Aj napriek tomu, že nakupovanie online je v rozpuku, niektoré kamenné predajne stále dokážu prilákať zákazníkov na nákupy ako za starých čias. Čím to je? Unikátny dizajn spojený so zážitkom a služby pre zákazníka na excelentnej úrovni. Nahliadnite s nami do tých najkrajších concept storov po celom svete.

 

Runway, Hanoj

Predajňa, v ktorej nájdete haldy dizajnérskych kúskov od Céline až po lokálnu tvorbu. Jemné, pastelové tóny v kombinácii so sklom a kovom vás dokonale naladia na nákupy exkluzívnych dizajnov.

title

 

 

Bonds Hackney, Londýn

Butik v štýle shabby chic je domovom nezávislých značiek z Londýna, ktoré však majú v sebe poriadnu dávku unikátnosti aj luxusu. Pridajte k tomu exkluzívnu kozmetiku, bytové doplnky a výberovú kávu, a o perfektné nákupy máte postarané.

2

 

 

The Webster, New York City

1200 metrov štvorcových zariadených v štýle art deco okamžite očaria každú milovníčku uhladeného luxusu. Tešiť sa môžete na príjemné farby a hladké materiály, ako aj ornamenty a geometriu. A to všetko v sebe ukrýva množstvo jedinečnej módy.

3

 

 

Zhongshuge​, Yangzhou

Jedno z najunikátnejších kníhkupectiev nájdete v čínskom meste Yangzhou, kde vás privítajú optické ilúzie a knihy až kam dovidíte.

4

 

 

The Apartment, Kodaň

Pri vstupe do tohto concept storu budete mať pocit, že ste prišli na návštevu k interiérovému dizajnérovi. Domácka, no pritom maximálne chic atmosféra vás okamžite uvoľní a vy si tak s relaxom môžete vyberať kúsky pre svoj domov.

5

 

 

Nous, Paríž

Nasledovník ikonickej Colette, Nous, prináša dôkladne vyberané kúsky nielen pre ženy, ale aj mužov, tešiť sa môžete na lifestylové doplnky, hudbu či kozmetiku. To všetko zabalené do moderného, urban štýlu.

6

 

 

Aesop, Dusseldorf

Maximálne minimalistická predajňa kozmetiky Aesop vás očarí svojou čistotou a futurizmom. Betón a drevo vytvárajú spoločne krásny kontrast do ktorého sa pridáva oku lahodiaca symetria.

7

 

 

Casa Cavia, Bueons Aires

Reštaurácia, vydavateľstvo, kníhkupecto, pefuméria a kvetinárstvo v jednom, to je Casa Cavia, ktorá si od svojho vzniku získala obrovskú popularitu. Niet sa čomu čudovať, veď kto by sa nezamiloval do jemného rustikálneho dizajnu doplneného hypermodernými elementami?

8

Foto: archív predajní

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 05.júl 2020

Ako sa starať o izbové rastliny v letnýc...

Izbové rastliny si vyžadujú úplne iný prístup k starostlivosti v lete ako v zime. Čo teda potrebujú počas vyšších teplôt v lete? Dostatok vlahy...


Dizajn | 05.júl 2020

Dior otvára exkluzívny pop-up na Capri

Taliansky ostrov Capri je populárnou dovolenkovou destináciou Európanov, ale aj svetových celebrít. Je plný nádherných výhľadov, dramatických útesov, ovocných stromov...


Dizajn | 04.júl 2020

Surfovanie s Burberry

Keď sa luxusné módne domy objavia vo svete dizajnu najrôznejších produktov, vždy to stojí za to. Značka Saint Laurent pravidelne...


Gastro | 01.júl 2020

Letné drinky pre krajšiu pleť

So stúpajúcimi teplotami stúpa aj naša spotreba vody, alebo teda, mala by stúpať. Len dostatočne hydratovaný organizmus totiž dokáže správne...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...