuziazmus, nadšenie z módy a života sú take nákazlivé, že si vyslúžili film.

 

 

The First Monday in May

Prvý pondelok v máji každý rok patrí populárnemu a honosnému galavečeru MET Gala. V tomto filme uvidíte, čo všetko stojí za prípravou takého večera.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 12.dec 2018

Aplikácie, ktoré vám pomôžu byť produktí...

Niekedy nie je jednoduché organizovať svoj čas a pristupovať k zodpovednostiam produktívne. Našťastie však existujú aplikácie, ktoré nám pomôžu v rôznych činnostiach od...


Dizajn | 11.dec 2018

Vianoce 2018: Knihy pre každého

Knihy nemusia byť iba plné zapísaných strán, niekedy totiž oveľa viac dokážu povedať fotografie alebo ilustrácie. Týmto heslom sa riadi...


Dizajn | 11.dec 2018

Výklady Tiffany & Co. v knihe

Vydavateľstvo Assouline je známe svojimi prepracovanými publikáciami, nádherným dizajnom a kvalitným, lesklým papierom. Vzdáva poctu umeniu výroby kníh, z čoho...


Voľný čas | 11.dec 2018

Z virtuálnej reality do šatníka

Online predajcovia už dávno nesúťažia medzi sebou iba ponukou, ale aj zážitkom pri nákupe, ktorý sa stáva dominantným trendom aj...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...