Okrem toho, že Karl Lagerfeld sa už stal stelesnením značky Chanel, priviedol k životu Fendi, ostal mu čas vytvoriť značku pod svojim menom. Rovnomenná značka, Karl Lagerfeld zažíva obrovský boom, o čom svedčí aj najnovší prírastok do rodiny kolaborácií.

 

christofle

 

 

Po tom ako Karl Lagerfeld oznámil kolaboráciu s Kaiou Gerber, neskôr aj so značkou PUMA, pridáva do svojho repertoára aj kolaboráciu s prémiovou, francúzskou značkou príborov, Christofle.

Línia bude obsahovať 24 kúskov strieborného príboru, ktorá bude efektne zabalená do boxu v tvare strieborného vajíčka inšpirovaného umeleckým smerom Art Deco.

Karl Lagerfeld je dlhoročným fanúšikom a majiteľom príborov tejto značky, čiže spolupráca ho prirodzene nadchla. Nie je to však jeho prvý krok do produktového dizajnu, už v roku 2011 navrhol kolekciu kryštálových pohárov pre švédsku značku Orrefors.

Foto: archív značky

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.sep 2018

Najväčšie interiérové trendy podľa Pinte...

Nielen Instagram, ale aj Pinterest ovláda naše životy. Patrí k miestam, kde mnohí z nás hľadajú inšpiráciu v rôznych sférach...


Dizajn | 16.sep 2018

Nahliadnite do najluxusnejších jácht na ...

Nielen móda, umenie či filmy si zaslúžia svoje festivaly, myslia si to aj výrobcovia a milovníci jácht, ktorí sa každý...


Dizajn | 15.sep 2018

Umelec Karim Rashid predstavil v Prahe s...

Mercedes-Benz Prague Fashion Week nie je len o módnych prehliadkach, ale aj o sprievodnom programe, ktorý zaručene zaujme každého milovníka...


Dizajn | 14.sep 2018

Veľtrh interiérového dizajnu prichádza d...

Už čoskoro sa uskutoční dizajnový veľtrh venovaný interiérom. FOR INTERIOR privíta nielen české a slovenské značky, ale aj globálnych predajcov.  

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...

20 rokov media st banner