Kto by nemal rád dizajnérsku módu, excelentú kvalitu a štýlový dizajn? Keď k tomu prirátate zaujímvé ceny, vznikne vám ponuka, ktorá sa neodmieta. Našli sme 5 online outletov, v ktorých nájdete presne to.

 

sal

 

 

The Outnet

Nákupná destinácia pre každú milovníčku dizajnérskej módy za výhodný peniaz. Patrí do rodiny Net-A-Porter, avšak ceny tu môžete čakať významne nižšie. Nájdete tu značky ako Stella McCartney, Versace, Jimmy Choo či Zimmermann, a každý mesiac vás tu navyše prekvapí nejaká špeciálna akcia.

 

Vestiarie Collective

Vestiarie Collective síce predáva módu z druhej ruky, no môžete čakať maximálnu kvalitu a perfektný stav. Okrem toho tu nájdete aj unikátne vintage kúsky Fendi, Chanel, ale aj najnovšie modely od Balenciaga či Vetements.

 

T.K. Maxx

Nakupovanie na tejto stránke niekedy dokáže byť zdĺhavé, no pokiaľ máte čas a chuť, nájdete skutočne výnimočné dizajnérske skvosty ako klasické Burberry slnečné okuliare, kabát Maison Margiela a iné nadčasové vychytávky.

 

Gilt

Gilt je ďalšou perfektnou destináciou, kde môžete nájsť relatívne nové kolekcie za výhodné ceny. Častokrát sa stáva, že natrafíte na zlacnenú kabelku Tom Ford o 800 eur, Miu Miu topánky pod 400 eur, ale aj vintage Louis Vuitton kúsky za ceny, aké sa nevidia tak často.

 

Secret Sales

Aby ste mohli nakupovať na tejto stránke, musíte sa zaregistrovať, avšak stojí to za to. Už len kvôli registrácii na nej nemôže naraz nakupovať toľko ľudí, ako na bežných stránkach, preto sa môžete tešiť na výhodné ponuky dizajnérskych značiek, ktoré vám len tak ľahko neujdu.

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 23.feb 2019

Výstava fotografie Karla Lagerfelda

Galéria Gmurzynska v Zurichu otvára novú výstavu venovanú fotografickému umeniu Karla Lagerfelda. Vystaví dokopy 50 fotografií portrétov, módnych fotografií, momentiek...


Dizajn | 23.feb 2019

Interiéry podľa Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld nebol len módny dizajnér. Bol multitalentovaný umelec, ktorého kreativita siahala za hranice módy. Vstúpil do interiérového dizajnu, fotografie...


Cestovanie | 22.feb 2019

24 hodín: Na ostrove Mykonos

Nablýskaný a zároveň udivujúco jednoduchý. Svet celebrít i miesto plné pokojných skrytých zákutí. Kozmopolitný i dokonale tradičný. Hovorí sa mu aj grécka Ibiza...


Dizajn | 21.feb 2019

Udržateľnosť podľa Salvatore Ferragamo

Dizajnér Salvatore Ferragamo bol revolucionár v prípade udržateľnosti. Častokrát sám vyhľadával a skúšal nové materiály, medzi nimi množstvo recyklovaných, ale...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...