Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 30. júl 2019


Večné leto podľa Belen Hostalet

Predstavte si, že by ste si mohli užívať letnú atmosféru počas celého roka. Prírodné kúsky, boho detaily, jemné materiály spomínajúce na dobrodružstvá aj romantiku.


Večné leto podľa Belen Hostalet

Predstavte si, že by ste si mohli užívať letnú atmosféru počas celého roka. Prírodné kúsky, boho detaily, jemné materiály spomínajúce na dobrodružstvá aj romantiku. Toto všetko vám však vie splniť Westwing, ktorý sa postaral aj o dizajn apartmánu španielskej bloggerky Belen Hostalet. Chýba už len šum mora, slaný vzduch a vánok vo vlasoch.

Belen je jednou z najpopulárnejších španielskych bloggeriek, ktorej štýl obdivuje takmer 800-tisíc followerov na Instagrame. Svoje publikum si získala unikátnym pohľadom na módu, ktorý je založený na nadčasových strihoch, neutrálnych farbách doplnených štipkou boho estetiky a retro náznakmi. Zároveň je veľkou milovníčkou umenia, najmä maľby a fotografie, čo sa takisto odráža nielen na jej outfitoch, ale aj zmysle pre dizajn. Dnes nás pozýva na návštevu k nej domov do Barcelony a predstavuje nám oázu pokoja v prírodnom štýle.

 MG 8269 KopiePerfektný Instaspot

Španielka má veľkú záľubu vo fotografovaní. Každý jej záber je preto dôkladne premyslený po kompozičnej aj farebnej stránke. V jej byte je všetko prepracované a štylisticky dotiahnuté do detailov. Miluje čistotu a vegetáciu, ktorá vytvorí unikátny charakter každého záberu. Okrem svojho umeleckého cítenia má zmysel aj pre interiérový dizajn, ktorý cibrila štúdiom architektúry. Dve stránky dizajnu- fotografia a architektúra sa tak mohli skĺbiť v jej vysnívanom domove.

Prírodný interiér

Minimalizmus je pre ňu veľmi dôležitý. Predstavuje pre ňu akési plátno, na ktorom sa môže kreatívne prejaviť. V jej domove si preto našlo svoje miesto množstvo drevených prvkoch, ľan, rastliny a rafia. Príroda sa odrazila aj na výbere farieb. Paleta sa pohybuje na odtieňoch pieskovej a bielej, ktoré pôsobia harmonicky a čisto.

Oáza pokoja

Jej domov je pre ňu miestom oddychu. Od prvého momentu, kedy do bytu vstúpi, chce cítiť príval pokoja, ktorý bude pôsobiť očistne a relaxačne. Vyzuť sa po dlhom dni, zvaliť sa na pohovku a oddychovať, je jej ideálnou predstavou voľného času.

Spálňa

Miestnosť, ktorá by mala predstavovať najpokojnejší priestor v byte. Je čistá a prívetivá zároveň. Využíva odtiene sivej a hnedej, ktoré kontrastujú na bielom pozadí. Vytvárajú dojem útulnosti a tepla.

 MG 8185 Kopie  MG 8187 Kopie
 MG 8189 Kopie   MG 8192 Kopie 

Obývacia izba

Obývacej časti dominuje biela sedačka, ktorá je dotvorená mäkkými vankúšmi v rôznych štruktúrach a jemných vzoroch. Vázy, prútené doplnky a nechýbajú ani prírodné prvky, ktoré dotvárajú modernú boho atmosféru.

 MG 8107 Kopie

 MG 8113 Kopie  MG 8124 Kopie
 MG 8127 Kopie  MG 8225 Kopie

Jedáleň

Jedáleň plynulo nadväzuje na obývačku. Je od nej síce opticky oddelená komodou a zrkadlom, no napriek tomu k nej ladí svojim dizajnom a prírodnými prvkami. Doplnená je aj prvým obrazom, ktorý Belen namaľovala, nesie názov Žena s cigaretou a farebne dokonale dotvára celý interiér.

 MG 8162 Kopie

 MG 8147 Kopie   MG 8180 Kopie 

Výber Belem:

MalI ruune tuftovanI koberec Ayana Westwing Collection 72.00 WestwingNow.skkoberec Ayana, 72.00€/ WestwingNow.sk

NstennI loßnI koAk Lart 47.00 WestwingNow.skkôš Lart, 47.00€/ WestwingNow.sk
Stoliuka s operkami Costa 2 ks. Westwing Collection 184.00 WestwingNow.skstolička Costa 2 ks, 184.00€/ WestwingNow.sk  PlCd Sorbet 32.00 WestwingNow.skdeka Sorbet, 32.00€/ WestwingNow.sk 

Foto: Westwing

1312

Súvisiace články