Sociálne siete získali v dnešnej dobe na obrovskej sile. Okrem ich inšpiratívneho charakteru totiž ponúkajú omnoho viac a pre známe osobnosti či značky predstavujú významný marketingový nástroj. Či už ste sa aj vy rozhodli vyskúšať kariéru instagramového influencera alebo len chcete vytvárať vizuálne zaujímavé stories a príspevky, máme pre vás niekoľko tipov na aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť želaný efekt.

 

stories

 

 

Adobe Spark

Aplikácia, ktorá je ideálna na úpravu statických príspevkov, to znamená fotiek. Stačí si vybrať fotku, ktorú následne môžete dopĺňať rôznymi efektami, textami, grafickými elementami a ďalšími kreatívnymi detailmi.

Screenshot 2019 03 14 at 11.56.19

 

 

PocketVideo

Ak natáčate veľa videí, ktoré pridávate do svojho feedu alebo priamo do stories, táto aplikácia je pre vás. Jednoducho sa ovláda a vďaka nej rýchlo nastriháte a upravíte akékoľvek video. Do videa môžete pridávať rôzne elementy vrátane animácií, prechodov či gifiek. Aplikácia sa navyše dá použiť aj na úpravu YouTube videí.

2

 

 

Font Candy

Túto aplikáciu využívajú všetci, ktorí si dajú záležať na esteticky príťažlivých nápisoch. Avšak aplikácia dokáže omnoho viac ako len pridať zaujímavý štýl písma. Umožní vám fotografie upraviť vďaka rôznym efektom a nástrojom.

3

 

 

Storyluxe

Jednoduchá aplikácia na úpravu stories vám ponúka niekoľko predlôh, do ktorým môžete vkladať svoje fotky, videá a texty. Vizuálne zaujímavé a najmä odlišné stories tak máte okamžite k dispozícii.

Screenshot 2019 03 14 at 11.47.56

 

 

Canva

S aplikáciou známej platformy Canva toho urobíte omnoho viac, ako len zaujímavé stories. Nájdete v nej množstvo predlôh na stories aj príspevky, ale aj na pozvánky, vizitky a všetko čo súvisí s dizajnom. Jednoducho sa ovláda a poskytuje skutočne široké možnosti, čiže svoju kreativitu môžete nechať zažiariť naplno.

Screenshot 2019 03 14 at 11.50.04 

 

Nezabudnite si pozrieť aj naše odporúčania na najzaujímavejšie aplikácie na úpravu fotiek!

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...