Nedostatok času stráveného v prírode si vynahrádzame v domácnostiach, kam prinášame príjemné, prírodné elementy. Tie sa starjú o vytvorenie domácej atmosféry so chic nádychom. Tieto prírodné prvky si veľmi jednoducho nájdu miesto v akomkoľvek priestore. Inšpirujte sa.

 

prírodné prvky interiér interiérový dizajn bývanie trendy@sineadcrowehome

 

 

Bambus

Bambusové doplnky, ale aj nábytok sa objavujú čoraz častjeiš e v štýlových interiéroch, Výhodou tohto materiálu je to, že je veľmi odolný a patrí k tým udržateľnejším keďže si nevyžaduje veľkú spotrebu vody a rastie veľmi rýchlo. Najjednoduchším spôsobom, ako využiť bambus u vás doma je prostredníctvom doplnkov, pričom veľmi štýlové sú napríklad zrkadlá, lampy, ale väčšie kúsky ako komody či police.

prosenkilde@prosenkilde

 

 

Ratan

Stará - dobrá klasika. Má síce svoje obdobia, kedy je na úzadí a kedy je opäť trendy, ale určite sa zhodneme na tom, že mnohé ratanové kúsky vedia byť aj nadčasové. Majú v sebe síce retro nádych, avšak jednoducho sa kombinujú s rôznymi štýlmi a nestratia sa ani popri meniacich sa trendoch. Ak sa vám tento materiál pozdáva, stavte na kúsky ako stoličky, záhradný nábytok alebo komody.

 

saintsoin@saintsoin

 

 

Ľan

Materiál z iného súdka, ale napriek tomu nás oslovil svojou všestrannou využiteľnosťou. Ľan zažíva svoj rozamch nielen v móde, ale aj interiérovom dizajne, kedy sa čoraz častejšie začína využívať. Priniesť ho môžete napríklad do spálne prostredníctvom posteľnej bielizne, ale krásne vynikne aj na oknách vo forme závesov, ale aj na experimentálnejších kúskoch ako napríklad tienidlá na lampy a podobne.

laurencrowehome2@laurencrowehome

 

 

Juta

Populárne jutové kúsky bývali skôr doménou boho interiérov, avšak teraz sa čoraz častejšie objavujú a v moderných, minimalistických priestoroch, ktorým dodávajú na teple atmosféry. Juta sa často využíva vo forme kobercov, podložiek pod taniere, ale aj taburetiek či najrôznejších košíkov.

annelauremais@annelauremais

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 08.apr 2021

Insta-famous nábytok

Instagram je skvelou platformou na hľadanie inšpirácie aj nových trendov. Platí to nielen v prípade módy, ale aj pri interiérovom...


Voľný čas | 07.apr 2021

Vôňa jari v kolekcii Basil Verde od LUMI...

Ak by ste mali opísať jar pomocou vône, aké tóny by ju tvorili? Boli by svieže a sladké alebo skôr...


Dizajn | 07.apr 2021

H&M Home uvádza kolaboráciu s Diane von ...

Každý rok čakáme, s kým predstaví H&M najnovšiu módnu kolaboráciu. Počas rokov sa na jej konte nazbieralo množstvo zvučných mien...


Voľný čas | 06.apr 2021

Jarný detox domácnosti

Už ho máte za sebou alebo vás ešte len čaká? Hovoríme o jarnom upratovaní, ktoré sa už v mnohých domácnostiach...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...