Sociálne siete získali v dnešnej dobe na obrovskej sile. Okrem ich inšpiratívneho charakteru totiž ponúkajú omnoho viac a pre známe osobnosti či značky predstavujú významný marketingový nástroj. Či už ste sa aj vy rozhodli vyskúšať kariéru instagramového influencera alebo len chcete vytvárať vizuálne zaujímavé stories a príspevky, máme pre vás niekoľko tipov na aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť želaný efekt.

 

stories

 

 

Adobe Spark

Aplikácia, ktorá je ideálna na úpravu statických príspevkov, to znamená fotiek. Stačí si vybrať fotku, ktorú následne môžete dopĺňať rôznymi efektami, textami, grafickými elementami a ďalšími kreatívnymi detailmi.

Screenshot 2019 03 14 at 11.56.19

 

 

PocketVideo

Ak natáčate veľa videí, ktoré pridávate do svojho feedu alebo priamo do stories, táto aplikácia je pre vás. Jednoducho sa ovláda a vďaka nej rýchlo nastriháte a upravíte akékoľvek video. Do videa môžete pridávať rôzne elementy vrátane animácií, prechodov či gifiek. Aplikácia sa navyše dá použiť aj na úpravu YouTube videí.

2

 

 

Font Candy

Túto aplikáciu využívajú všetci, ktorí si dajú záležať na esteticky príťažlivých nápisoch. Avšak aplikácia dokáže omnoho viac ako len pridať zaujímavý štýl písma. Umožní vám fotografie upraviť vďaka rôznym efektom a nástrojom.

3

 

 

Storyluxe

Jednoduchá aplikácia na úpravu stories vám ponúka niekoľko predlôh, do ktorým môžete vkladať svoje fotky, videá a texty. Vizuálne zaujímavé a najmä odlišné stories tak máte okamžite k dispozícii.

Screenshot 2019 03 14 at 11.47.56

 

 

Canva

S aplikáciou známej platformy Canva toho urobíte omnoho viac, ako len zaujímavé stories. Nájdete v nej množstvo predlôh na stories aj príspevky, ale aj na pozvánky, vizitky a všetko čo súvisí s dizajnom. Jednoducho sa ovláda a poskytuje skutočne široké možnosti, čiže svoju kreativitu môžete nechať zažiariť naplno.

Screenshot 2019 03 14 at 11.50.04 

 

Nezabudnite si pozrieť aj naše odporúčania na najzaujímavejšie aplikácie na úpravu fotiek!

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 24.máj 2019

Bolesť a sláva: Je nový Almodóvarov film...

Kamera experimentujúca s hĺbkou ostrosti, svetlom, netradičnými uhlami záberov, plných farieb. A Silné emócie. To je Almodóvar, ktorý sa opäť...


Voľný čas | 24.máj 2019

Fashion Book: Marc Jacobs Illustrated

Každého milovníka módy, dizajnu a kníh poteší najnovšia publikácia Marc Jacobs Illustrated, ktorá je ako stvorená na každý konferenčný stolík...


IRL | 23.máj 2019

Petra Nagyová: Príbeh Margaréta biela o ...

Keď sa ponoríte do čítania knihy Margaréta biela, doslova vás pohltí. Rovnako, ako rozprávanie samotnej autorky o jej živote a...


Dizajn | 22.máj 2019

Výstava Manolo Blahnik: An Enquiring Min...

Londýnska galéria a múzeum Wallace Collection otvára 10.júna zaujímavú výstavu. Venovaná je ikonickému dizajnérovi topánok, Manolovi Blahnikovi a jeho tvorbe. Rodený Španiel...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...