Ako posunúť vaše zážitky z cestovania na novú, lepšiu úroveň? Pomôžu vám v tom tieto nástroje a pomôcky, ktoré sa postarajú o jednoduchšie a praktické balenie.

Away x Tile štítok

Týmto štítkom si jednoducho označíte svoju batožinu a navyše ju vďaka zabudovanému čipu môžete sledovať prostredníctvom príslušnej aplikácie.

title

 

 

Wacaco Minipresso

Ak patríte k tým z nás, ktorí si nevedia predstaviť deň bez svojej rannej kávy, poteší vás tento produkt- prenosný espressovač, vďaka ktorému si kávu pripravíte hocikde a hocikedy.

2

 

 

Travelon Laundry Soap vlhčené obrúsky

Dezinfekčné, antibakteriálne obrúsky, ktoré potešia aj v prípade, že cestujete iba s príručnou batožinou. Sú kompaktné a multifunkčné.

3

 

 

Nafukovacie vešiaky

Nafukovacie vešiaky jednoducho zložíte, nezaberú takmer žiadne miesto a sú ľahučké. Nikdy sa vám už preto nestane, že budete mať v hoteli či apartmáne nedostatok vešiakov.

4

 

 

Steamery Cirrus No.2 Travel Steamer

Aj v prípade, že si do kufra zbalíte dokonale poskladané košele či šaty, ich vykrčeniu sa zabrániť nedá. Jednoducho to však napravíte týmto malým naparovačom.

5

 

 

Matador Pocket Blanket 2.0

Ľahká a vodeodolná deka, ktorú využijete napríklad pri piknikoch či na pláži. Jej rohy maju zabudované závažie, čiže vám ju ani neodfúkne.

6

 

 

Packshi Shirt Travel Case

Túto pomôcku ocení každý, kto cestuje s plným kufrom košieľ. Je do špeciálny obal navrhnutý na ich ochranu pred vykrčením.

7

 

 

Satechi USB zvlhčovač

Hotelové izby sú takmer vždy klimatizované, čoho následkom je extrémne suché prostredie. Všetci, ktorým to nevyhovuje ocenia tento mini zvlhčovač, ktorý stačí pripevniť o fľašu.

8

Foto: archív firiem

Najnovšie zo sekcie lifestyleGastro | 20.sep 2019

Maison Kitsuné otvára v Paríži prvú rešt...

Francúzsko-japonská značka Maison Kitsuné bola jednou z prvých, ktoré sa vydali naproti novému odvetviu, konkrétne gastro priemyslu. Dnes síce vznikajú...


Dizajn | 20.sep 2019

Stolovanie v štýle Dior

Check’N’Dior je kolekcia jedálenskej keramiky a textílii, ktoré uviedol módny dom Dior. Je inšpirovaná kolekciou FW 2019 a jej britským duchom, ale...


Gastro | 19.sep 2019

Módny dom Saint Laurent otvoril kaviareň...

Značky ako Fendi, Prada, Dior či Jacquemus majú jednu vec spoločnú. Po úspechu, ktorý zožali v módnom svete sa rozhodli svoju...


Dizajn | 19.sep 2019

Karl Lagerfeld a jeho umenie módnych pre...

Módna prehliadka v potravinách, v lietadle či priamo vo fontáne Trevi v Ríme? To si mohol dovoliť jedine Karl. Určite sa zhodneme na...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...