Móda by mala byť unikátna, inovatívna a kreatívna. Presne také boli aj pozvánky niektorých módnych domov. Pozrite si tie najlepšie z nic.

Louis Vuitton

Prvá prehliadka Virgila Abloha pre značku Louis Vuitton nemohla byť v ničom obyčajná. Preto aj pozvánka bola nezvyčajná, skladala sa z niekoľkých častí pričom hostia v nej našli vysvetlený každý look, ktorý sa objavil na móle.

title

 

 

Prada

Pozvánka na prehliadky Prada boli poskladané do harmoniky. Pri ich postupnom otváraní sa tak hosťom odhaľovali detaily prehliadky.

prada

 

 

Celine

Debut Hedi Slimane v značke Celine bol sprevádzaný pozvánkou v podobe knihy. V tej si hostia našli fotografie populárnych miest v Paríži, ktoré zachytil samotný dizajnér.

celine

 

 

Marco de Vincenzo

Dizajnér sa pri tvorbe svojich pozvánok na sezónu SS19 inšpiroval retro pohľadnicami, ktoré mali nielen odkazovať na letné dovolenkové obdobie, ale aj celkovú atmosféru kolekcie.

marco de vincenzo

 

 

Rick Owens

Rick Owens je pravdepodobne jeden z najprogresívnejších dizajnérov súčasnej módnej scény. Jeho pozvánku preto predstavovalo čierne rúško s potlačenými detailmi prehliadky.

rick owens

 

 

Gucci

Pozvánka značky Gucci bola takisto netypická. Bola ňou priesadka rôznych kvetín, zo zadnej strany potlačená bohatým kvetinovým vzorom.

gucci

 

 

MSGM

Do farmaceutického priemyslu vkročila značka MSGM, ktorá poslala svojim hosťom pilulku s názvom Dream. Presne taká bola aj ich show.

msgm

 

 

Santoni

Značka Santoni si prizvala na pomoc fyziku. Vytvorila pozvánky, ktoré odhalili potlač a detaily prehliadky po tom, ako sa zahrali v rukách hostí.

richard quinn

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...