Ako posunúť vaše zážitky z cestovania na novú, lepšiu úroveň? Pomôžu vám v tom tieto nástroje a pomôcky, ktoré sa postarajú o jednoduchšie a praktické balenie.

Away x Tile štítok

Týmto štítkom si jednoducho označíte svoju batožinu a navyše ju vďaka zabudovanému čipu môžete sledovať prostredníctvom príslušnej aplikácie.

title

 

 

Wacaco Minipresso

Ak patríte k tým z nás, ktorí si nevedia predstaviť deň bez svojej rannej kávy, poteší vás tento produkt- prenosný espressovač, vďaka ktorému si kávu pripravíte hocikde a hocikedy.

2

 

 

Travelon Laundry Soap vlhčené obrúsky

Dezinfekčné, antibakteriálne obrúsky, ktoré potešia aj v prípade, že cestujete iba s príručnou batožinou. Sú kompaktné a multifunkčné.

3

 

 

Nafukovacie vešiaky

Nafukovacie vešiaky jednoducho zložíte, nezaberú takmer žiadne miesto a sú ľahučké. Nikdy sa vám už preto nestane, že budete mať v hoteli či apartmáne nedostatok vešiakov.

4

 

 

Steamery Cirrus No.2 Travel Steamer

Aj v prípade, že si do kufra zbalíte dokonale poskladané košele či šaty, ich vykrčeniu sa zabrániť nedá. Jednoducho to však napravíte týmto malým naparovačom.

5

 

 

Matador Pocket Blanket 2.0

Ľahká a vodeodolná deka, ktorú využijete napríklad pri piknikoch či na pláži. Jej rohy maju zabudované závažie, čiže vám ju ani neodfúkne.

6

 

 

Packshi Shirt Travel Case

Túto pomôcku ocení každý, kto cestuje s plným kufrom košieľ. Je do špeciálny obal navrhnutý na ich ochranu pred vykrčením.

7

 

 

Satechi USB zvlhčovač

Hotelové izby sú takmer vždy klimatizované, čoho následkom je extrémne suché prostredie. Všetci, ktorým to nevyhovuje ocenia tento mini zvlhčovač, ktorý stačí pripevniť o fľašu.

8

Foto: archív firiem

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 18.apr 2019

Vzory, farby a dedičstvo Missoni v knihe

Značka známa najmä svojim cik-cakovým vzorom, výraznými farbami a pletenými kúskami má za sebou bohatú históriu a pred sebou farebnú budúcnosť. Jej...


Dizajn | 17.apr 2019

Televízor ako dekorácia

Značky Vitra a Panasonic sa spojili v projekte, v ktorom vytvorili spoločný produkt. Ide o netradičnú verziu televízora, ktorý spĺňa dvojakú funkciu- dekoratívnu a zábavnú.  


Voľný čas | 17.apr 2019

ASVOFF Bratislava: Oslava módneho filmu

Bratislava sa 24. a 25. apríla zaradí medzi sériu svetových metropol, ktoré hostili medzinárodný fashion film festival ASVOFF. Kreatívny riaditeľ...


Dizajn | 16.apr 2019

Kráľovné značky Dolce & Gabbana

Kolekcie Alta Moda značky Dolce & Gabbana sú samé o sebe kráľovské, opulentné, bohaté aj dekadentné. Teraz nám módny dom ponúka...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...