Pandémia so sebou priniesla množstvo nových problémov, medzi ktoré patria napríklad aj pocity izolácie, samoty. Tie dokážu niekedy vyústiť do poriadne veľkých komplikácii. Zrejme aj to inšpirovalo mladú modelku Kaiu Gerber ku založeniu vlastného knižného klubu.

 

kaia gerber knizny klub citanie

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz pociťujú negatívny dopad neschopnosti socializovať sa. Človek je jednoducho sociálna bytosť a obmedzený kontakt s ľuďmi nám neprospieva, avšak situácia si takúto obeť vyžaduje od každého z nás. Aby sme nepodľahli zlej nálade a negativite, čítame knihy. Tie nám poskytujú únik od situácie a pomáhajú nám prečkať dlhé dni strávené doma. Vybrali sme pre vás 4 romány od svetových autorov, ktoré vykresľujú pandémie v minulosti. A čo je najlepšie, vďaka internetu nemusíte kvôli knihe ani vyjsť z domu a pokojne si môžete objednať verziu pre Kindle alebo e-book!

 

citanie karantena tipy na knihy

Francúzku Caroline de Maigret mnohí registrujú ako modelku, herečku či dokonca influencerku z Instagramu, avšak zabudnúť nemôžme ani na jej spisovateľské projekty. V roku 2016 vydala svoju prvú knihu- Ako byť Parížankou, nech žijete kdekoľvek, ktorou si získala ženy po celom svete a teraz pridáva ďalšiu. Nesie názov- Čím staršia, tým lepšia... ale staršia.

 

caroline de maigret kniha starsia no lepsia ale starsia