Najčastejším novoročným predsavzatím býva zlepšenie svojho životného štýlu a s ním súvisiacou postavou. Ak ste sa tento rok rozhodli zapracovať na svojej kondičke či forme aj vy, namotivovať sa môžete aj novým športovým oblečením s dizajnovým nádychom.

Ernest Leoty

Verili by ste, že značka vyrábajúca športové oblečenie začínala couture módny dom? To je prípad značky Ernest Leoty, od 19.storočia známej pod názvom Maison Leoty. V Paríži patrila k najvychytenejším výrobcom korzetov a jej pôvodné kúsky dnes môžeme obdivovať aj v múzeách. Neskôr presedlala na iné kúsky „formujúce“ postavu – športové oblečenie. Aj v tomto prípade si však zachováva svoje typické prvky a históriu, takže zaujímavé korzetové detaily a iné elementy typické pre spodnú bielizeň môžeme vidieť aj v ich športových kúskoch.

športové oblečenie fitness dizajn athleisure štýlové módne@ernestleoty

 

 

Lululemon

Jedna z momentálne najpopulárnejších športových značiek, ktorá si získala najrôznejšie celebrity či influencerky. Kanadská značka je známa svojou farebnosťou a rôznorodosťou produktov, z ktorých si skutočne vyberie každý to svoje. V jej ponuke nájdete oblečenie na rôzne typy športových aktivít, od behu až po jógu, ale aj voľnočasové- loungewearové modely, ktoré nebudete chcieť nosiť iba doma.

lululemon@lululemon

 

 

PE Nation

Austrálska značka PE Nation tvorí okamžite rozpoznateľné, svojské dizajny ovplyvnené retro módou, no s výrazným vplyvom moderného dizajnu. Je to jednoducho skvelý mix individuality vyjadrenej unikátnym dizajnom a nadčasovosťou v kombinácii s eleganciou. Toto všetko sa v jednotlivých kúskoch spája vďaka materiálom, farebným kombináciám aj zaujímavým strihom či prekvapivým detailom. Skvelá voľba v prípade, že chcete siahnuť po niečom pútavom, no stále veľmi vkusnom.

p.e.nation@p.e.nation

 

 

Vaara

Londýnska značka Vaara sa síce nešpecializuje na športové oblečenie, avšak práve jej športová línia je to, čo nás zaujalo. Mnohé kúsky sú vytvorené v rámci unisexového konceptu, čo im dodáva na netypickom športovom duchu. Okrem toho však vynikajú eleganciu a precíznosťou spracovania, ktorá však neexistuje na úkor funkčnosti a pohodlia. Niektoré kúsky majú v sebe výrazný retro nádych, no pritom pôsobia veľmi moderne.

vaara studio 

 

 

Live The Process

Ak ste na strane čistoty, minimalizmu a neutrálnych farieb, osloví vás americká značka Live The Process, ktorá sa zameriava na celý svet well-beingu, čiže zdravého životného štýlu. V jej ponuke nájdete nadčasové, no pritom veľmi chic pôsobiace dizajny, ktoré využijete pri domácej hodine jógy, pri behu okolo bloku alebo pri akomkoľvek inom športe. Okrem toho si môžete z ich ponuky vybrať aj zo zaujímavých doplnkov ako podložky na cvičenie, čelenky či spodnej bielizne a špeciálnych kúskov pre tehotné.

livetheprocess deanaduka@livetheprocess / @deanaduka 

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 14.jan 2021

Umelecká kolaborácia Louis Vuitton x Urs...

Spojenie umenia a módy je vždy fascinujúce. Je prísľubom zaujímavého prieniku sveta abstrakcie, fikcie, reality a dizajnu zhmotnených do nositeľných...


Voľný čas | 13.jan 2021

Smart chladnička, ktorá pomôže s príprav...

Mnohé moderné technológie v dnešnom svete získavajú označenie smart. To sa však netýka len hodiniek či telefónov, ale aj takých prístrojov...


Dizajn | 13.jan 2021

Dizajnové značky športového oblečenia

Najčastejším novoročným predsavzatím býva zlepšenie svojho životného štýlu a s ním súvisiacou postavou. Ak ste sa tento rok rozhodli zapracovať na svojej...


Dizajn | 11.jan 2021

BEAUTY DAY: Les Paskarenko

„Tetovanie je iný svet výtvarného umenia. Plný emócie, bolesti a zároveň pocitu komfortu vo vlastnom tele a duši,“ hovorí mladá...


Naše tipy

Dizajnové Airbnb na samote

V roku 2020 sme sa naučili akceptovať samotu a izoláciu. Aj tie však môžu byť štýlové, upokojujúce a...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...

Neskrotná energia a dokonalá geometria š...

Kolekcia Clash de Cartier sa rozrástla o dva nové kúsky- Clash de Cartier Supple a Clash de Cartier ...