Dizajnér Jeremy Scott je známy svojim netypickým pohľadom na módu, v ktorom často využíva prvky humor, rozprávkové motívy a aktuálne element z pop kultúry. Teraz budeme mať možnosť vidieť jeho tvorbu v retrospektívne, vo výstave v Dallase.

 

exhib

 


Viva Avant Garde: A Jeremy Scott Retrospective sa obzerá v čase a vyberá najzaujímavejšie modely, ktoré vznikli v ateliéroch tohto excentrického dizajnéra. Jeremy mal síce svoju prvú výstavu už pri príležitosti 5.výročia svojej značky, no tentokrát sa k tomuto formátu prezentácie opäť vracia.

Výstava obsahuje 100 manekýnok, ktoré sú odeté do výtvorov Jeremyho Scotta, medzi ktorými nájdete aj tie, ktoré odštartovali nové začiatky značky Moschino, ktorú takisto kreatívne vedie. Sám dizajnér hovorí, že výstava je dôkazom toho, aký je posadnutý farbami a ich výrazom.

 

 

Expozícia v Dallas Contemporary bude pre verejnosť otvorená do 17.marca, takže pokiaľ máte cestu v tomto období na juh Ameriky, určite túto výstavu nevynechajte.

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...