Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 2. máj 2017

Bvlgari prinieslo do Prahy kúsok Ríma

27. apríla prebehlo slávnostné otvorenie exkluzívneho butiku značky Bvlgari v Prahe.

Bvlgari prinieslo do Prahy kúsok Ríma

27. apríla prebehlo slávnostné otvorenie exkluzívneho butiku značky Bvlgari v Prahe. Celý večer sa niesol v štýle “Italian glamour” a zúčastnili sa ho aj známe tváre na čele s herečkou Jitkou Schneiderovou či modelkou Renatou Langmannovou. Otvorenie prebehlo za prítomnosti Jeho Excelencie, talianskeho veľvyslanca, Alda Amatiho.

 

Otvorenie butiku Bvlgari v koncepte od Petra Marina vítalo inštaláciou hadej hlavy, ktorý kopíruje dizajn ikonického náhrdelníku z novej kolekcie Eyes on Me. Večer prebehol v uzavretej skupine pozvaných hostí.

DSCF7833

Po slávnostnou prípitku a prestrihnutí pásky nasledovala prehliadka nových priestorov, hostí privítala kreatívna riaditeľka divízie šperkov, Lucia Silvestri a ďalší zastupujúci členovia vedenia značky. Po oficiálnom predstavení butiku vystúpila sopranistka Eleonora Cilli. Exkluzívnu atmosféru ešte viac podčiarkli unikátne drinky založené na molekulárnom koncepte.

DSCF7839

Interiér butiku je zdobený mramorom s jemne antickým nádychom. Dizajn zdôrazňuje taliansky klasicizmus v kombinácii s lokálnou českou architektúrou. Značka Bvlgari je známa svojou umeleckou tvorbou s farebnými kameňmi, ktoré boli takisto inšpiráciou pre zariadenie butiku.

    1456

    Súvisiace články