pilulka top fashion 2

Móda by mala byť unikátna, inovatívna a kreatívna. Presne také boli aj pozvánky niektorých módnych domov. Pozrite si tie najlepšie z nic.

Louis Vuitton

Prvá prehliadka Virgila Abloha pre značku Louis Vuitton nemohla byť v ničom obyčajná. Preto aj pozvánka bola nezvyčajná, skladala sa z niekoľkých častí pričom hostia v nej našli vysvetlený každý look, ktorý sa objavil na móle.

title

 

 

Prada

Pozvánka na prehliadky Prada boli poskladané do harmoniky. Pri ich postupnom otváraní sa tak hosťom odhaľovali detaily prehliadky.

prada

 

 

Celine

Debut Hedi Slimane v značke Celine bol sprevádzaný pozvánkou v podobe knihy. V tej si hostia našli fotografie populárnych miest v Paríži, ktoré zachytil samotný dizajnér.

celine

 

 

Marco de Vincenzo

Dizajnér sa pri tvorbe svojich pozvánok na sezónu SS19 inšpiroval retro pohľadnicami, ktoré mali nielen odkazovať na letné dovolenkové obdobie, ale aj celkovú atmosféru kolekcie.

marco de vincenzo

 

 

Rick Owens

Rick Owens je pravdepodobne jeden z najprogresívnejších dizajnérov súčasnej módnej scény. Jeho pozvánku preto predstavovalo čierne rúško s potlačenými detailmi prehliadky.

rick owens

 

 

Gucci

Pozvánka značky Gucci bola takisto netypická. Bola ňou priesadka rôznych kvetín, zo zadnej strany potlačená bohatým kvetinovým vzorom.

gucci

 

 

MSGM

Do farmaceutického priemyslu vkročila značka MSGM, ktorá poslala svojim hosťom pilulku s názvom Dream. Presne taká bola aj ich show.

msgm

 

 

Santoni

Značka Santoni si prizvala na pomoc fyziku. Vytvorila pozvánky, ktoré odhalili potlač a detaily prehliadky po tom, ako sa zahrali v rukách hostí.

richard quinn

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...


Voľný čas | 16.jan 2019

Nakupovanie budúcnosti

Nákupné správanie sa vďaka technológiám mení a vyvíja. Čoraz viac ľudí nakupuje online, v pohodlí domova a nákupné centrá či...


Dizajn | 15.jan 2019

Kúpeľňové trendy na rok 2019

Miesto, oddychu, osobnej aj psycho hygieny. To je kúpeľňa, pre mnohých najobľúbenejšie miesto doma. Akým trendom podľahne táto miestnosť v roku...


Voľný čas | 15.jan 2019

Aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť va...

Začiatky nového roka (ale aj mesiaca, týždňa či dňa) častokrát spájame s rôznymi výzvami, či už z pracovného alebo osobného...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...