Jediná sestra Kráľovnej Alžbety II., dnes už nebohá, Princezná Margaret, bola módnou ikonou, bohémkou, inovátorkou a v neposlednom rade aj jemne extravagantnou celebritou. Podľa televíznej stanice BBC si preto zaslúži vlastný seriál.

 

margaret

 

 

Svet doslova miluje kráľovské rodiny. Svedčí o tom nielen úspech historických seriálov ako The Crown či Victoria, ale aj obrovská pozornosť médií sústredená okolo britskej kráľovskej rodiny, dnes najmä okolo Meghan Markle či Kate Middleton. Ľudí zaujíma nielen to, akých dizajnérov si zvolia pre tvorbu svadobných rób, ale aj zákulisné informácie. Vojvodkyňa zo Sussex a Vojvodkyňa z Cambridge sú však skutočnými módnymi ikonami. Rovnako sledovanou osobnosťou v kráľovskej rodine bola kedysi Princezná Margaret, mladšia sestra Kráľovnej Alžbety II.

 

2  3  4 

 

Po tom, čo sa na svet dostal seriál The Crown, venovaný životu a vládnutiu Kráľovnej Alžbety II. a kráľovskej rodine, či seriál Victoria, ktorý skúma život Kráľovnej Viktórie, sa dočkáme aj seriálu o živote Princeznej Margaret. V seriáli budú odokryté autentické a osobné spomienky blízkych priateľov Princeznej, o ktorej sa hovorilo, že je rebelka v pravom slova zmysle, čo zapríčinilo aj niekoľko škandálov. Všetko sa však podrobne dozvieme v seriáli, ktorý by mal byť odvysielaný ešte v priebehu tohto roku.

Foto: Getty