Letná sezóna je o zábave a dobrodružstvách. Jeden taký typ zábavy predstauvjú aj outdoorové kiná, ktoré prinášajú ľudí naspäť do ulíc, bez toho, aby sa museli vzdať svojich movie nights. Pozrite si s nami najkrajšie exteriérové kiná a svete. 

 

Cineteca di Bologna, Bologna

Piazza Maggiore sa každé leto premení na jednu z najkrajších primietacích "miestností" na svete. Zhliadnuť tu môžete všetko od dokumentov až po aktuálne block busters.

titleSala Montjuic, Barcelona

Letný festival pod holým nebom a pri hradbách starovekého hradu je plný hudobných koncertov, filmového premietania a výborného jedla.

2

 

Cinéma en Plein Air de la Villette, Paríž

Jedna z najobľúbenejších časti letného programu v Paríži je letné kino na trávniku Parc de la Villette, ktoré je venované najmä nezávislým a menej známym filmom aj z domácej tvorby.

3

 

Kino Unter den Sternen in Karlsplatz, Viedeň

Aj za hranicami Slovenska nájdeme jedno letné kino. Viedeň na Karsplatzi hostí filmový festival premietajúci klasiky. po anglicky aj nemecky. Vstup je zadarmo.

4

 

Rooftop Film Club, Londýn

Čo by ste povedali na kino na streche pod holým nebom a navyše s výhľadom na panorámu mesta? Toto sa vám splní v Rooftop Film Club, ktoré má hneď niekoľko lokalít v Londýne.

5

 

Cine Kamari, Santorini

Kino, ktoré bolo založené už v roku 1987 patrí k najobľúbenejším "kinolokalitám" medzi domácimi, ale aj turistami. Niet sa čomu čudovať, keď sa premieta pod holým nebol v rozprávkovej záhrade.

6

 

Amante Movie Night, Ibiza

Vysvietené útesy, zvuk šuštiacich vĺn a milión hviezd nad vami, presne to nájdete v Amante, kine pri mori. Nikde nenájdete to, čo na tomto mieste a navyše si vychuntáte vynikajúci popcorn a svetové vína.

7

 

Shooting Star RV Resort, Escalante

Retro rezort, ktorý spomína na éru 60.rokov a karavanov sa 3x fo týždňa premení na autokino. Staré klasiky si tak môžete vychutnať v obklopení Red Rock Caňonu.

Screen Shot 2018 05 16 at 08.23.59 

 

Red Rocks Amphiteater, Morrison

Kino v rovnakej oblasti ako predchádzajúce sa spolieha najmä na atmosféru, ktorý yvtvrí samotná príroda. Ak však nechcete celý večer sedieť v aute, určte sa vydajte tu.

Screen Shot 2018 05 16 at 08.24.13

 

Alamo Drafthouse, Austin

Alamo Drafthouse je dnes už sieť kín, ktorá prepája dve obľúbené letné aktivity- kúpanie a premietanie filmov. Môžete ich sledovať priamo z bazéna.

Screen Shot 2018 05 16 at 08.24.30

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 27.máj 2020

Prenájom luxusných vozidiel na biznis i ...

Chystáte sa na dôležité obchodné rokovanie do zahraničia alebo v rámci Slovenska? Potrebujete sa vkusne a originálne prezentovať? Naplánujte si...


IRL | 26.máj 2020

Barbara Randušková: Väčšinu „problémov“ ...

„Keď sa do seba hlboko ponoríš, objavíš veci, ktoré si nikdy nevidela. Niektoré ťa desia, niektoré ťa prekvapia a ty...


Voľný čas | 25.máj 2020

Ako zorganizovať botník?

Organizácia šatníka je ideálnou jarnou aktivitou, do ktorej sa mnohí z nás vrhli aj vďaka karanténe. Teraz je však na rade...


Gastro | 22.máj 2020

Kuchárska kniha podľa Priateľov

Jedlo je omnoho viac, ako len chutná a výživná strava, ktorou si spríjemňujeme deň. Je to súčasť kultúry, rodín aj sociálneho...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...