6. 6. 2012

Radi by sme pogratulovali celému tímu Constance Ephelia Resort k prestížnemu oceneniu TUI Holly Award 2012, ktoré udeľuje jedna z najväčších svetových cestovných kancelári - TUI.

Týmto ocenením sa Constance Ephelia Resort zaradil medzi 100 najlepších hotelov na svete navštevovaných práve klientmi TUI. Ephelia je zároveň jediným seychelským rezortom, ktorý toto ocenenie získal.

Výber expertov z TUI Holly Award je založený predovšetkým na hlasovaní samotných turistov, od ktorých vyhodnotili viac ako 500 000 dotazníkov. Po tomto procese TUI každoročne oznámi 100 najlepších rezortov zo svojho širokého portfólia. Ocenenie svedčí o vynikajúcej úrovni služieb, ktoré daný hotel poskytuje a o schopnosti vyhovieť i tým najnáročnejším požiadavkám.

Toto ocenenie je veľmi povzbudzujúce pre celý tím rezortu Ephelia, pretože je odzrkadlením jeho kvalít a tvrdej práce. Zároveň slúži ako motivácia k ešte lepším výkonom a i k poskytovaniu nadštandardných služieb.

phoca_thumb_l_CERSBP09_PoolView08

Ďalším vzácnym ocenením, ktoré Constance Ephelia Resort v mesiaci máj získal, je Certificate of Excellence, teda certifikát kvality, za vysokú úroveň ubytovania, reštaurácií a ďalších služieb. Vyznamenanie, ktoré oceňuje vynikajúcu úroveň pohostinnosti hotelov na celom svete, je udelené iba tým subjektom, ktoré trvalo dosahujú bezchybné hodnotenie od turistov na portály TripAdvisor. Pre získanie certifikátu kvality si hotely musia trvale udržať minimálne hodnotenie štyroch z možných piatich, ktoré im udeľujú turisti TripAdvisor. Ďalšími kritériom je napríklad počet hodnotení obdržaných za posledných dvanásť mesiacov. Toto prestížne ocenenie zatiaľ získalo približne 10 % zo zariadení, ktoré môžete na TripAdvisor nájsť.

Viac informácií o rezortoch Constance Hotels nájdete na www.constancehotels.com

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.feb 2020

Ako mať krajšia rána? (A následne aj deň...

Povedzme si to na rovinu, niekedy (alebo takmer vždy) sa nám po zazvonení budíka jednoducho nechce vstať a vydať sa do...


Dizajn | 20.feb 2020

Moncler pripravil kolaboráciu s Rimowa

V rámci svojho projektu Moncler Genius vznikla ďalšia zaujímavá spolupráca. Tentokrát sa Moncler spojil so prestížnou značkou batožiny Rimowa, s...


Voľný čas | 19.feb 2020

Nový wellness trend: Earthing

Čím, to je, že keď vyjdeme do hôr, keď sa nám nohy zaboria do jemného piesku, alebo jednoducho zacítime morský...


Dizajn | 17.feb 2020

Louis Vuitton podporuje UNICEF náramkami

Tak, ako minulý rok, aj tento sa módny dom Louis Vuitton spojil s UNICEF, aby pomohol dobrému účelu. Chce to dosiahnuť...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...