Nielen naše mobily či domácnosti nazývame inteligentnými, pridáva sa k ním už aj batožina, ktorá už viac nemá iba jednu funkciu, ale hneď niekoľko. Ocenia ich všetci milovníci technológií, ale aj tí z nás, ktorí žijú uponáhľané životy.

Arlo Skye Aluminum Carry-on

Ľahký, elegantný kufor na palubu, ktorý má integrovaný USB port a externú baterku, čiže pokojne nabije váš smartfón alebo bezdrôtové slúchadlá. Navyše nemá žiadne zipsy, čiže nikto sa nedostane dnu, pokiaľ nemá prístupový kód.

title

 

 

Barracuda

Kufor Barracuda rieši niekoľko problémov naraz. Dokáže vytvoriť príručný stolík, ktorý môžete využiť napríklad na obedovanie či na prácu na laptope. Okrem toho má tiež k dispozícii držiak na dva nápoje a externá nabíjačka je takisto samozrejmosťou. Okrem toho tiež má integrovanú váhu, čiže nikdy nepresiahnete limity.

Screenshot 2019 03 29 at 18.27.49

 

 

Samsara Smart Luggage

Kufor budúcnosti je vyrobený z ľahučkého hliníku so špeciálnou úpravou, čiže sa len tak jednoducho nepoškodí. Jeho plochý vrch vám umožní využívať ho aj ako stolík, a pomocou príslušnej aplikácie môžete sledovať, kde sa vaša batožina nachádza. Okrem toho zakaždým, keď je kufor otvorený, dostanete notifikáciu. Bez problémov tiež nabije váš telefón a iné technologické pomôcky.

Screenshot 2019 03 29 at 18.28.24

 

 

Modobag

Pokiaľ lietate aspoň do roka, určite ste na letisku zahliadli minimálne jednu osobu, ktorá sa vozila na tomto kufri. Modobag je praktická pomôcka pre všetkých, ktorí lietajú často a musia stíhať krátke prestupy. Kufor totiž funguje ako kolobežka alebo vozík, ktorý vás dopraví tam, kam potrebujete. Popri tom si môžete dať nabiť mobil.

Screenshot 2019 03 29 at 18.29.49

 

 

Jey&Em One

Tento kufor v sebe spája všetko, čo by mohli potrebovať všetci nomádi na svoj život. Po technologickej stránke ponúka externé nabíjanie, bluetooth a z tej praktickej zase odnímateľné puzdro na laptop.

Screenshot 2019 03 29 at 18.31.00

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 19.aug 2019

Filmový večer v Opere

Vedeli ste, že dve z troch sošiek Oscarov získali bondovky práve za hudbu k filmu? Áno, hudba je to, čo tvorí celú...


Dizajn | 14.aug 2019

Tajomstvá ateliéru Chanel

Vedeli ste, že ikonický ateliér značky Chanel, ktorý sa nachádza na 31 Rue Cambon v Paríži má zrkadlové schodisko? Určite...


Dizajn | 14.aug 2019

Off-White uvádza kolekciu bytových dopln...

“HOME”, tak sa volá kolekcia bytových doplnkov zančky Off-White, ktorá je exkluzívne dostupná v butiku značky na gréckom ostrove Mykonos...


Gastro | 13.aug 2019

Mansur Gavriel a Ladurée otvorili spoloč...

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie Ladurée? Pravdepodobne to budú ich makrónky v najrôznejších farbách. Newyorskú značku Mansur...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...