Módne domy čoraz častejšie siahajú po netradičnejších formách prezentácie, nielen samotných produktov, ale aj celkovej filozofie značky a atmosféry danej kolekcie. Práve preto je na takúto formu propagácie stvorený módny film. Najnovším sa pochávalila značka KENZO, ktorá skúma rodinu a rodinné hodnoty vo svojom filme The Everything.

 

title

 

 

Dizajnérske duo značoy, Carol Lim a Humberto Leon preferovali kinematografický prístup vo svojich kolekciách aj v propragácii hneď od začiatku. Bolo teda prirodzené, že sa rozhodli tento spôsob tvorby pretaviť aj do módneho filmu. Na režisérsku stoličku sa pritom posadil sám Humberto Leon.

 

2

 

The Everything je sústredený okolo rodiny, v ktorej majú tínedžeri nadprirodzené schopnosti. Hlavnú úlohu vo filme, úlohu matky, si zahrala Milla Jovovich, ktorá sa snaží opäť zomknúť rodinu dohromady.

"Už keď sme navrhovali túto kolekciu, vedeli sme, že budeme robiť aj film. Tak ako kolekcia, aj film je inšpirovaný filmami, ktoré sme mali radi ako deti. Bolo teda veľmi zaujímavé navrhnúť kolekciu, ktorá bola inšpirovaná filmami a následne natočiť film inšpirovaný kolekciou," povedal Humberto Leon.

 

4

 

Film prepája charakteristiky telenoviel s jemným pozlátkom typickým pre Hollywoodsku tvorbu a atmosférou tínedžerských filmov. Posolstvom filmu však je, že pokiaľ dokážete pracovať ako tím, či už v rodine alebo komunite, budete na dobrej ceste za šťastným životom a veľkými vecami.

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.sep 2018

Najväčšie interiérové trendy podľa Pinte...

Nielen Instagram, ale aj Pinterest ovláda naše životy. Patrí k miestam, kde mnohí z nás hľadajú inšpiráciu v rôznych sférach...


Dizajn | 16.sep 2018

Nahliadnite do najluxusnejších jácht na ...

Nielen móda, umenie či filmy si zaslúžia svoje festivaly, myslia si to aj výrobcovia a milovníci jácht, ktorí sa každý...


Dizajn | 15.sep 2018

Umelec Karim Rashid predstavil v Prahe s...

Mercedes-Benz Prague Fashion Week nie je len o módnych prehliadkach, ale aj o sprievodnom programe, ktorý zaručene zaujme každého milovníka...


Dizajn | 14.sep 2018

Veľtrh interiérového dizajnu prichádza d...

Už čoskoro sa uskutoční dizajnový veľtrh venovaný interiérom. FOR INTERIOR privíta nielen české a slovenské značky, ale aj globálnych predajcov.  

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...