Nielen naše mobily či domácnosti nazývame inteligentnými, pridáva sa k ním už aj batožina, ktorá už viac nemá iba jednu funkciu, ale hneď niekoľko. Ocenia ich všetci milovníci technológií, ale aj tí z nás, ktorí žijú uponáhľané životy.

Arlo Skye Aluminum Carry-on

Ľahký, elegantný kufor na palubu, ktorý má integrovaný USB port a externú baterku, čiže pokojne nabije váš smartfón alebo bezdrôtové slúchadlá. Navyše nemá žiadne zipsy, čiže nikto sa nedostane dnu, pokiaľ nemá prístupový kód.

title

 

 

Barracuda

Kufor Barracuda rieši niekoľko problémov naraz. Dokáže vytvoriť príručný stolík, ktorý môžete využiť napríklad na obedovanie či na prácu na laptope. Okrem toho má tiež k dispozícii držiak na dva nápoje a externá nabíjačka je takisto samozrejmosťou. Okrem toho tiež má integrovanú váhu, čiže nikdy nepresiahnete limity.

Screenshot 2019 03 29 at 18.27.49

 

 

Samsara Smart Luggage

Kufor budúcnosti je vyrobený z ľahučkého hliníku so špeciálnou úpravou, čiže sa len tak jednoducho nepoškodí. Jeho plochý vrch vám umožní využívať ho aj ako stolík, a pomocou príslušnej aplikácie môžete sledovať, kde sa vaša batožina nachádza. Okrem toho zakaždým, keď je kufor otvorený, dostanete notifikáciu. Bez problémov tiež nabije váš telefón a iné technologické pomôcky.

Screenshot 2019 03 29 at 18.28.24

 

 

Modobag

Pokiaľ lietate aspoň do roka, určite ste na letisku zahliadli minimálne jednu osobu, ktorá sa vozila na tomto kufri. Modobag je praktická pomôcka pre všetkých, ktorí lietajú často a musia stíhať krátke prestupy. Kufor totiž funguje ako kolobežka alebo vozík, ktorý vás dopraví tam, kam potrebujete. Popri tom si môžete dať nabiť mobil.

Screenshot 2019 03 29 at 18.29.49

 

 

Jey&Em One

Tento kufor v sebe spája všetko, čo by mohli potrebovať všetci nomádi na svoj život. Po technologickej stránke ponúka externé nabíjanie, bluetooth a z tej praktickej zase odnímateľné puzdro na laptop.

Screenshot 2019 03 29 at 18.31.00

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 17.sep 2019

Interiérové trendy v priebehu rokov

Trendy ovplyvňujú nielen módny priemysel, ale všetky sféry života. V prípade interiérového dizajnu však trendy idú s módou ruka v ruke. Ako vyzerali...


Voľný čas | 17.sep 2019

Beach Brain: Benefity pobytu pri mori

Väčšina ľudí miluje leto, šum mora, teplý piesok pod nohami a hrejivé slnko na pokožke. Nie je to však iba...


Cestovanie | 16.sep 2019

Najdrahšie hotelové suity na svete

Hotelová izba v cene niekoľkoročného platu bežného človeka? Áno, aj také existujú a presne tam vás dnes pozývame. Samozrejme virtuálne. Emphaty...


Voľný čas | 06.sep 2019

Psychológia izbových rastlín: Aký majú n...

Rastliny sú skvelým dekoračným prvkom do interiérov, avšak majú aj inú moc. Podľa mnohých štúdií dokážu povzbudiť kreativitu, myslenie a pomáhajú...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...