Byť celé dni doma je len malá daň za to, že sa naša spoločnosť pozviecha a že sa konečne zbavíme vírusu, ktorý nám úplne otočil životy naruby. No aj napriek tomu sú dni doma náročné, často nudné, neinšpiratívne aj osamelé. My hľadáme útechu aj v zaujímavých seriáloch a filmoch, ktoré dokonale stimulujú našu kreativitu. Týchto 8 módnych dokumentov, ktoré rozprávajú inšpiratívne príbehy módnych velikánov odporúčame pozrieť, ak hľadáte motiváciu alebo len oddych.

 

modne filmy dokumenty

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry, kamarátky, staré mamy, podnikateľky, modelky, vedkyne a mnoho ďalších. My sme sa však teraz pozreli na temnejšiu stránku žien, ktorú sme mohli vidieť na obrazovkách televízorov či na striebornom plátne. Predstavujeme vám 10 antihrdiniek, ktoré si nás získali svojou krásou či štýlom.

Villanelle, Killing Eve

Aktuálne bezpochyby najštýlovejšia postava na televíznych obrazovkách je Villanelle zo seriálu Killing Eve, ktorý beží na HBO. Nájomná vrahyňa-sociopatka má úchylku na najnovšie módne kúsky, ktorých v šatníku má poriadne množstvo. Vďaka jej nevinnému vzhľadu a vtipnému prejavu je veľmi ťažké nenávidieť ju.

antagonistky zeny antihrdinky filmy serialy

Koľko vašich favoritov získalo včera Oscara? Boli medzi nimi veľké prekvapenia, ale aj jasní víťazi. Po prvýkrát si sošku za najlepší film odniesol zahraničný film- Parazit. Videli ste niektoré z víťazných filmov?

 

oscar vitazi filmy herci