pilulka top fashion 2

Kto by nemal rád dizajnérsku módu, excelentú kvalitu a štýlový dizajn? Keď k tomu prirátate zaujímvé ceny, vznikne vám ponuka, ktorá sa neodmieta. Našli sme 5 online outletov, v ktorých nájdete presne to.

 

sal

 

 

The Outnet

Nákupná destinácia pre každú milovníčku dizajnérskej módy za výhodný peniaz. Patrí do rodiny Net-A-Porter, avšak ceny tu môžete čakať významne nižšie. Nájdete tu značky ako Stella McCartney, Versace, Jimmy Choo či Zimmermann, a každý mesiac vás tu navyše prekvapí nejaká špeciálna akcia.

 

Vestiarie Collective

Vestiarie Collective síce predáva módu z druhej ruky, no môžete čakať maximálnu kvalitu a perfektný stav. Okrem toho tu nájdete aj unikátne vintage kúsky Fendi, Chanel, ale aj najnovšie modely od Balenciaga či Vetements.

 

T.K. Maxx

Nakupovanie na tejto stránke niekedy dokáže byť zdĺhavé, no pokiaľ máte čas a chuť, nájdete skutočne výnimočné dizajnérske skvosty ako klasické Burberry slnečné okuliare, kabát Maison Margiela a iné nadčasové vychytávky.

 

Gilt

Gilt je ďalšou perfektnou destináciou, kde môžete nájsť relatívne nové kolekcie za výhodné ceny. Častokrát sa stáva, že natrafíte na zlacnenú kabelku Tom Ford o 800 eur, Miu Miu topánky pod 400 eur, ale aj vintage Louis Vuitton kúsky za ceny, aké sa nevidia tak často.

 

Secret Sales

Aby ste mohli nakupovať na tejto stránke, musíte sa zaregistrovať, avšak stojí to za to. Už len kvôli registrácii na nej nemôže naraz nakupovať toľko ľudí, ako na bežných stránkach, preto sa môžete tešiť na výhodné ponuky dizajnérskych značiek, ktoré vám len tak ľahko neujdu.

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 06.dec 2018

Kúsky z najnovšej kolaborácie Virgila Ab...

Nekorunovaný kráľ kolaborácií, Virgil Abloh, prichádza s novým projektom. Tentokrát ide o kolaboráciu, ktorej produkty si môžete odniesť domov zadarmo...


Cestovanie | 06.dec 2018

Cesta do zasneženej krajiny

Mnohí z nás si vianočné obdobie nedokážu predstaviť bez poriadnej nádielky snehu. Posledné roky to však v našich končinách nepripomína zasneženú rozprávku...


Dizajn | 06.dec 2018

Farbou pre rok 2019 je podľa Pantone Liv...

Firma Pantone je považovaná za lídra vo farebnom odvetví, určuje trendy nielen v produktovom dizajne, ale aj v móde. Každoročne...


Dizajn | 05.dec 2018

Takto vyzerá Pirelli kalendár na rok 201...

Značka pneumatík Pirelli každoročne vydáva prestížny kalendár, v ktorom žiari hviezdy z rôznych častí showbiznisu, ale aj spoločenského života či...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie vianočné výklady zo sveta

Vianočné výklady už neodmysliteľne patri k sviatočnej atmosfére. Podčiarkujú jej čaro a vý...

Najpopulárnejšie módne kúsky roka

V priebehu roka sa na módnej scéne prestriedalo množstvo trendov, niektoré veľmi rýchlo prišli, ale ...

10 najvplyvnejších influenceriek roka

S príchodom sociálnych sietí sa akoby rozsypalo vrece s influencermi či módnymi bloggerkam...