Nákupy na mainstreamových online obchodoch sú síce vykúpením ak potrebujete šetriť čas, no niekedy si situácia vyžaduje zvýšenú pozornosť. Ak hľadáte unikátne kúsky, novú inšpiráciu a jedinečný prístup, nájdete to na týchto stránkach. 

 

online shopping

 

 

Maison de Mode

Luxusné kúsky, ktoré vznikli z filozofie udržateľnosti a etiky v módnom priemysle. Všetko krásne zogranizované na jednom mieste.

1

 

 

The Dreslyn

Mladá krv v módnom priemysle s atmosférou L.A. Nájdete tu kúsky od dizajnérov ako Rejina Pyo či Rodin, a tešiť sa môžete aj na bytové doplnky.

2

 

 

Garmentory

Maličké online obchody spojené do jedinej stránky, kde môžete objavovať milińy dizajnérov a ich pohľad na módu pod heslom jedinečnosť.

3

 

 

Of A Kind

Vaša destinácia ak hľadáte niečo skutočne výnimočné. Nájdete tu všetko od šperkov až po umelecké printy a ešte oveľa viac.

4

 

 

Need Supply

Pôvodne vintage predajca je dnes jeden z najlepších zastávok pri love unikátnych kúskov. Nezavislí dizajnéri, jedinečné  dizajny ako aj domáce potreby na vás čakajú práve tu.

5

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 18.okt 2018

George Clooney a Natalie Dormer hviezdam...

George Clooney sa vracia na obrazovky ako ambasádor Nespresso. V krátkom filme Výprava si na seba oblečie rytiersku zbroj a svoje služby...


Dizajn | 18.okt 2018

Rodarte oblieka Barbie!

Značka Rodarte má množstvo fanúšikov po celom svete, nájdu sa medzi nimi známe osobnosti ako Natalie Portman či Kirsten Dunst...


Voľný čas | 15.okt 2018

Najpopulárnejšie halloweenske kostýmy ro...

Trendy sa netýkajú iba módy, kozmetiky a životného štýlu, ale aj halloweenskych kostýmov. Vie to aj známy vyhľadávač Google, ktorý uverejnil...


Dizajn | 15.okt 2018

Moncler vydáva knihu prepojenú s virtuál...

Značka Moncler vôbec nekončí s inováciami pri svojom projekte Moncler Genius, práve naopak. Táto kolekcia sa ukázala ako ideálny prvý krok...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...