pilulka top fashion 2

Čoraz viac ubytovacích zariadení myslí na ekológiu a udžtaeľnosť. Aj vDˇaka tomu vznikli tieto luxusné, no pritom eklogické hotelové rezorty, ktoré však nemôžeme považovať za klasické hotely. Ich suity sa totiž nachádzajú na stromoch.

 

Treehouse Suites, Chewton Glen, UK

Hotel nájdete v nádhernom prostredí New Forest National Park vo Veľkej Británie, poskytuje niekoľko typov ubytovania a medzitým aj suity na strome. Ponúka navyše dokonalý room servis a výhľad na okolitú prírodu.

title

 

 

Tensing Pen, Negril, Jamajka

Každá suita v tomto hoteli bola vyrobená z ručne formovaného dreva, bambusu a kameňa. Nachádza sa na útesoch, odkiaľ sa vám naskytne výhľad na tyrkysové more. Nie sú to síce kalsické domčeky na stromoch, no požičali si ich dizajn.

2

 

 

Winvian Farm, Litchfield Hills, USA

2 hodiny jazdy od New Yorku nájdete tento malebný hotel, ktorý sa nachádza v lese. V komplexe nájdete aj spa a jedlá, ktoré vám tu naservírujú pochádzajú z ich vlastnej farby, ktorú taksito nájdete v komplexe.

3

 

 

Inkaterra Canopy Treehouse, Puerto Maldonado, Peru

Tento luxusný hotel nájdete v Národnom parku Tambopata v Peru. V nádhernom lesnom prostredí si nielenže vychutnáte prírodu, ale aj luxus spojený s ekológiou. Okrem suít na stromoch si môžete zvoliť aj typické ubytovanie v bungalovoch.

4

 

 

Skamania Lodge, Stevenson, USA

Rezort sa nachádza v štáte Oregon a bol navrhnutý prestížnou architektonickou firmou, čo je aj vidieť na celkovom dizajne. Moderný minimalizmus sa tu mieša s prírodnými materiálmi, čo vytvára veľmi luxusný dojem.

5

Foto: archív hotelov

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.jan 2019

Zo sveta Zuzany Gregorovej: 5- sekundové...

Neverím v novoročné predsavzatia, preto som si ich nikdy nedávala. Vo väčšine prípadov ide aj tak len o ďalšiu formu prokrastinácie, čiže...


Voľný čas | 16.jan 2019

Nakupovanie budúcnosti

Nákupné správanie sa vďaka technológiám mení a vyvíja. Čoraz viac ľudí nakupuje online, v pohodlí domova a nákupné centrá či...


Dizajn | 15.jan 2019

Kúpeľňové trendy na rok 2019

Miesto, oddychu, osobnej aj psycho hygieny. To je kúpeľňa, pre mnohých najobľúbenejšie miesto doma. Akým trendom podľahne táto miestnosť v roku...


Voľný čas | 15.jan 2019

Aplikácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť va...

Začiatky nového roka (ale aj mesiaca, týždňa či dňa) častokrát spájame s rôznymi výzvami, či už z pracovného alebo osobného...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...