Móda by mala byť unikátna, inovatívna a kreatívna. Presne také boli aj pozvánky niektorých módnych domov. Pozrite si tie najlepšie z nic.

Louis Vuitton

Prvá prehliadka Virgila Abloha pre značku Louis Vuitton nemohla byť v ničom obyčajná. Preto aj pozvánka bola nezvyčajná, skladala sa z niekoľkých častí pričom hostia v nej našli vysvetlený každý look, ktorý sa objavil na móle.

title

 

 

Prada

Pozvánka na prehliadky Prada boli poskladané do harmoniky. Pri ich postupnom otváraní sa tak hosťom odhaľovali detaily prehliadky.

prada

 

 

Celine

Debut Hedi Slimane v značke Celine bol sprevádzaný pozvánkou v podobe knihy. V tej si hostia našli fotografie populárnych miest v Paríži, ktoré zachytil samotný dizajnér.

celine

 

 

Marco de Vincenzo

Dizajnér sa pri tvorbe svojich pozvánok na sezónu SS19 inšpiroval retro pohľadnicami, ktoré mali nielen odkazovať na letné dovolenkové obdobie, ale aj celkovú atmosféru kolekcie.

marco de vincenzo

 

 

Rick Owens

Rick Owens je pravdepodobne jeden z najprogresívnejších dizajnérov súčasnej módnej scény. Jeho pozvánku preto predstavovalo čierne rúško s potlačenými detailmi prehliadky.

rick owens

 

 

Gucci

Pozvánka značky Gucci bola takisto netypická. Bola ňou priesadka rôznych kvetín, zo zadnej strany potlačená bohatým kvetinovým vzorom.

gucci

 

 

MSGM

Do farmaceutického priemyslu vkročila značka MSGM, ktorá poslala svojim hosťom pilulku s názvom Dream. Presne taká bola aj ich show.

msgm

 

 

Santoni

Značka Santoni si prizvala na pomoc fyziku. Vytvorila pozvánky, ktoré odhalili potlač a detaily prehliadky po tom, ako sa zahrali v rukách hostí.

richard quinn

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 16.nov 2018

10 najkrajších horských chát na prenájom

Plánujete stráviť v horách predsviatočné alebo sviatočné obdobie? Tieto chaty po celom svete predstavujú dokonalé prepojenie dizajnovej architektúry a prírody. Tye House, Skykomish...


Dizajn | 16.nov 2018

Bývanie v modernom prívese

Dizajnový príves je výtvorom spoločnosti Land Ark, ktorá sa špecializuje na výrobu mobilných domov. Spája v sebe modernú architektúru, prírodné...


Voľný čas | 16.nov 2018

Celebration: Posledné roky tvorby Yves S...

Režisér Olivier Meyrou sa vo svojom dokumente obzerá v čase a ponúka verejnosti unikátny pohľad na posledné roky tvorby ikonického...


Voľný čas | 15.nov 2018

LEGO pre dospelých

LEGO je populárnou značkou najmä medzi deťmi. Nájdu sa však aj dospelí ľudia, ktorí si túto detskú zábavku doprajú po...

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vans vytvorilo vesmírnu kolaboráciu

Po vzore mnohých svetových značiek, aj Vans sa vrhá do množstva zaujímavých kolaborácií. Tou najnovš...

FILA Disruptor sa stali topánkami roka

Špecializovaný portál Footwear News každoročne vyberá najpopulárnejšie a najvplyvnejšie topánky, kto...

Kniha Dior by Roger Vivier je stvorená p...

Roger Vivier sa pripojil do módneho domu Dior v roku 1953, od kedy vytvoril niekoľko ikonických, lux...

20 rokov media st banner