Predpoveď trendov a ich reálne využívanie sú dve odlišné veci. Niekedy sa predpovede naplnia, inokedy je realita úplne inde. Najlepším zdrojom aktuálnych trendov sú však sociálne siete. Ktoré interiérové trendy sú momentálne najobľúbenejšie na Instagrame?

Rastliny

Jednotkou medzi trendmi v interiéroch sú práve rastliny. Na Instagrame je momentálne viac ako 2 milióny príspevkov s rastlinkami v interiéri.

inin@platnladyandcompany

 

Mini galéria

Zážitky, portréty, spomienky na stenách, ktoré vytvárajú súkromnú minigalériou sú takisto veľmi populárne. Momentálne je na Instagrame takmer milión príspevkov, na ktorých je práve tento trend.

2@andrea_groot

 

 

Neónky

Neónové znaky nie sú viac doménou retro podnikov, čoraz častejšie si ich berieme do našich domovov. #neonsign označuje na Instagrame viac ako 650-tisíc príspevkov.

3@radikalneon

 

 

Paletový nábytok

Mysleli ste si, že paletový nábytok je už prežitok? Nie podľa Instagramu, kde aktuálne nájdete 200-tisíc príspevkov označených #palettefurniture.

4@thewakefieldwhitehouse

 

 

Dvojfarebné steny

Ak ani vás nebavia 4 steny v rovnakej farbe, poteší vás, že rôznofarebné steny sú momentálne veľmi trendy. Na Instagrame je momentálne 183-tisíc príspevkov interiérov v tomto štýle.

5@themerrythought

 

 

Macramé

Interiéry sa ešte stále vezú na boho trende, a práve preto je populárne macramé. Obľúbené sú najmä macramé držiaky, do ktorých zavesíte rastliny.

6@knotkaren.macrame

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 20.aug 2019

Nábytok ako talizman

Pokiaľ vám meno Tim Labenda nič nehovorí, nezúfajte. Nie je známy pred masami, ale v zákulisí módy je rešpektovaným profesionálom. Nepatrí...


Dizajn | 14.aug 2019

Off-White uvádza kolekciu bytových dopln...

“HOME”, tak sa volá kolekcia bytových doplnkov zančky Off-White, ktorá je exkluzívne dostupná v butiku značky na gréckom ostrove Mykonos...


Gastro | 13.aug 2019

Mansur Gavriel a Ladurée otvorili spoloč...

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie Ladurée? Pravdepodobne to budú ich makrónky v najrôznejších farbách. Newyorskú značku Mansur...


Gastro | 10.aug 2019

Najlepšie vitamíny pre pleť

Koľko vitamínov máte vo svojich kozmetických produktoch? Vitamín C sa už dnes stal jedným z najväčších must-haves a rovnako na...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...