Už je to pár rokov, čo sa z gréckeho ostrova Mykonos stala dovolenková destinácia celebrít a podnikateľskej elity. Práve preto sa tam na “dovolenku” už po niekoľký krát chystajú aj rôzne módne domy, ktoré ponúknu svojim návštevníkom exkluzívne kolekcie a unikátne nákupné zážitky.

 

title

 

 

Už minulé roky sa v bielych, kamenných domčekoch postupne začali objavovať nenápadné pop-upy, ktoré svoju typickú ponuku obohatili o limitované edície. Tie obsahujú kúsky, ktoré sú v predaji iba v butikoch na tomto ostrove. Ktoré módne domy tam nájdete tento rok?

Burberry

Po tom, ako značka Burberry prešla prerodom po príchode Ricarda Tisci, bolo len otázkou času, kedy sa presunie do epicentra módnej elity.

2  22 

 

 

Dior

Tento rok si pripravila značka pre svojich fanúšikov niečo špeciálne- kolekciu Dioriviera, ktorá je inšpirovaná práve týmto ostrovom.

3

 

 

Off-White

Off-White je na Mykonose stálicou. Tešiť sa na ňu môžu návštevníci ostrova aj tento rok. Aké unikátne kúsky nám tu predstavia?

off

 

 

Louis Vuitton

Kde to žije, tam je aj Louis Vuitton. Kolekcia Cruise, ktorá tu bude dostupná si zaručene získa množstvo fanúšikov.

lv

 

 

Christian Louboutin

Aj luxusná značka topánok a doplnkov je na Mykonose ako doma. Tie najštýlovejšie letné party kúsky v unikátnom vyhotovení nájdete opäť na svojom mieste.

cl

Foto: archív značiek, Instagram

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 09.júl 2020

Zákon a móda: Zvláštne fashion zákony

Nie všetky kúsky sú si rovné, nielen po dizajnovej stránke, ale aj v oku zákona. V niektorých krajinách dodnes nájdete oficiálne zákony...


Voľný čas | 05.júl 2020

Ako sa starať o izbové rastliny v letnýc...

Izbové rastliny si vyžadujú úplne iný prístup k starostlivosti v lete ako v zime. Čo teda potrebujú počas vyšších teplôt v lete? Dostatok vlahy...


Dizajn | 05.júl 2020

Dior otvára exkluzívny pop-up na Capri

Taliansky ostrov Capri je populárnou dovolenkovou destináciou Európanov, ale aj svetových celebrít. Je plný nádherných výhľadov, dramatických útesov, ovocných stromov...


Dizajn | 04.júl 2020

Surfovanie s Burberry

Keď sa luxusné módne domy objavia vo svete dizajnu najrôznejších produktov, vždy to stojí za to. Značka Saint Laurent pravidelne...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Katarína Kmecová: Prirodzená, no pekná. ...

Patrí medzi špičku slovenských vizážistov a za sebou má množstvo projektov aj fashion editoriálov s ...

Potrebujú vlasy SPF?

Leto už je takmer tu a aj napriek tomu, že mnoho ľudí sa nechystá vycestovať na letnú dovolenku...

How to: Samoopaľovanie

Krásne opálená pokožka si žiada svoju daň. Slnečné lúče nám síce dokážu vytvoriť krásne, bronzové te...