Kto by nemal rád dizajnérsku módu, excelentú kvalitu a štýlový dizajn? Keď k tomu prirátate zaujímvé ceny, vznikne vám ponuka, ktorá sa neodmieta. Našli sme 5 online outletov, v ktorých nájdete presne to.

 

sal

 

 

The Outnet

Nákupná destinácia pre každú milovníčku dizajnérskej módy za výhodný peniaz. Patrí do rodiny Net-A-Porter, avšak ceny tu môžete čakať významne nižšie. Nájdete tu značky ako Stella McCartney, Versace, Jimmy Choo či Zimmermann, a každý mesiac vás tu navyše prekvapí nejaká špeciálna akcia.

 

Vestiarie Collective

Vestiarie Collective síce predáva módu z druhej ruky, no môžete čakať maximálnu kvalitu a perfektný stav. Okrem toho tu nájdete aj unikátne vintage kúsky Fendi, Chanel, ale aj najnovšie modely od Balenciaga či Vetements.

 

T.K. Maxx

Nakupovanie na tejto stránke niekedy dokáže byť zdĺhavé, no pokiaľ máte čas a chuť, nájdete skutočne výnimočné dizajnérske skvosty ako klasické Burberry slnečné okuliare, kabát Maison Margiela a iné nadčasové vychytávky.

 

Gilt

Gilt je ďalšou perfektnou destináciou, kde môžete nájsť relatívne nové kolekcie za výhodné ceny. Častokrát sa stáva, že natrafíte na zlacnenú kabelku Tom Ford o 800 eur, Miu Miu topánky pod 400 eur, ale aj vintage Louis Vuitton kúsky za ceny, aké sa nevidia tak často.

 

Secret Sales

Aby ste mohli nakupovať na tejto stránke, musíte sa zaregistrovať, avšak stojí to za to. Už len kvôli registrácii na nej nemôže naraz nakupovať toľko ľudí, ako na bežných stránkach, preto sa môžete tešiť na výhodné ponuky dizajnérskych značiek, ktoré vám len tak ľahko neujdu.

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 19.okt 2018

Romantická jeseň na anglickom vidieku

Jeseň je ako stvorená na predĺžený víkend, ale pokojne aj týždeň na vidieku, kde to hrá tými najkrajšími farbami. Ťažko...


Dizajn | 19.okt 2018

Aesop x Rimowa: Dokonalá cestovateľská k...

Luxusná značka Aesop sa spojila s prestížnym výrobcov batožiny, značkou Rimowa. Z tejto kolaborácie vzišla exkluzívna kolekcia kozmetických produktov v cestovateľskom balení.  


Apetít | 18.okt 2018

George Clooney a Natalie Dormer hviezdam...

George Clooney sa vracia na obrazovky ako ambasádor Nespresso. V krátkom filme Výprava si na seba oblečie rytiersku zbroj a svoje služby...


Dizajn | 18.okt 2018

Rodarte oblieka Barbie!

Značka Rodarte má množstvo fanúšikov po celom svete, nájdu sa medzi nimi známe osobnosti ako Natalie Portman či Kirsten Dunst...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...