Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Misty Copeland. Modelky, herečka a tanečnica, dostali 4 fiktívne príbehy, ktoré následne stvárňujú pred objektívom Alberta Watsona.

 

title

 

 

Kalendár bol nafotený v apríli, pričom sa fotilo v Miami a New Yorku. Gigi dostala úlohu úspešnej ženy, ktorá však v sebe ukrýva smútok. Ten jej uľahčuje iba najlepší kamarát, ktorého si zahral dizajnér Alexander Wang. Laetitia Casta zase hrá maliarku, ktorá trávi dni maľovaním v spoločnosti svojho partnera-tanečníka, ktorého stvárňuje Sergei Polunin.

 

2  3  4 

 

Misty Copeland sa vžila do úlohy tanečnice, ktorá svoj sen o tanečnej kariére musí podporovať nočnmi smenami v striptízovom klube. Julia Garner stvárňuje fotografku, ktorej portfólio pozostáva iba z rastlín a prírody, no pokúša sa zachytiť dokonalé portréty.

5  6  7 

 

Napriek tomu, že Pirelli Calendar začal v roku 1964 prezentovať jemne erotické fotografie, od posledných rokov sa od tohto štýlu postupne presúva k umeleckej a rôznorodej fotografii.

8  10  9 

Foto: archív kalendára

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...