Dobrých kníh nikdy nie je dosť. A aj vo svete, kedy konzumujeme fast-food obsah vo forme sociálnych sietí, je skvele opäť zakotviť pri dobrej knihe, ktorá vám dovolí preskúmať rôzne téme omnoho hlbšie. Tie najlepšie módne príbehy plné neuveriteľných zážitkov, opulencie, rivality aj tragédií, nájdete práve v týchto knihách.

 

knihy módne príbehy tipy na čítanie

Módny dom Dior sa môže pochváliť veľmi bohatou históriou v rôznych smeroch. V priebehu rokov sa totiž ocitol pod vedením rôznych významných dizajnérov, ktoré do neho vniesli svoju vlastnú estetiku a vplyv. Ako sa vyvíjal dizajn klobúkov značky v priebehu rokov? Túto otázku sa módny dom pýtal v najnovšej knihe Dior Hats: From Christian Dior to Stephen Jones.

 

dior klobúky kniha história

Svet módy je pozorovateľov častokrát veľmi atraktívny, lákavý, ale aj tajomný a niekedy aj dekadentný. Či už milujete módne domy s históriou alebo sa neviete nabažiť značiek, ktoré priniesli do módneho priemyslu svieži vánok inovácie, tieto knihy vám poodhalí zákulisie tohto sveta. V niektorých zistíte, že to nie je iba svet glamouru, lesku a nepredstaviteľného luxusu elít, ale aj svet driny, odhodlania, samoty či nebezpečenstva. Jednoducho ideálne príbehy, ktoré vám spríjemnia jarné večery na balkóne ale budú aj skvelým spoločníkom na letnej dovolenke, či už na chate v Tatrách, alebo na pláži v Karibiku.

 

módne príbehy knihy čítanie tipy@jordanrisa