Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 28. január 2019

Zaha Hadid uvádza líniu jedálenskej keramiky a skla

Aj tí, ktorí sa v architektúre nevyznajú a nesledujú súčasný dizajn poznajú menu Zaha Hadid. Ikonická architektka, ktorá po sebe zanechala jednu z najinšpiratívnejších architektonických firiem súčasnosti, je známa svojimi oblými tvarmi, ktoré vytvárajú optické ilúzie.

Zaha Hadid uvádza líniu jedálenskej keramiky a skla

Aj tí, ktorí sa v architektúre nevyznajú a nesledujú súčasný dizajn poznajú menu Zaha Hadid. Ikonická architektka, ktorá po sebe zanechala jednu z najinšpiratívnejších architektonických firiem súčasnosti, je známa svojimi oblými tvarmi, ktoré vytvárajú optické ilúzie. Táto filozofia je najnovšie viditeľná v kolekcii jedálenskej keramiky a skla z dielne tohto presláveného architektonického a dizajnového štúdia.

3

Zaha Hadid Design predstavili najnovšie kúsky z ich jedálenskej kolekcie počas Maison et Objet. Nájdete v nej servírovacie taniere, podnosy, misu aj sklenené poháre a karafy. Všetky kúsky sa zahrávajú s oblosťou a ostrosťou predmetov, čo je typické pre estetiku Zahy Hadid.

4

5

Servírovacie podnosy vyrobené z mramoru plnia účel pri podávaní horúcich jedál, ale dajú sa využiť aj ako dekoratívne predmety.

6

7

Foto: archív značky

1298

Súvisiace články