Pokiaľ nie sú vašou posadnutosťou kabelky ani topánky, ale interiérové doplnky či interiérový dizajn, čítajte ďalej. Našli sme pre vás 5 zaujímavých instagramových účtov, ktoré potešia každého nadšenca dizajnu.

@annagloverinteriors

Dizajnové štúdio opradené niekoľkými cenami sa špecializuje vo výrobe luxusných tapiet a interiérových látok. Všetky dizajny sú navrhované na mieru a ručne maľované. Kombinujú nostalgiu s moderným dizajnom. Sú odkazom minulosti a dokonalým príkladom toho, ako sa vyvíja rustikálny, anglický štýl. Ich bohaté potlače si zamilujú všetci milovníci farieb a eklektického štýlu.

title

 

Screen Shot 2019 01 12 at 10.17.52  Screen Shot 2019 01 12 at 10.18.12 

 

 

@somewhereiwouldliketolive

Moderný hippie štýl prezentuje tento profil, ktorý zdieľa tie najkrajšie interiéry z celého sveta, ktoré trefne označuje za “miesta, kde by sme chceli bývať.” Dominujú minimalistické priestory s prímesou industriálu, a miestami aj shabby chic štýlu.

6

4  5 

 

 

 

@sjwhiteworks

Maximalizmus v tom najlepšom, aj tak by sme mohli popísať štýl tohto interiérového štúdia, ktoré nielen navrhuje interiéry, ale aj vyrába vlastné tapety a interiérové látky, ale aj podporuje mladých umelcov a dizajnérov. Pokiaľ ste sa aj vy zamilovali do tohto štýlu, radosť si môžete urobiť aj v ich eshope. Očakávajte však záplavu farieb a potlačí v tých najvýraznejších tónoch a ich kombinácie.

8

7  9 

 

 

@lottaagatoninteriors

Každý milovník minimalizmu a škandinávskeho štýlu si príde na svoje tu. Interiérové štúdio je ocenené mnohými cenami a patrí k najvýznamnejším v Škandinávii. Ich interiéry sú monochromatické, čisté, no pritom stále útulné. Kombinujú jemné farby a jednofarebné plochy s prírodnými prvkami, vďaka čomu dosahujú teplé prostredie. Dajú si záležať na detailoch, ktoré dodávajú každému priestoru jedinečný charakter.

10

11  12 

 

 

@themodernhouse

Realitná agentúra, ktorá predáva luxusné reality. Ich spoločným menovateľom je unikátny dizajn a silné charakteristiky každého projektu. V ich ponuke nájdete ultramoderné penthousy v najnovších realitných projektoch, ale aj rodinné domy ladené v retro štýloch zasadené do starých londýnskych uličiek.

Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.29

Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.42 Screen Shot 2019 01 12 at 10.19.52

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 22.mar 2019

Vidiecka klasika

Dvojpodlažný dom s piatimi izbami, Pavla 10A, predstavuje inováciu v rade domov Pavla.  


Dizajn | 22.mar 2019

Nádherné veci objektívom Tima Walkera

Londýnske múzeum V&A otvára ďalšiu zaujímavú výstavu venovanú móde. Po úspešnej výstave Dior tak nasleduje expozícia venovaná módneJ fotografii, konkrétne...


Dizajn | 21.mar 2019

Ponorte sa do prvej európskej podmorskej...

Prvú európsku reštauráciu, ktorá sa nachádza pod hladinou mora nájdete v ďalekej nórskej dedinke Båly, konkrétne Severnom mori. O jej dizajn sa...


Dizajn | 21.mar 2019

Versace otvorí výstavu venovanú svojej l...

Značka Versace pretavuje svoju módnu estetiku a inšpiráciu aj do kolekcií nábytku už od roku 1992. Tie sa odrazia aj v najnovšej...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...