Písať rozhovor s autorom básní, ktoré sú plné osobných pocitov a skúseností, no zároveň nepoznať jeho vlastnú identitu. Aj to sa môže stať v prípade ak vyspovedáte básnika, ktorý zatiaľ neplánuje odhaliť svoje skutočné meno či tvár a tak si jeho tvorbu môžete spájať s pojmom Bozk lásky, ktorý si na sociálnych sieťach našiel svojich priaznivcov.

 

bozk lásky rozhovor interview poézia básne básnik

Knihy sú dokonalým darček pre každého človeka. Poskytujú nám útočisko pred digitálnym svetom, pred každodennými starosťami a povinnosťami a zároveň sú obrovským zdrojom inšpirácie. Dizajnové knihy sú samostatnou kategóriou, ktorou zaručene potešíte každého svojho blízkeho. Vyberte dokonalú knihu pre celý svoj nákupný zoznam.

 

vianočné darčeky knihy dizajnové knihy tipy na darčeky vianoce

Britskej kráľovskej rodine sa vždy ujde poriadna dávka pozornosti. Bolo to tak od nepamäti pretože nás, bežných smrteľníkov, jednoducho zaujímajú príbehy o princeznách, kráľoch a aristokracii. Niet divu, že seriál The Crown (Koruna), má takú obrovskú základňu fanúšikov. Ak ste už stihli zhltnúť najnovšiu sériu a stále ste nenasýtili svoj hlad zaujímavostiach z kráľovského dvora, siahnite po týchto knihách.

The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe

Chcete skutočne autentický pohľad do diania v Buckingham Palace? Takúto unikátnu, reálnu skúsenosť má len málokto. Avšak jedna z najbližších osôb Kráľovnej Alžbety, Angela Kelly, dostala povolenie od samotnej Kráľovnej, na publikáciu tejto knihy plnej tých najvzrušujúcejších zážitkov. Angela pôsobila po boku Kráľovnej celých 25 ako hlavná dôverníčka a spoločníčka, ktorá sa starala o jej šatník a denno-denné aktivity. V tejto knihe hovorí nielen o kráľovskej móde, ale aj o skúsenostiach a zážitkoch z palácu a kráľovniných komnát.

knihy o kráľovskej rodine seriál the crown koruna čítanie voľný čas knihy