Okrem toho, že si značka Rimowa vybudovala status prémiového výrobcu batožiny, čoraz častejšie ju vnímame aj ako inovátora v módnom a dizajnovom priemysle. Postarali sa o to zaujímavé kolaborácie s Off-White či Aésop.

 

rimowa

 

 

Aby bol náš zážitok z cestovania dokonalý a štýlový, pridáva do svojho repertoára ďalšiu kolaboráciu, tentokrát s prestížnou značkou audiotechniky, Bang & Olufsen. Dizajn je ladený v charakteristickom striebornom hliníku, ktorý je poznávacím znamením značky. Úprava pudzra pritom nápadne pripomína štruktúru samotných kufrov Rimowa.

 

bang

 

Ide o bezdrôtové slúchadlá Beoplay H9i, ktoré okrem dokonalého zvuku poskytujú aj active noise cancellation (čiže redukciu hluku). „Rimowa a Bang & Olufsen zdieľajú rovnakú vášeň ku funkčnému dizajnu. Obe strany zakladajú dizajn na hliníku, a aby sme podporili vzťah hudby a cestovania, vytvorili sme slúchadlá Rimowa x Bang & Olufsen Beoplay H9i,” povedal CEO značky Rimowa, Alexandre Arnault.

Do predaja sa slúchadlá dostanú 15.apríla a dostupné budú vo vybraných butikoch, ako aj online na stránkach oboch značiek. Ich cena však vôbec nebude nízka, stáť budú 900 dolárov.

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...