Čoraz viac ubytovacích zariadení myslí na ekológiu a udžtaeľnosť. Aj vDˇaka tomu vznikli tieto luxusné, no pritom eklogické hotelové rezorty, ktoré však nemôžeme považovať za klasické hotely. Ich suity sa totiž nachádzajú na stromoch.

 

Treehouse Suites, Chewton Glen, UK

Hotel nájdete v nádhernom prostredí New Forest National Park vo Veľkej Británie, poskytuje niekoľko typov ubytovania a medzitým aj suity na strome. Ponúka navyše dokonalý room servis a výhľad na okolitú prírodu.

title

 

 

Tensing Pen, Negril, Jamajka

Každá suita v tomto hoteli bola vyrobená z ručne formovaného dreva, bambusu a kameňa. Nachádza sa na útesoch, odkiaľ sa vám naskytne výhľad na tyrkysové more. Nie sú to síce kalsické domčeky na stromoch, no požičali si ich dizajn.

2

 

 

Winvian Farm, Litchfield Hills, USA

2 hodiny jazdy od New Yorku nájdete tento malebný hotel, ktorý sa nachádza v lese. V komplexe nájdete aj spa a jedlá, ktoré vám tu naservírujú pochádzajú z ich vlastnej farby, ktorú taksito nájdete v komplexe.

3

 

 

Inkaterra Canopy Treehouse, Puerto Maldonado, Peru

Tento luxusný hotel nájdete v Národnom parku Tambopata v Peru. V nádhernom lesnom prostredí si nielenže vychutnáte prírodu, ale aj luxus spojený s ekológiou. Okrem suít na stromoch si môžete zvoliť aj typické ubytovanie v bungalovoch.

4

 

 

Skamania Lodge, Stevenson, USA

Rezort sa nachádza v štáte Oregon a bol navrhnutý prestížnou architektonickou firmou, čo je aj vidieť na celkovom dizajne. Moderný minimalizmus sa tu mieša s prírodnými materiálmi, čo vytvára veľmi luxusný dojem.

5

Foto: archív hotelov

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 18.sep 2018

Najväčšie interiérové trendy podľa Pinte...

Nielen Instagram, ale aj Pinterest ovláda naše životy. Patrí k miestam, kde mnohí z nás hľadajú inšpiráciu v rôznych sférach...


Dizajn | 16.sep 2018

Nahliadnite do najluxusnejších jácht na ...

Nielen móda, umenie či filmy si zaslúžia svoje festivaly, myslia si to aj výrobcovia a milovníci jácht, ktorí sa každý...


Dizajn | 15.sep 2018

Umelec Karim Rashid predstavil v Prahe s...

Mercedes-Benz Prague Fashion Week nie je len o módnych prehliadkach, ale aj o sprievodnom programe, ktorý zaručene zaujme každého milovníka...


Dizajn | 14.sep 2018

Veľtrh interiérového dizajnu prichádza d...

Už čoskoro sa uskutoční dizajnový veľtrh venovaný interiérom. FOR INTERIOR privíta nielen české a slovenské značky, ale aj globálnych predajcov.  

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...

20 rokov media st banner