Výstava s názvom Love is Love: Marriage for all prichádza do Buenos Aires. Podoby lásky podľa dizajnéra Jean Paul Gaultiera v spolupráci s Montreal Museum of Fine Art tak predstaví tie najkrajšie svadobné róby.

 

jpg

 

 

Po úspechu výstavy, ktorá sa uskutočnila v Montreale sa tak pohľad svadobná výstava presúva do argentínskeho mesta, kde odprezentuje ideu diverzity a inkluzivity. Argentína je zároveň prvou krajinou Latinskej Ameriky, ktorá zlegalizovala svadby rovnakého pohlavia už v roku 2010. Pre výstavu sa tak stala prirodzenou voľbou.

Jean Paul Gaultier ňou prezentuje nielen dizajn a remeselnú zrušnosť svojho remesla, ale aj najmä ideu manželstiev "pre každého," čo napovedá samotný názov výstavy. Heterosexuálne, homosexuálne, interkultúrne ako aj rasovo zmiešané manželstvá posúva na rovnakú úroveň a hovorí o tom, že láska má mnoho podôb, no pritom stále ostáva tou istou emóciou.

 

2

 

Výstava, na ktorej nájdeme 35 modelov z jeho tvorby od roku 1997 až po 2017, propaguje lásku a jej rôznororodosť, ako aj mier. Výstava prebieha od 21.marca až do 15.júla. Ak sa teda chystáte stráviť letnú dovolenku v Argentíne, urobte si výlet aj do Centro Cultural Kirchner v Buenos Aires, kde nájdete túto výstavu.

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...