Ako posunúť vaše zážitky z cestovania na novú, lepšiu úroveň? Pomôžu vám v tom tieto nástroje a pomôcky, ktoré sa postarajú o jednoduchšie a praktické balenie.

Away x Tile štítok

Týmto štítkom si jednoducho označíte svoju batožinu a navyše ju vďaka zabudovanému čipu môžete sledovať prostredníctvom príslušnej aplikácie.

title

 

 

Wacaco Minipresso

Ak patríte k tým z nás, ktorí si nevedia predstaviť deň bez svojej rannej kávy, poteší vás tento produkt- prenosný espressovač, vďaka ktorému si kávu pripravíte hocikde a hocikedy.

2

 

 

Travelon Laundry Soap vlhčené obrúsky

Dezinfekčné, antibakteriálne obrúsky, ktoré potešia aj v prípade, že cestujete iba s príručnou batožinou. Sú kompaktné a multifunkčné.

3

 

 

Nafukovacie vešiaky

Nafukovacie vešiaky jednoducho zložíte, nezaberú takmer žiadne miesto a sú ľahučké. Nikdy sa vám už preto nestane, že budete mať v hoteli či apartmáne nedostatok vešiakov.

4

 

 

Steamery Cirrus No.2 Travel Steamer

Aj v prípade, že si do kufra zbalíte dokonale poskladané košele či šaty, ich vykrčeniu sa zabrániť nedá. Jednoducho to však napravíte týmto malým naparovačom.

5

 

 

Matador Pocket Blanket 2.0

Ľahká a vodeodolná deka, ktorú využijete napríklad pri piknikoch či na pláži. Jej rohy maju zabudované závažie, čiže vám ju ani neodfúkne.

6

 

 

Packshi Shirt Travel Case

Túto pomôcku ocení každý, kto cestuje s plným kufrom košieľ. Je do špeciálny obal navrhnutý na ich ochranu pred vykrčením.

7

 

 

Satechi USB zvlhčovač

Hotelové izby sú takmer vždy klimatizované, čoho následkom je extrémne suché prostredie. Všetci, ktorým to nevyhovuje ocenia tento mini zvlhčovač, ktorý stačí pripevniť o fľašu.

8

Foto: archív firiem

Najnovšie zo sekcie lifestyleApetít | 17.jún 2019

Povzbudzujúce osvieženie s príchuťou aus...

Predstavte si ten najhorúcejší okamih dňa, kedy si neželáte nič iné len skočiť do vody. Ak práve nemáte túto možnosť...


Cestovanie | 14.jún 2019

Najlepšie alternatívy AirBnB

Dovolenková sezóna je tu, no pokiaľ nie ste fanúšikom cestovných kancelárií a svoje letné dobrodružstvá plánujete samostatne, určite hľadáte ubytovanie...


Dizajn | 13.jún 2019

História pánskej módy vo výstave

Pitti Uomo je najdôležitejšou módnou akciou venovanou pánskej móde. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že organizátori pri tejto príležitosti otvárajú...


Cestovanie | 13.jún 2019

Najlepšie európske ostrovy

Svet je plný nádherných destinácií, ktoré vynikajú rozličnými faktormi. Niektoré sa pýšia svojou históriou, iné modernou architektúrou či panenskou prírodou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...