Módne domy čoraz častejšie siahajú po netradičnejších formách prezentácie, nielen samotných produktov, ale aj celkovej filozofie značky a atmosféry danej kolekcie. Práve preto je na takúto formu propagácie stvorený módny film. Najnovším sa pochávalila značka KENZO, ktorá skúma rodinu a rodinné hodnoty vo svojom filme The Everything.

 

title

 

 

Dizajnérske duo značoy, Carol Lim a Humberto Leon preferovali kinematografický prístup vo svojich kolekciách aj v propragácii hneď od začiatku. Bolo teda prirodzené, že sa rozhodli tento spôsob tvorby pretaviť aj do módneho filmu. Na režisérsku stoličku sa pritom posadil sám Humberto Leon.

 

2

 

The Everything je sústredený okolo rodiny, v ktorej majú tínedžeri nadprirodzené schopnosti. Hlavnú úlohu vo filme, úlohu matky, si zahrala Milla Jovovich, ktorá sa snaží opäť zomknúť rodinu dohromady.

"Už keď sme navrhovali túto kolekciu, vedeli sme, že budeme robiť aj film. Tak ako kolekcia, aj film je inšpirovaný filmami, ktoré sme mali radi ako deti. Bolo teda veľmi zaujímavé navrhnúť kolekciu, ktorá bola inšpirovaná filmami a následne natočiť film inšpirovaný kolekciou," povedal Humberto Leon.

 

4

 

Film prepája charakteristiky telenoviel s jemným pozlátkom typickým pre Hollywoodsku tvorbu a atmosférou tínedžerských filmov. Posolstvom filmu však je, že pokiaľ dokážete pracovať ako tím, či už v rodine alebo komunite, budete na dobrej ceste za šťastným životom a veľkými vecami.

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...