Ako postaviť priestranný rodinný dom aj na malom pozemku? Odpoveď majú Ekonomické stavby, ktorých vzorový dom Miluška 20 ponúkne dostatok priestoru pre štvorčlennú rodinu a pritom ponúkne aj voľnosť pri zariaďovaní a dizajne.

 

es

 

 

Nájsť svoj vysnívaný pozemok vôbec nie je ľahké. Spĺňať musí množstvo parametrov od polohy, vybavenosťou okolia a infraštruktúry či iné subjektívne požiadavky. Keď ten svoj končene nájdete, no limituje vás samotná plocha, môže to zmariť všetky vaše plány. S týmto problémom sa čoraz častejšie stretávajú klienti Ekonomických stavieb, ktorí sa nechcú vzdať ideálnej lokality ani svojej predstavy o bývaní a rodinnom dome. Práve preto firma vyvinula unikátny koncept modelového domu Miluška 20, ktorý je stavaný na takéto prípady.

 

2 3

 

Jeho zastavaná plocha predstavuje len 63 m2, no napriek tomu dokáže poskytnúť maximum priestoru pre mladé rodiny. Dvojpodlažný dom so sedlovou strechou má dispozíciu 4+kk a úplne pohodlne poskytne domov štyrom členom rodiny. Okrem toho, že má k dispozícii 3 spálne, kuchyňu spojenú s obývačkou, priestor sa našiel aj pre dve kúpeľne. Celková úžitková plocha je viac ako 90 m2.

 

4 5
6 7

8

 

Každá z miestností je kreatívne vyriešená aj po dispozičnej stránke. Izby pôsobia vzdušne vďaka strategicky umiestneným oknám. Veľmi jednoducho si tak interiéry dokážete zariadiť podľa seba, pretože vás nelimituje ani priestor ani dispozícia.

 

V ponuke Ekonomických stavieb je však množstvo ďalších vzorových domov, z ktorých si vyberie každý to svoje. Objednajte si katalóg Ekonomických stavieb zdarma a vyberte si svoj vysnívaný domov aj vy!

OBJEDNAŤ KATALÓG ZDARMA

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 22.okt 2019

Minimalism/Maximalism: Módny svet extrém...

Striedanie minimalistického a maximalistického prístupu v módnom dizajne je zjavné už v hlbokej histórii. Napriek tomu, že tieto smery predstavujú...


Cestovanie | 18.okt 2019

Strašidelné destinácie v Európe

Máte radi tajomno, jemne strašidelnú či dokonca hororovú atmosféru? Ku Dušičkám a Halloweenu tak trochu aj patrí. Niekedy nám ju dokážu...


Dizajn | 18.okt 2019

Knihy ako dekorácia

Dali ste na odporúčania Knihomoľky Džejny a nejako sa vám zrazu doma nazbieralo množstvo kníh? Ak neviete čo s nimi, ale nechcete...


Voľný čas | 18.okt 2019

Guerlain a UNESCO budú spoločne chrániť ...

Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie Guerlain? Možno je to práve včela, ktorá je symbolom tejto značky v tých...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...