Nielen naše mobily či domácnosti nazývame inteligentnými, pridáva sa k ním už aj batožina, ktorá už viac nemá iba jednu funkciu, ale hneď niekoľko. Ocenia ich všetci milovníci technológií, ale aj tí z nás, ktorí žijú uponáhľané životy.

Arlo Skye Aluminum Carry-on

Ľahký, elegantný kufor na palubu, ktorý má integrovaný USB port a externú baterku, čiže pokojne nabije váš smartfón alebo bezdrôtové slúchadlá. Navyše nemá žiadne zipsy, čiže nikto sa nedostane dnu, pokiaľ nemá prístupový kód.

title

 

 

Barracuda

Kufor Barracuda rieši niekoľko problémov naraz. Dokáže vytvoriť príručný stolík, ktorý môžete využiť napríklad na obedovanie či na prácu na laptope. Okrem toho má tiež k dispozícii držiak na dva nápoje a externá nabíjačka je takisto samozrejmosťou. Okrem toho tiež má integrovanú váhu, čiže nikdy nepresiahnete limity.

Screenshot 2019 03 29 at 18.27.49

 

 

Samsara Smart Luggage

Kufor budúcnosti je vyrobený z ľahučkého hliníku so špeciálnou úpravou, čiže sa len tak jednoducho nepoškodí. Jeho plochý vrch vám umožní využívať ho aj ako stolík, a pomocou príslušnej aplikácie môžete sledovať, kde sa vaša batožina nachádza. Okrem toho zakaždým, keď je kufor otvorený, dostanete notifikáciu. Bez problémov tiež nabije váš telefón a iné technologické pomôcky.

Screenshot 2019 03 29 at 18.28.24

 

 

Modobag

Pokiaľ lietate aspoň do roka, určite ste na letisku zahliadli minimálne jednu osobu, ktorá sa vozila na tomto kufri. Modobag je praktická pomôcka pre všetkých, ktorí lietajú často a musia stíhať krátke prestupy. Kufor totiž funguje ako kolobežka alebo vozík, ktorý vás dopraví tam, kam potrebujete. Popri tom si môžete dať nabiť mobil.

Screenshot 2019 03 29 at 18.29.49

 

 

Jey&Em One

Tento kufor v sebe spája všetko, čo by mohli potrebovať všetci nomádi na svoj život. Po technologickej stránke ponúka externé nabíjanie, bluetooth a z tej praktickej zase odnímateľné puzdro na laptop.

Screenshot 2019 03 29 at 18.31.00

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 14.jún 2019

Najlepšie alternatívy AirBnB

Dovolenková sezóna je tu, no pokiaľ nie ste fanúšikom cestovných kancelárií a svoje letné dobrodružstvá plánujete samostatne, určite hľadáte ubytovanie...


Dizajn | 13.jún 2019

História pánskej módy vo výstave

Pitti Uomo je najdôležitejšou módnou akciou venovanou pánskej móde. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že organizátori pri tejto príležitosti otvárajú...


Cestovanie | 13.jún 2019

Najlepšie európske ostrovy

Svet je plný nádherných destinácií, ktoré vynikajú rozličnými faktormi. Niektoré sa pýšia svojou históriou, iné modernou architektúrou či panenskou prírodou...


Dizajn | 12.jún 2019

Archívna výstava Louis Vuitton

Louis Vuitton otvára svoje 160-ročné archívy a pozýva do nich celú módnu verejnosť! Vďaka výstave s názvom Louis Vuitton X...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Leto farebnej čipky

Keď sa povie čipka, väčšine z nás okamžite napadne biela. Je to nesmrteľná kombinácia, ktorú milujú ...

Ako nosiť oranžovú?

Farbou roka sa síce stala Living Coral, no jej odvážnejšia sestra, oranžová, je bezpochyby farbou le...

Ako nosiť široké nohavice?

Toto leto zabudnite na všetky skinny modely nohavíc vo vašom šatníku a namiesto toho zvoľte tie širo...