Do dnešného dňa predstavuje pojem “supermodelky” pre väčšinu ľudí ikonické krásky z 90.rokov na čele s Lindou Evangelistou, Cindy Crawford, Christy Turlington či Naomi Campbell. Boli to práve ony, ktoré navždy zmenili anonymný svet modelingu a postarali sa o to, že sa z modeliek stali celebrity, osobnosti, ku ktorým verejnosť vzhliada. Do tejto éry budeme môcť nahliadnuť prostredníctvom pripravovaného dokumentu The Supermodels.

 

the supermodels seriál

Byť celé dni doma môže síce pre niekoho znieť ako ideálny program, no niekedy je tento social distancing už jednoducho too much. Čím si zlepšujeme náladu my v redakcii? Niekedy to je donáška z obľúbenej reštaurácie, inokedy malé-veľké radosti od lokálnych značiek a častokrát to sú práve skvelé seriály, na ktoré sme narazili práve vďaka nekonečným dňom v domácej karanténe. Tieto vám odporúčame.

 

redakčné tipy seriály

Pokiaľ hltáte všetky módne dokumenty, každú sezónu módnej show Project Runway ste videli 7-krát, máme pre vás skvelú správu! Netflix totiž čoskoro spustí úplne nový formát, ktorý moderuje skvelé duo- Alexa Chung a Tan France zo seriálu Queer Eye.

 

nextinfashion