Chystáte sa na halloweensku party? Máme pre vás niekoľko tipov na zaujímavé kostýmy inšpirované populárnymi filmami a seriálmi. Čo si vyberiete tento rok?

Mia Wallace, Pulp Fiction

Jednoduchý kostým, na ktorý budete potrebovať čierne nohavice a top, pančuchy a lodičky, ale aj parochňu. Outfit doplňte efektnou linkou, červeným rúžom a cigaretou v ruke.

title

 

Vivian, Pretty Woman

Staňte sa na chvíľu ikonickou Vivian z Pretty Woman. Budú vám na to stačiť zaujímavo vykrojené plavky, mini sukňa, čižmy nad kolená a maxi kruhové náušnice.

1

 

 

Wednesday Addams, Rodina Addamsovcov

Jeden z najikonickejších kostýmov vytvoríte jednoducho, na bielu košeľu prehoďte áčkové šaty, vlasy zapleťte do dvoch vrkočov a obujte si balerínky.

3

 

 

Harley Quinn, Jednotka samovrahov

Sieťované pančuchy, tričko s potlačou, kratučké šortky, bombera, rozmazaný červený rúž a vlasy zafarbené na ružovo a modro- Harley Quinn je na svete.

4

 

 

Carrie, Sex v meste

Midi šifónovú sukňu doplňte zaujímavým sakom, elegantnými lodičkami a do ruky si vezmite luxusnú kabelku. Vlasy natočte a jemne natupírujte.

5

 

 

Blair Waldorf, Gossip Girl

Farebný kabát, kontrastné lodičky a kabelka v rovnakej farbe, pančuchy a samozrejme čelenka, tvoria uniformu podľa Blair Waldorf.

6

 

 

Elle Woods, Pravá blondínka

Ružový sukňový kostým doplňte elegantnými, mäkkými vlnami, jemným make-upom a nezabudnite na ružové lodičky alebo sandále.

7

 

 

Sandy, Pomáda

Kožené alebo vinylové nohavice doplňte topom a lodičkami v rovnakej farbe a na vrch prehoďte bomberu.

9

 

 

Betty, Škaredá Betty

Pri kostýme Betty môžete experimentovať. Stačí spojiť najviac nehodiace sa kúsky a dokonalý kostým je na svete.

10

 

 

Jackie, Tie roky 70.

Kostým Jackie vytvoríte veľmi jednoducho. Zvonové džínsy doplňte blúzkou s batikovaným, slzičkovým alebo kvetovaným vzorom. Vlasy učešte do vĺn a môžete vyraziť.

11

Foto: Getty