Pravdepodobne každá z nás sníva aspoň o jednom trblietavom vianočnom darčeku. Ak ste však ešte Ježiškovi neposlali list, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré by ste doň mali určite pripísať!

title

 

 

Čas je ten najkrajší darček
Koľkokrát ste sa už zamysleli nad tým, že by ste radi zastavili alebo aspoň spomalili čas? Darovať čas síce nie je možné, no dopriať si môžete druhú najlepšiu vec spojenú s časom- hodinky! Zlatý model od FOLLI FOLLIE ocení každá elegantná dáma, zatiaľ čo hodinky MICHAEL KORS potešia nadšenkyne ležérneho štýlu.

1

 

 

Lesk a ligot
Najžiarivejšia sezóna roka, obdobie večierkov a osláv si doslova pýta poriadnu dávku kovov a kameňov, ktoré vám dodajú žiaru. Dokonalú bodku k svojmu outfitu vytvoríte vďaka neodolateľným kameňom v zlatom kove v kolekcii DYRBERG/KERN.

2

 

 

Ako z ríše divov
Túžite po jedinečnom, jemne extravagantnom kúsku na bežný deň? V tom prípade siahnite po prepracovanom zatočenom náhrdelníku od DYRBERG/KERN, či po masívnom, čierno zlatom náhrdelníku od FOLLI FOLLIE.

3

 

 

Trblietavý nový rok
Ako lepšie osláviť vstup do nového roku ak nie s dostatkom trblietok a lesku? Skúste to so šperkami od GUESS či FOLLI FOLLIE, ktoré vám dodajú poriadnu dávku štýlu.

5

 

 

Pre Party girls
Patríte medzi party girls po celý rok? Zásobte sa glamour štýlom vďaka statemenet kúskom od FOLLI FOLLIE. Medzi must-haves patria kryštálové náušnice v tvare slzy a masívne prstene.

4

Všetky produkty a ešte viac trblietavých tipov na vianočné darčeky nájdete na moloko.sk

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.sep 2018

Najväčšie interiérové trendy podľa Pinte...

Nielen Instagram, ale aj Pinterest ovláda naše životy. Patrí k miestam, kde mnohí z nás hľadajú inšpiráciu v rôznych sférach...


Dizajn | 16.sep 2018

Nahliadnite do najluxusnejších jácht na ...

Nielen móda, umenie či filmy si zaslúžia svoje festivaly, myslia si to aj výrobcovia a milovníci jácht, ktorí sa každý...


Dizajn | 15.sep 2018

Umelec Karim Rashid predstavil v Prahe s...

Mercedes-Benz Prague Fashion Week nie je len o módnych prehliadkach, ale aj o sprievodnom programe, ktorý zaručene zaujme každého milovníka...


Dizajn | 14.sep 2018

Veľtrh interiérového dizajnu prichádza d...

Už čoskoro sa uskutoční dizajnový veľtrh venovaný interiérom. FOR INTERIOR privíta nielen české a slovenské značky, ale aj globálnych predajcov.  

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...