Kolekcia Clash de Cartier sa rozrástla o dva nové kúsky- Clash de Cartier Supple a Clash de Cartier XL. Každý dizajn vyniká svojou čistotou, ktorá však hraničí s nadbytkom energie. Toto neobvyklé spojenie tak dokázalo vytvoriť prekvapivé a opäť unikátne šperky.

 

clash de cartier kolekcia šperky dizajn luxus

 

Značka Cartier je synonymom nestarnúcej elegancie a najvyššej sofistikovanosti. Avšak kolekciou Clash de Cartier sa vydáva do neobjavených vôd avantgardy a moderny. Vďaka tejto línii skúma neobvyklosť a originalitu, ktoré zušľachťuje do dizajnových kúskov.

Šperky z tejto kolekcie tak vytvárajú pre svoju nositeľku ešte o niečo zmyselnejší dojem, dodávajú pocit voľnosti a zároveň jemnosti s rafinovanosťou. Unikátnosť dizajnov tkvie v dômyselne navrhnutých detailoch, napríklad v cvočkoch, štvorčekových klinčekov a korálikov, ktoré už na prvý pohľad zaujmú svojou elegantnou pohyblivosťou a fluiditou. 

Clash de Cartier Supple 21Clash de Cartier Supple

Clash de Cartier Supple 6Clash de Cartier Supple

 

Náhrdelník a náramok Clash de Cartier Supple z ružového zlata prepájajú ženské krivky a kontúry, ktoré vynikajú svojou živou štruktúrou. Clash de Cartier XL sa nachádza na pomedzí klasiky a výstrednosti pretože sú plné objemov a veľkorysých detailov vymykajúcich sa zo zaužívaných konvencií.

Clash de Cartier XL 3Clash de Cartier XL

 

Clash de Cartier XL 7  Clash de Cartier XL 8 

 

Ako nám názov kolekcie napovedá, prepája svet kontrastov a predstavuje dve tváre jedného dizajnu. Ostré tvary sú jemné na dotyk, výrazná geometria oplýva ženskosťou. Na druhej strane však vynikajú perfektnou technickou spracovanosťou, vďaka ktorej bola dosiahnutá dynamická pohyblivosť šperkov. Clash de Cartier Supple a XL tak v sebe ukrýva zmysel pre proporčnosť a čistý štýl, ktoré však zodpovedajú nárokom moderného dizajnu pod vplyvom záľuby v geometrii z 30.rokov 20.storočia.

 

Foto: Cartier


 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.jún 2021

Hydratácia so štýlom a ekologicky

Aj tí najväčší milovníci leta si pri vysokých teplotách častokrát povzdychnú. Zvládať takéto horúčavy dá niekedy poriadne zabrať, no správnou...


Voľný čas | 21.jún 2021

Pitný režim v lete: Ako správne hydratov...

Mnoho z nás má problém príjmať dostatok tekutín počas celého roka, no v lete, počas vyšších teplôt a horúčav musíme...


Voľný čas | 18.jún 2021

Rodinný obed s Audemars Piguet

11.júna sme zúčastnili takého menej tradičného, rodinného obedu. Pozvaní hostia neboli síce príbuzní, no napriek tomu sme sa na ňom...


Dizajn | 17.jún 2021

Kolaborácia IKEA x Sonos: Potešenie pre ...

IKEA má rada najrôznejšie kolaborácie a v poslednom období ich má skutočne veľmi pôsobivé. Tentokrát sa spojila so značkou Sonos...

 

Naše tipy

Letné outfity v základných farbách

Zaujímavé letné outfity je možné vytvoriť aj pomocou klasických kúskov a neutrálnych farieb. V jedno...

Letná pedikúrová inšpirácia

Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas...

Summer ’21: Plavkový styling

Na moment, kedy nám budú stačiť plavky a bosé nohy sme čakali celú studenú zimu a sivú jar. Teraz je...