Kúpeľňa je ako také privátne spa. Teda, aspoň by sme sa mali snažiť, aby sme sa v nej tak cítili. Preto ak sa chystáte urobiť vo svojej kúpeľni tento rok nejaké zmeny, alebo plánujete kompletnú rekonštrukciu, poradíme vám, po akých trendoch siahnuť

 

bathroom

 

Mosadz

Chvíľku to bola rosé gold, neskôr bronz, teraz je to mosadz. Má vintage look, krásne sa dá ladiť s rôznymi materiálmi ako klasické dlaždice, mramor aj drevo. Pridajte preto do kúpeľne aspoň malé mosadzné detaily.

1

 

 

Voľne stojace vane

Vaňa uprostred miestnosti doslova evokuje luxus. Či už si zvolíte vaňu na nožičkách alebo bez nich, o poriadne exkluzívny dojem budete mať postarané. V kombinácii so správne zvolenými kohútikmi sa veľmi jednoducho stane stredobodom miestnosti. Krásne sa kombinuje práve s mosadzou.

2

 

 

Podsvietenie

Správne zvolené svetlo dokáže divy, na tom sa určite zhodneme. Tak ako pri dobrom selfie, dokáže ovplyvniť aj celkovú atmosféru kúpeľne. Podsvietené zrkadlo, skrinky či dokonca nasvietená podlaha rýchlo premení obyčajnú kúpeľňu na spomínané spa.

3

 

 

Mramorový efekt

Vzhľad mramoru nikdy neprestane baviť, je nadčasový a luxusný. Avšak aj veľmi drahý. Ak máte napríklad maličkú kúpeľňu alebo toaletu pre hostí, zvoľte namiesto obkladov tapetu s mramorovým efektom. Môžete sa pohrať aj s jej farebnosťou.

4

 

 

Zrkadlá v ráme

Zrkadlo sa môže stať umeleckým dielom samým o sebe a vôbec to nie je žiadna veda. Stačí si vybrať taký model, ktorý bude zasadený do zaujímavého rámu. Ak ste teda hľadali prvok do kúpeľne, ktorý dodá priestoru exkluzívnu atmosféru, toto je on.

5

 

 

Netypický mramor

Keď sa povie mramor, väčšina z nás si predstaví jednotný sivo-biely dizajn. Avšak mramor je široké pomenovanie pre najrôznejšie vzorce, ktoré vytvára príroda sama. Skúste preto vymeniť klasické, známe vzory za moderné Zebrino (na fotke), Arabascato či Paonzo.

6

 

 

Unikátne tvary

Dlho sme používali typické obdĺžnikové dlaždice, ktoré postupne boli vytlačené hexagónmi, trojuholníkmi a mnohými ďalšími. Teraz prichádza na scénu ďalší typ dlaždíc, ktorý pripomína chvost morskej panny- mermaid tile. Pôsobí štýlovo a zároveň retro.

10 

Foto: Pinterest

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 17.feb 2020

Louis Vuitton podporuje UNICEF náramkami

Tak, ako minulý rok, aj tento sa módny dom Louis Vuitton spojil s UNICEF, aby pomohol dobrému účelu. Chce to dosiahnuť...


Dizajn | 17.feb 2020

Tvorba Paola Roversiho vo výstave

Do krásneho talianskeho mesta Ravenna prichádza ešte krajšia výstava módne fotografie. Rodné mesto jedného z najikonickejších módnych fotografov súčasnej doby...


Cestovanie | 17.feb 2020

Vieme, kde túto sezónu vykryjete deficit...

Výber miesta na dovolenku a plánovanie cesty je pre mnohých ľudí skvelým testom. Čas sú však peniaze a my sme...


Voľný čas | 14.feb 2020

Romantické tradície zo sveta

Valentín je síce najznámejšou oslavou lásky, ktorá sa odohráva takmer po celom svete, no niektoré krajiny majú svoje romantické zvyklosti...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...