Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 16. november 2011

Power Plate® my7TM

Bratislava, 18. októbra 2011 – Spoločnosť Power Plate International predstavuje nový model domáceho vibračného posilňovacieho stroja Power Plate® my7TM.

Power Plate® my7TM

16. 11. 2011

Bratislava, 18. októbra 2011 – Spoločnosť Power Plate International predstavuje nový model domáceho vibračného posilňovacieho stroja Power Plate® my7TM. Tento unikátny stroj vďaka prevratnej technológii nahradí celú domácu posilňovňu a predstaví vám úplne novú podobu domáceho tréningu. Tvárou Power Plate® my7TM sa stala populárna, športovo založená herečka Soňa Norisová.

obrazok_1Cvičenie v domácom prostredí sa stáva stále populárnejším. Nielen vinou nedostatku času, ale taktiež vďaka rastúcej obľube zdravého životného štýlu dochádza k nárastu dopytu po kvalitných domácich posilňovacích strojoch. Prispievajú k tomu aj priestorovo vhodne riešené bytové priestory či domy, ktoré ľuďom konečne dopriavajú možnosť vyhradiť si priestor na domáce cvičenie.

Power Plate® my7TM funguje na princípe nazývanom Acceleration TrainingTM. Umožňuje prenášanie vibrácií do celého tela, čo spôsobí viacero svalových reakcií počas jedinej sekundy a tým aj zrýchlený účinok cvičenia. Preto je možné efektívne precvičiť celé telo iba v priebehu 10 – 15 minút. Power Plate® my7TM vám pravidelne pomôže redukovať hmotnosť, tvarovať postavu, spevňovať telo, ale taktiež vás pripraví na nadchádzajúcu lyžiarsku sezónu, pred letom do plaviek alebo trebárs na maratón. Zároveň už nemusíte mať strach o svoje zdravie. Nezávislé štúdie potvrdzujú pozitívny vplyv cvičenia na Power Plate ako na pohybový aparát a zdravie kostí, tak dokonca aj na viacero iných zdravotných neduhov.
                                                                                                                                    obrazok_3
Prevratný model Power Plate® my7TM udáva domácemu cvičeniu nový smer. Kompletne nahradí domácu posilňovňu a stane sa aj vaším osobným domácim trénerom. Jeho najväčšou prednosťou a absolútnou novinkou je interaktívny desaťpalcový dotykový displej. Vďaka tejto technológii a skvelému softvéru poskytuje Power Plate® my7TM efektívny tréning s virtuálnym trénerom, ktorý sa používateľovi prispôsobí a dokáže mu vytvoriť program na mieru. Softvér obsahuje tri základné programy: FEEL better, LOOK better, PLAY better. Sú uspôsobené tak, aby každý používateľ pri pravidelnom tréningu dosiahol dopredu stanovené ciele. Celkom však model ponúka až 250 cvičebných programov, viac než tisíc jednotlivých cvikov a niečo vyše milión kombinácií.
Okrem dotykového displeja s osobným virtuálnym trénerom je Power Plate® my7TM taktiež vôbec prvým domácim modelom, ktorý disponuje technológiou proMOTION TM, teda kombináciou vibračného tréningu a zabudovaných vectranových lán pre komplexné posilnenie celého tela. Tie poskytujú širší rozmer tréningu – dajú sa nastaviť v šiestich rôznych stupňoch intenzity, efektívnejšie prenášajú vibrácie a umožňujú vykonávať širší rozsah dynamických cvičení mimo platformy. Cvičenie je tak ďaleko pestrejšie a nie je potrebné používať ďalšie tréningové pomôcky.

obzarok4Veľkou výhodou je tiež možnosť prepojenia aplikácie na Internet cez USB, kábel či Wi-Fi. Každý používateľ si tak môže v programe vytvoriť svoj individuálny používateľský profil, kde je možné zaznamenávať priebeh tréningov a obľúbené cvičenia. Či už túžite vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie, alebo podávať lepšie športové výkony, bez ťažkostí si vyberiete presne taký cvičebný program, aký vyhovuje vašim cieľom a schopnostiam. Každý z programov je navrhnutý tak, aby umožňoval vývoj v tréningu, pomáhal realizovať ciele a motivoval používateľa.
                                                                                                                obrazok_2
Rovnako ako v prípade ostatných modelov strojov Power Plate zostáva jednou z najväčších výhod časová nenáročnosť cvičenia. Teraz však Power Plate® my7TM prichádza aj s tréningovými programami v dĺžke 10 minút, takže ani tí najviac zaneprázdnení ľudia nemusia pociťovať problém, že si na svoj tréning nenájdu čas. 

„Nájsť si čas na pravidelné cvičenie bol pre mňa kvôli nedostatku času a nepravidelnému životnému štýlu vždy problém. A pri individuálnom cvičení doma sa mi nedarilo motivovať a nebola som si istá, či cvičím správne. Nový Power Plate® my7TM je pre mňa ideálna možnosť začať cvičiť pravidelne pod dohľadom virtuálneho trénera, ktorý ma bude viesť ako keby som bola v posilňovni a navyše mi stačí cvičiť len 10-15 minút denne. Na to si dokáže nájsť čas naozaj každý," hovorí Soňa Norisová, slovenská tvár Power Plate® my7TM. 

    7602

    Súvisiace články