Predvianočné obdobie spojené so zhonom za tými správnymi darčekmi dokáže byť niekedy stresujúce. Keď si k tomu domyslíme zápchy a preplnené nákupné centrá, dokáže nám to nakupovanie znechutiť. Práve preto sme pre vás našli 4 aplikácie pre smartfóny, ktoré vám pomôžu s plánovaním, rozdelením rozpočtu a výberom tých správnych darčekov.

title

 

 

Santa’s Bag

Aplikácia, ktorá vám pomôže zorganizovať celý proces nakupovania darčekov. Ku každému obdarovanému si pridelíte rozpočet, nápady na darčerky a vytvoriť si takisto môžete “to-do” list. Takto si môžete monitorovať váš stav vianočných nákupov.

santas bag

 

 

The Christmas List

Upracte svoje vianočné nakupovanie pomocou tejto appky. Vytvorte si zoznamy a to-do listy a odškrtávajte si progress až po zabalenie posledných ponožiek.

The Christmas List

 

 

Giftry

Ak výber darčekov nie je vašou doménou, poproste všetkych známych aby si prostredníctvom tejto aplikácie vytvorili wish listy a následne ich obdarujte tým, čo ich skutočne poteší!

giftry

 

 

El Gifto

Inteligentná pomoc pri výbere darčekov aj v tom prípade ak absolútne netušíte, kde začať. Na základe vložených dát o obdarovanom (vek, pohlavie, vzťah, záľuby) vám vygeneruje zoznam darčerkov, ktoré určite nesklamú!

el gifto

Foto: archív aplikácií

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 16.aug 2018

Najlepšie miesta na život

Každý z nás má svoje vysnívaný mesto alebo miesto, kde by chcel žiť. Zatiaľ nás individuálne ovplyvňujú rôzne subjektívne faktory...


Cestovanie | 15.aug 2018

Najkrajšie turistické trate na svete

Pokiaľ dovolenka pri mori nie je nič pre vás, alebo jednoducho chcete objavovať aj iné stránky našej prírody, vyberte sa...


Voľný čas | 15.aug 2018

8 tipov, ako žiť ekologickejšie

Rozhodli ste sa, že budete žiť ekologickejšie no neviete, kde začať? Pomocou našich tipov to zvládnete jednoducho a rýchlo.  


Dizajn | 14.aug 2018

Historická budova dostala moderného duch...

Častokrát sa stáva, že chátrajúce, historické budovy dostávajú nový život vďaka kreatívnym rekonštrukciám a renováciám. Toto platí aj v prípade...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...