Ako postaviť priestranný rodinný dom aj na malom pozemku? Odpoveď majú Ekonomické stavby, ktorých vzorový dom Miluška 20 ponúkne dostatok priestoru pre štvorčlennú rodinu a pritom ponúkne aj voľnosť pri zariaďovaní a dizajne.

 

es

 

 

Nájsť svoj vysnívaný pozemok vôbec nie je ľahké. Spĺňať musí množstvo parametrov od polohy, vybavenosťou okolia a infraštruktúry či iné subjektívne požiadavky. Keď ten svoj končene nájdete, no limituje vás samotná plocha, môže to zmariť všetky vaše plány. S týmto problémom sa čoraz častejšie stretávajú klienti Ekonomických stavieb, ktorí sa nechcú vzdať ideálnej lokality ani svojej predstavy o bývaní a rodinnom dome. Práve preto firma vyvinula unikátny koncept modelového domu Miluška 20, ktorý je stavaný na takéto prípady.

 

2 3

 

Jeho zastavaná plocha predstavuje len 63 m2, no napriek tomu dokáže poskytnúť maximum priestoru pre mladé rodiny. Dvojpodlažný dom so sedlovou strechou má dispozíciu 4+kk a úplne pohodlne poskytne domov štyrom členom rodiny. Okrem toho, že má k dispozícii 3 spálne, kuchyňu spojenú s obývačkou, priestor sa našiel aj pre dve kúpeľne. Celková úžitková plocha je viac ako 90 m2.

 

4 5
6 7

8

 

Každá z miestností je kreatívne vyriešená aj po dispozičnej stránke. Izby pôsobia vzdušne vďaka strategicky umiestneným oknám. Veľmi jednoducho si tak interiéry dokážete zariadiť podľa seba, pretože vás nelimituje ani priestor ani dispozícia.

 

V ponuke Ekonomických stavieb je však množstvo ďalších vzorových domov, z ktorých si vyberie každý to svoje. Objednajte si katalóg Ekonomických stavieb zdarma a vyberte si svoj vysnívaný domov aj vy!

OBJEDNAŤ KATALÓG ZDARMA

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 31.máj 2020

Ako bude vyzerať cestovanie po pandémii?

Neviete sa dočkať, kedy konečne vzlietnete a vydáte sa na svoju prvú cestu do zahraničia po pandémii? Alebo ste v tomto smere...


Voľný čas | 30.máj 2020

Kvety pomáhajú psychike

Patríte k milovníkom izbových rastlín a kvetín? Alebo ste naopak zástancovia minimalizmu, v ktorom sa nenájde priestor pre rastliny? V oboch prípadoch by ste...


Voľný čas | 27.máj 2020

Prenájom luxusných vozidiel na biznis i ...

Chystáte sa na dôležité obchodné rokovanie do zahraničia alebo v rámci Slovenska? Potrebujete sa vkusne a originálne prezentovať? Naplánujte si...


IRL | 26.máj 2020

Barbara Randušková: Väčšinu „problémov“ ...

„Keď sa do seba hlboko ponoríš, objavíš veci, ktoré si nikdy nevidela. Niektoré ťa desia, niektoré ťa prekvapia a ty...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...