Ako často redekorujete svoju domácnosť? Zrejme to nie je každú sezónu s príchodom nových trendov, no napriek tomu sa vždy nájde priestor na čerstvý vánok, ktorý so sebou prinesú novú kúsky.

Sušené kvetiny

Umelé kvety nemajú dizajnovú reputáciu a živé kvety nie je jednoduché udržiavať vždy v perfektnom stave. Teraz však prichádzajú na scénu sušené kvety, ktoré poslúžia ako štýlové dekorácia.

title

 

 

Farebné sklo

Farebné sklenené poháre, misky či karafy sme milovali v 70.rokoch a keďže trendy sa opakujú všade, nielen v móde, teraz sa vracajú na svoje výslnie. Vôbec sa nemusíte báť rôznych štýlov a úprav, trendy je všetko, čo pripomína vintage sklo.

2

 

 

Ratanové kúsky

Udržateľnosť je obrovským hitom aj v interiérovom dizajne. Do zariaďovania sa to pretavuje aj v podobe udržateľných materiálov, ktorým je napríklad ratan. Ten je ideálnym prvkom pri stoličkách, kreslách, paravánoch aj svietidlách. Navyše prinesie do interiéru odľahčenie a prírodný prvok.

3

 

 

Kvetované tapety

Móda a dizajn často idú ruka v ruke. Rustikálny trend sa v móde odráža na prérijných šatách častokrát práve kvetinových, no a v interiéroch zase na tapetách. Bohaté kvetinové vzory sa hodia všade, od spálni cez obývačky až po kúpeľne.

5

 

 

Neutrálne farby

Tlmené prírodné tóny pôsobia upokojujúco, elegantne a nadčasovo. Medzi tie trendy tóny pokojne zarátajte medovú, karamelovú, slonovinovú či machovú a ich najrôznejšie kombinácie.

4

Foto: Pinterest, Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...