pilulka top fashion 2

Pokiaľ nie sú vašou posadnutosťou kabelky ani topánky, ale interiérové doplnky či interiérový dizajn, čítajte ďalej. Našli sme pre vás 5 zaujímavých instagramových účtov, ktoré potešia každého nadšenca dizajnu.

@annagloverinteriors

Dizajnové štúdio opradené niekoľkými cenami sa špecializuje vo výrobe luxusných tapiet a interiérových látok. Všetky dizajny sú navrhované na mieru a ručne maľované. Kombinujú nostalgiu s moderným dizajnom. Sú odkazom minulosti a dokonalým príkladom toho, ako sa vyvíja rustikálny, anglický štýl. Ich bohaté potlače si zamilujú všetci milovníci farieb a eklektického štýlu.

title

 

Screen Shot 2019 01 12 at 10.17.52  Screen Shot 2019 01 12 at 10.18.12 

 

 

@somewhereiwouldliketolive

Moderný hippie štýl prezentuje tento profil, ktorý zdieľa tie najkrajšie interiéry z celého sveta, ktoré trefne označuje za “miesta, kde by sme chceli bývať.” Dominujú minimalistické priestory s prímesou industriálu, a miestami aj shabby chic štýlu.

6

4  5 

 

 

 

@sjwhiteworks

Maximalizmus v tom najlepšom, aj tak by sme mohli popísať štýl tohto interiérového štúdia, ktoré nielen navrhuje interiéry, ale aj vyrába vlastné tapety a interiérové látky, ale aj podporuje mladých umelcov a dizajnérov. Pokiaľ ste sa aj vy zamilovali do tohto štýlu, radosť si môžete urobiť aj v ich eshope. Očakávajte však záplavu farieb a potlačí v tých najvýraznejších tónoch a ich kombinácie.

8

7  9 

 

 

@lottaagatoninteriors

Každý milovník minimalizmu a škandinávskeho štýlu si príde na svoje tu. Interiérové štúdio je ocenené mnohými cenami a patrí k najvýznamnejším v Škandinávii. Ich interiéry sú monochromatické, čisté, no pritom stále útulné. Kombinujú jemné farby a jednofarebné plochy s prírodnými prvkami, vďaka čomu dosahujú teplé prostredie. Dajú si záležať na detailoch, ktoré dodávajú každému priestoru jedinečný charakter.

10

11  12 

 

 

@themodernhouse

Realitná agentúra, ktorá predáva luxusné reality. Ich spoločným menovateľom je unikátny dizajn a silné charakteristiky každého projektu. V ich ponuke nájdete ultramoderné penthousy v najnovších realitných projektoch, ale aj rodinné domy ladené v retro štýloch zasadené do starých londýnskych uličiek.

Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.29

Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.42 Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.52

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 22.jan 2019

8 dostupných michelinových reštaurácií

Keď sa povie michelinová reštaurácia, väčšine z nás zrejme ihneď napadne fine dining, dress code a menu z exotických surovín a ceny, pri ktorých...


Voľný čas | 22.jan 2019

Najkrajšie izbové rastliny

Interiérový dizajn nie je len o dizajnových kúskoch a kvalitných materiáloch. Tú pravú atmosféru domova vytvárajú práve rastliny, ktoré do...


Cestovanie | 22.jan 2019

Ako cestovať udržateľne?

Udržateľnosť a ekológia zasahujú do každej sféry našich životov. Zatiaľ čo o móde a kozmetike sa hovorí relatívne často, cestovný priemysel má tiež...


Voľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...