Na to, aby ste zo svojho bývania vytvorili priestor vašich snov nemusíte do neho hneď investovať státisíce. Stačí pár premyslených, finančne nenáročných trikov, ktoré ho vyzdvihnú na úplne novú úroveň.

Konferenčný stolík s myšlienkou

Obývačka je pravdepodobne miestom, kam usádzate svoje návštevy a konferenčný stolík je zase to, čo upúta ich pozornosť. Položte na neho 2-3 zaujímavé dizajnové knihy a nechajte ich prelistovať si v nich počas toho, ako vy pripravíte kávu a prinesiete domáce cookies.

 

interierove tipy dizajn

 

Kvalitný spánok

Či už sa to týka vašej súkromnej spálne alebo hosťovskej izby, investujte vždy do kvalitnej posteľnej bielizne, ktorá upúta svojou exkluzivitou. Tá vynikne aj pri obyčajných bielych obliečkach a verte nám, úplne s iným pocitom si budete do takýchto perín líhať.

 

Voňavý dotyk

Vonné sviečky splnia hneď dva účely, na jednej strane sú dokonalým dizajnovým detailom a na tej druhej krásne prevoňajú priestor. Veď uznajte, je niečo lepšie ako keď prídete na nové miesto (hotel, butik či niekoho domov) a ako prvé vás privíta podmanivá, luxusná vôňa?

allypayer@allypayer

 

 

Vintage zrkadlá

Keď sa pozriete na instagramové profily štýlových Francúzok určite si všimnete, že žiadnej z nich doma nechýba zaujímavé vintage zrkadlo. Bez ohľadu na to, aký tvar si zvolíte, jeho krásna patina a história je to, čo pomôže vytvoriť nový príbeh vášho interiéru.

3@annelauremais

Foto: Instagram, Pinterest

Najnovšie zo sekcie lifestyleGastro | 25.feb 2020

Tipy na obľúbené kaviarne od našich znám...

Kaviarne so zaujímavým interiérom a kvalitnou šálkou kávy sú miestom, ktoré vždy dokáže nabiť tou správnou energiou. My sme sa tento...


IRL | 24.feb 2020

Valéria “Fralaa“ Frázová: Budúcnosť si a...

Autenticita, humor a záujem o dôležité spoločenské témy, ktoré svojim followerom podáva originálnym spôsobom. To je Fralaa, o ktorej budeme...


Voľný čas | 20.feb 2020

Ako mať krajšia rána? (A následne aj deň...

Povedzme si to na rovinu, niekedy (alebo takmer vždy) sa nám po zazvonení budíka jednoducho nechce vstať a vydať sa do...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...