Ako často redekorujete svoju domácnosť? Zrejme to nie je každú sezónu s príchodom nových trendov, no napriek tomu sa vždy nájde priestor na čerstvý vánok, ktorý so sebou prinesú novú kúsky.

Sušené kvetiny

Umelé kvety nemajú dizajnovú reputáciu a živé kvety nie je jednoduché udržiavať vždy v perfektnom stave. Teraz však prichádzajú na scénu sušené kvety, ktoré poslúžia ako štýlové dekorácia.

title

 

 

Farebné sklo

Farebné sklenené poháre, misky či karafy sme milovali v 70.rokoch a keďže trendy sa opakujú všade, nielen v móde, teraz sa vracajú na svoje výslnie. Vôbec sa nemusíte báť rôznych štýlov a úprav, trendy je všetko, čo pripomína vintage sklo.

2

 

 

Ratanové kúsky

Udržateľnosť je obrovským hitom aj v interiérovom dizajne. Do zariaďovania sa to pretavuje aj v podobe udržateľných materiálov, ktorým je napríklad ratan. Ten je ideálnym prvkom pri stoličkách, kreslách, paravánoch aj svietidlách. Navyše prinesie do interiéru odľahčenie a prírodný prvok.

3

 

 

Kvetované tapety

Móda a dizajn často idú ruka v ruke. Rustikálny trend sa v móde odráža na prérijných šatách častokrát práve kvetinových, no a v interiéroch zase na tapetách. Bohaté kvetinové vzory sa hodia všade, od spálni cez obývačky až po kúpeľne.

5

 

 

Neutrálne farby

Tlmené prírodné tóny pôsobia upokojujúco, elegantne a nadčasovo. Medzi tie trendy tóny pokojne zarátajte medovú, karamelovú, slonovinovú či machovú a ich najrôznejšie kombinácie.

4

Foto: Pinterest, Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 24.máj 2019

Bolesť a sláva: Je nový Almodóvarov film...

Kamera experimentujúca s hĺbkou ostrosti, svetlom, netradičnými uhlami záberov, plných farieb. A Silné emócie. To je Almodóvar, ktorý sa opäť...


Voľný čas | 24.máj 2019

Fashion Book: Marc Jacobs Illustrated

Každého milovníka módy, dizajnu a kníh poteší najnovšia publikácia Marc Jacobs Illustrated, ktorá je ako stvorená na každý konferenčný stolík...


IRL | 23.máj 2019

Petra Nagyová: Príbeh Margaréta biela o ...

Keď sa ponoríte do čítania knihy Margaréta biela, doslova vás pohltí. Rovnako, ako rozprávanie samotnej autorky o jej živote a...


Dizajn | 22.máj 2019

Výstava Manolo Blahnik: An Enquiring Min...

Londýnska galéria a múzeum Wallace Collection otvára 10.júna zaujímavú výstavu. Venovaná je ikonickému dizajnérovi topánok, Manolovi Blahnikovi a jeho tvorbe. Rodený Španiel...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...