Pokiaľ nie sú vašou posadnutosťou kabelky ani topánky, ale interiérové doplnky či interiérový dizajn, čítajte ďalej. Našli sme pre vás 5 zaujímavých instagramových účtov, ktoré potešia každého nadšenca dizajnu.

@annagloverinteriors

Dizajnové štúdio opradené niekoľkými cenami sa špecializuje vo výrobe luxusných tapiet a interiérových látok. Všetky dizajny sú navrhované na mieru a ručne maľované. Kombinujú nostalgiu s moderným dizajnom. Sú odkazom minulosti a dokonalým príkladom toho, ako sa vyvíja rustikálny, anglický štýl. Ich bohaté potlače si zamilujú všetci milovníci farieb a eklektického štýlu.

title

 

Screen Shot 2019 01 12 at 10.17.52  Screen Shot 2019 01 12 at 10.18.12 

 

 

@somewhereiwouldliketolive

Moderný hippie štýl prezentuje tento profil, ktorý zdieľa tie najkrajšie interiéry z celého sveta, ktoré trefne označuje za “miesta, kde by sme chceli bývať.” Dominujú minimalistické priestory s prímesou industriálu, a miestami aj shabby chic štýlu.

6

4  5 

 

 

 

@sjwhiteworks

Maximalizmus v tom najlepšom, aj tak by sme mohli popísať štýl tohto interiérového štúdia, ktoré nielen navrhuje interiéry, ale aj vyrába vlastné tapety a interiérové látky, ale aj podporuje mladých umelcov a dizajnérov. Pokiaľ ste sa aj vy zamilovali do tohto štýlu, radosť si môžete urobiť aj v ich eshope. Očakávajte však záplavu farieb a potlačí v tých najvýraznejších tónoch a ich kombinácie.

8

7  9 

 

 

@lottaagatoninteriors

Každý milovník minimalizmu a škandinávskeho štýlu si príde na svoje tu. Interiérové štúdio je ocenené mnohými cenami a patrí k najvýznamnejším v Škandinávii. Ich interiéry sú monochromatické, čisté, no pritom stále útulné. Kombinujú jemné farby a jednofarebné plochy s prírodnými prvkami, vďaka čomu dosahujú teplé prostredie. Dajú si záležať na detailoch, ktoré dodávajú každému priestoru jedinečný charakter.

10

11  12 

 

 

@themodernhouse

Realitná agentúra, ktorá predáva luxusné reality. Ich spoločným menovateľom je unikátny dizajn a silné charakteristiky každého projektu. V ich ponuke nájdete ultramoderné penthousy v najnovších realitných projektoch, ale aj rodinné domy ladené v retro štýloch zasadené do starých londýnskych uličiek.

Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.29

Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.42 Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.52

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 16.júl 2019

Fast Life Neons: For your viewing pleasu...

Bratislava má nový priestor venovaný urban umeniu. Love Them Space nájdete na Miletičovej ulici a prvá výstava tu odprezentovala v...


Voľný čas | 16.júl 2019

Premeňte svoje izbové rastliny na Tamago...

Kto si pamätá obľúbenú hračku Tamagotchi z 90.rokov? Všetci sme sa starali o svojich virtuálnych domácich miláčikov, kŕmili sme ich, kúpali a hrali...


Voľný čas | 16.júl 2019

Niksen: Umenie ničnerobenia po holandsky

Čo keby bolo ničnerobenie produktívne? Môže to síce znieť zvláštne, no digitálne doba, v ktorej žijeme naše návyky zdeformovala a častokrát sa...


Dizajn | 16.júl 2019

Pohľad na módu zozadu vo výstave

Módne výstavy vždy poskytujú unikátny pohľad na tento priemysel. Najnovšia výstava Dos à la Mode—Back Side/Fashion from Behind sa pozerá...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...