Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 18. január 2012

Správajte sa ako princezná

Nedávno sme na našej webovej stránke písali o móde rozprávkových kráľovien. Dnes sme si pre vás takisto pripravili rozprávkovú tému.

Správajte sa ako princezná

19. 1. 2012

Nedávno sme na našej webovej stránke písali o móde rozprávkových kráľovien. Dnes sme si pre vás takisto pripravili rozprávkovú tému. Vybrali sme desať princezien, skutočných ale aj tých rozprávkových a prezradíme vám ako sa poučiť z ich často neľahkého osudu a napriek tomu sa správať ako pravá princezná. 


Middle-Class-Princess
Princezná zo strednej vrstvy:
Od nedávno korunovanej Kate Middleton, teraz už vojvodkyne z Cambridge, by sme si mohli zobrať zopár lekcií trpezlivosti. Svojim vystupovaním a správaním dokazuje, aby sme sa nedali zastrašiť. Svojím sobášom s anglickým princom celému svetu dokázala, že sa netreba báť rúbať vysoko a najmä, že sa netreba podceňovať. Nikdy sa nenechajte odradiť, aj keď si myslíte, že niekto alebo niečo je „mimo vašu ligu." 


Icon
Ikona: Oddaná svojej charitatívnej činnosti a prenasledovaná bulvárnymi novinármi. Princezná Diana, „Princezná ľudských sŕdc." Svojou podporou a angažovanosťou otvorila aj také témy, ktoré boli dovtedy tabu. Aj keď nemohla fyzicky pomôcť každému jednému, jej prítomnosť vyvolávala v ľuďoch nádej. Pomáhať ľuďom by malo byť našou ľudskou povinnosťou, pretože nikdy nevieme, kedy budeme potrebovať pomoc my. 


Party-Girls
Princezné v rovnováhe: Z charitatívnej akcie sa presunú do klubu, aby sa mohli zabaviť so svojimi priateľmi. Svedomito si plnia svoje kráľovské povinnosti, no nezabúdajú ani na zábavu. Beatrice a Eugenie nám ukazujú, aká je rovnováha v živote dôležitá. 


Dreamer
Snívať je dôležité: Hovorí sa, že každý chce to, čo nemá. Malá morská víla Ariela sníva o pozemskom živote, o nohách a o láske. Nevzdáva sa, aj keď jej zlá čarodejnica vezme jej krásny hlas. Snívanie je rovnako dôležité ako udržanie rovnováhy. Nikdy sa nevzdávajte svojich snov, aj keby boli akokoľvek bláznivé či nesplniteľné. 


Actress
Herečka: Z filmovej hviezdy a módnej ikony sa sobášom stala monacká princezná. Krásna a elegantná – tak si ju všetci pamätáme. A to je presne to, čomu by sme sa mali od nej podučiť. Ohovára vás kolegyňa v práci? Neznižujte sa na jej úroveň. Predbehla vás vystresovaná mamička s plačúcim dieťaťom v rade pri pokladni? Prejdite to s nadhľadom a nedovoľte, aby si svoju frustráciu vybila v slovnej prestelke na vás. 


Nonconformist
Nekonformná: Korunná princezná Victoria všetkých šokovala rozhodnutím vydať sa za svojho osobného trénera. Či už ide o maličkosti alebo dôležité životné rozhodnutia, nebojte sa opatrnosť hodiť za hlavu a vydať sa svojou vlastnou cestou. 


Unlikely-Princess
„Nepravdepodobná princezná:" Keď mala Mia pätnásť rokov, dozvedela sa, že jej otec bol princom malej krajiny Ženovie. Po jeho smrti sa musí rozhodnúť. Ostane obyčajnou tínedžerkou s obyčajnými starosťami dospievajúcich, alebo sa rozhodne pre život v kráľovskej rodine? A hoci nikto z nás podobnú dilemu pravdepodobne riešiť nebude, je dobré si pripomenúť, že vystúpiť z nášho malého uzavretého sveta nemusí byť jednoduché, no o to viac to môže stáť za to. 

foto by tressugar.com
pripravila: katarína Segešová 

    6144

    Súvisiace články