Módne domy vedia, kam sa chystáte na dovolenku a vôbec nemajú priblém za vami vycestovať! Počas leta vás totiž budú čakať v štýlových letoviskách ako Mykonos či Ibiza, kde otvárajú svje letné pop-upy.

Dior, Mykonos

V štýlovom pop-upe nájdete okrem resort kolekcie plnej chic plaviek či šiat, aj kapsulovú kolekciu špeciálne navhnuté pre tento obchodík. Kúsky z tejto kolekcie budú exkluzívne k dispozícii iba tu.

title

 

 

Chanel, Capri

Chanel dovolenkuje už druhý rok na talianskom ostrove Capri. A čo si so sebou značka priniesla? Úplne novú líniu Coco Beach, v ktorej nájdete krásne dovolenové dizajny, ale aj exkluzívnu, umeleckú líniu Métiers d’Art.

2

 

 

Loewe, Ibiza

Ibiza otvára svoj pop-up v múzeu moderného umenia na Ibize, kde bude dostupná exkluzívna kolaborácia s Loewe x Paula's Ibiza. Hravé motívy plné slnka a dobrodružstva a veselé farbý sú jednoducho must-have na leto.

3

 

 

Oscar de la Renta, Mykonos

Vyzerá to tak, že módny svet miluje Mykonos. Dokazuje to aj módny dom Oscar de la Renta, ktorý tu takisto otvára svoj pop-up. Tuniky, kaftany, plavky, sandále a ešte omnoho viac z tvorby tejto luxusnej značky si tak nemusíte nosiť v kufri, ale stačí ak si ich kúpite priamo na mieste.

4

 

 

Christian Louboutin, Mykonos

Žiadna žena nemá dosť topánok. Ak aj vy zvyknete na dovolenke ľutovať, že ste si predsa len nepribalili ešte jedny sandále a minimálne dvoje lodičky, toto je destinácia pre vás. Samozrejme opäť raz na Mykonose.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 05.júl 2020

Ako sa starať o izbové rastliny v letnýc...

Izbové rastliny si vyžadujú úplne iný prístup k starostlivosti v lete ako v zime. Čo teda potrebujú počas vyšších teplôt v lete? Dostatok vlahy...


Dizajn | 05.júl 2020

Dior otvára exkluzívny pop-up na Capri

Taliansky ostrov Capri je populárnou dovolenkovou destináciou Európanov, ale aj svetových celebrít. Je plný nádherných výhľadov, dramatických útesov, ovocných stromov...


Dizajn | 04.júl 2020

Surfovanie s Burberry

Keď sa luxusné módne domy objavia vo svete dizajnu najrôznejších produktov, vždy to stojí za to. Značka Saint Laurent pravidelne...


Gastro | 01.júl 2020

Letné drinky pre krajšiu pleť

So stúpajúcimi teplotami stúpa aj naša spotreba vody, alebo teda, mala by stúpať. Len dostatočne hydratovaný organizmus totiž dokáže správne...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...