Kto by nemal rád dizajnérsku módu, excelentú kvalitu a štýlový dizajn? Keď k tomu prirátate zaujímvé ceny, vznikne vám ponuka, ktorá sa neodmieta. Našli sme 5 online outletov, v ktorých nájdete presne to.

 

sal

 

 

The Outnet

Nákupná destinácia pre každú milovníčku dizajnérskej módy za výhodný peniaz. Patrí do rodiny Net-A-Porter, avšak ceny tu môžete čakať významne nižšie. Nájdete tu značky ako Stella McCartney, Versace, Jimmy Choo či Zimmermann, a každý mesiac vás tu navyše prekvapí nejaká špeciálna akcia.

 

Vestiarie Collective

Vestiarie Collective síce predáva módu z druhej ruky, no môžete čakať maximálnu kvalitu a perfektný stav. Okrem toho tu nájdete aj unikátne vintage kúsky Fendi, Chanel, ale aj najnovšie modely od Balenciaga či Vetements.

 

T.K. Maxx

Nakupovanie na tejto stránke niekedy dokáže byť zdĺhavé, no pokiaľ máte čas a chuť, nájdete skutočne výnimočné dizajnérske skvosty ako klasické Burberry slnečné okuliare, kabát Maison Margiela a iné nadčasové vychytávky.

 

Gilt

Gilt je ďalšou perfektnou destináciou, kde môžete nájsť relatívne nové kolekcie za výhodné ceny. Častokrát sa stáva, že natrafíte na zlacnenú kabelku Tom Ford o 800 eur, Miu Miu topánky pod 400 eur, ale aj vintage Louis Vuitton kúsky za ceny, aké sa nevidia tak často.

 

Secret Sales

Aby ste mohli nakupovať na tejto stránke, musíte sa zaregistrovať, avšak stojí to za to. Už len kvôli registrácii na nej nemôže naraz nakupovať toľko ľudí, ako na bežných stránkach, preto sa môžete tešiť na výhodné ponuky dizajnérskych značiek, ktoré vám len tak ľahko neujdu.

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 17.aug 2018

Prírodné úkazy, ktoré pomaly miznú

Aký lepší dôvod na cestovanie existuje, než to, že o pár rokov niektoré prírodné úkazy, miesta a mestá úplne zmiznú...


Cestovanie | 16.aug 2018

Kde dovolenkujú módne bloggerky?

Kto iný vám poradí lepšie pri výbere štýlovej dovolenkovej destinácie, ako módne bloggerky? Pozreli sme sa kde dovolenkovali ikony ako...


Voľný čas | 16.aug 2018

Najlepšie miesta na život

Každý z nás má svoje vysnívaný mesto alebo miesto, kde by chcel žiť. Zatiaľ nás individuálne ovplyvňujú rôzne subjektívne faktory...


Cestovanie | 15.aug 2018

Najkrajšie turistické trate na svete

Pokiaľ dovolenka pri mori nie je nič pre vás, alebo jednoducho chcete objavovať aj iné stránky našej prírody, vyberte sa...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...