Aj napriek tomu, že nakupovanie online je v rozpuku, niektoré kamenné predajne stále dokážu prilákať zákazníkov na nákupy ako za starých čias. Čím to je? Unikátny dizajn spojený so zážitkom a služby pre zákazníka na excelentnej úrovni. Nahliadnite s nami do tých najkrajších concept storov po celom svete.

 

Runway, Hanoj

Predajňa, v ktorej nájdete haldy dizajnérskych kúskov od Céline až po lokálnu tvorbu. Jemné, pastelové tóny v kombinácii so sklom a kovom vás dokonale naladia na nákupy exkluzívnych dizajnov.

title

 

 

Bonds Hackney, Londýn

Butik v štýle shabby chic je domovom nezávislých značiek z Londýna, ktoré však majú v sebe poriadnu dávku unikátnosti aj luxusu. Pridajte k tomu exkluzívnu kozmetiku, bytové doplnky a výberovú kávu, a o perfektné nákupy máte postarané.

2

 

 

The Webster, New York City

1200 metrov štvorcových zariadených v štýle art deco okamžite očaria každú milovníčku uhladeného luxusu. Tešiť sa môžete na príjemné farby a hladké materiály, ako aj ornamenty a geometriu. A to všetko v sebe ukrýva množstvo jedinečnej módy.

3

 

 

Zhongshuge​, Yangzhou

Jedno z najunikátnejších kníhkupectiev nájdete v čínskom meste Yangzhou, kde vás privítajú optické ilúzie a knihy až kam dovidíte.

4

 

 

The Apartment, Kodaň

Pri vstupe do tohto concept storu budete mať pocit, že ste prišli na návštevu k interiérovému dizajnérovi. Domácka, no pritom maximálne chic atmosféra vás okamžite uvoľní a vy si tak s relaxom môžete vyberať kúsky pre svoj domov.

5

 

 

Nous, Paríž

Nasledovník ikonickej Colette, Nous, prináša dôkladne vyberané kúsky nielen pre ženy, ale aj mužov, tešiť sa môžete na lifestylové doplnky, hudbu či kozmetiku. To všetko zabalené do moderného, urban štýlu.

6

 

 

Aesop, Dusseldorf

Maximálne minimalistická predajňa kozmetiky Aesop vás očarí svojou čistotou a futurizmom. Betón a drevo vytvárajú spoločne krásny kontrast do ktorého sa pridáva oku lahodiaca symetria.

7

 

 

Casa Cavia, Bueons Aires

Reštaurácia, vydavateľstvo, kníhkupecto, pefuméria a kvetinárstvo v jednom, to je Casa Cavia, ktorá si od svojho vzniku získala obrovskú popularitu. Niet sa čomu čudovať, veď kto by sa nezamiloval do jemného rustikálneho dizajnu doplneného hypermodernými elementami?

8

Foto: archív predajní

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 17.aug 2018

Prírodné úkazy, ktoré pomaly miznú

Aký lepší dôvod na cestovanie existuje, než to, že o pár rokov niektoré prírodné úkazy, miesta a mestá úplne zmiznú...


Cestovanie | 16.aug 2018

Kde dovolenkujú módne bloggerky?

Kto iný vám poradí lepšie pri výbere štýlovej dovolenkovej destinácie, ako módne bloggerky? Pozreli sme sa kde dovolenkovali ikony ako...


Voľný čas | 16.aug 2018

Najlepšie miesta na život

Každý z nás má svoje vysnívaný mesto alebo miesto, kde by chcel žiť. Zatiaľ nás individuálne ovplyvňujú rôzne subjektívne faktory...


Cestovanie | 15.aug 2018

Najkrajšie turistické trate na svete

Pokiaľ dovolenka pri mori nie je nič pre vás, alebo jednoducho chcete objavovať aj iné stránky našej prírody, vyberte sa...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...